"Космати" ботуши

  • 14 195
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 857
Много малко краче имаш!!!
А не е много малко.Ботушите са кум 36-37 номер Grinning

# 46
# 47
az imam poslednite butuski, samo 4e podmetkata ne e tolkova gruba, a po-ravna. kupih si gi ot De i sa golqm hit. mnogo efektni, topli i udobni. Osobeno prez zimata kato slagam nqkoe kilce na dupeto, pak moga da obuq tesni dynki, da pahna kra4olite v botushite i izglejdam dobre, za razlika ot drygiqt tip kojeni butushi s tok4eta, tam mnogo se li4i 'zimnoto' nerazpolojenie Simple Smile botushi n1 sa mn hubavi, no ka4estvenite sa na buffalo, v bg prodavat edni za 40 lv. koito sa palni boklici. v na4aloto na zimata super mnogo momi4eta si nakupiha takiva, no sega vaobshte ne gi zasi4am.

# 48
  • Мнения: 4 546
първите ми харесват най-много, но не бих си купила такива. според мен, не са за ежедневието, а и другата зима едва ли ще се носят

# 49
  • Мнения: 5 647
Абе честно казано не ми харесват. По-точно аз не  бих си купила такива.

# 50
  • Мнения: 7 186
По-точно аз не  бих си купила такива.

То няма и за кога вече... Mr. Green

# 51
не съм фенка на тоя тип ботуши

една приятелка си купи и ги чисти супер трудно, да не говорим че в софия сега като падна тоя последния сняг и те стават на гъз след няколко крачки, наред и с калта в градски транспорт..никак не изглеждат добре..

пък веднъж разправя, че ги намокрила покрай един голям дъжд и на следващия ден воняли ужасно..
на мен никак не ми звучи да си заслужават..
пък и според личното ми мнение не седят хубаво..предпочитам по-елегантните фини и семпли ботуши..специално за ботуши особено..не обичам такива, които правят крака да изглежда като лапа на йети..

# 52
Ботушите са много готини,най ми харесват червените на третата снимка. Laughing
И на мен-тези.Много са яки.

# 53
  • Мнения: 3 611
Абе аз май съм пропуснала да се похваля- имам два чифта "космати" ботуши и цяла зима много им се кефих (поомръзнаха ми вече май).
Първите са тези, а вторите са ми като втората снимка от първа страница, само че много елегантни.Ама нямам тяхна снимка. Tired

# 54
  • Мнения: 998
 Вторите, кафявите са много готини. Аз си купих такива черни, от косми на пони. Когато ги купувах гледах да не са с косми до подметката, че да не се цапат. Да знаеш, че където се появиш с тях предизвикват голям фурор  Joy .

# 55
  • Мнения: 5 647
По-точно аз не  бих си купила такива.

То няма и за кога вече... Mr. Green

Абе, за да се изфукам 1-2 пъти ще намеря време, но не ми харесват. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1
Здравейте! Simple Smile
Аrrows,много,много,много..........ама страшно много те моля да ми кажеш е-магазин,от който да си поръчам някой чифт от ботушите Simple Smile Simple Smile Simple Smile.От известно време си търсе такива,особено като първите,но не мога да намеря.ПЛС помогни ми Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3 611
Таман се чудех кой ли е иzровил таzи архивна тема  Laughing
Ми... не съм много в час ... трябва да се раzровя...

# 58
  • Мнения: 2 386
Таман се чудех кой ли е иzровил таzи архивна тема  Laughing
Ми... не съм много в час ... трябва да се раzровя...


Разрови се и сподели с нас,моля те..И аз си търся космати ботушки за една миналогодишна рошава чанта... Simple Smile

# 59
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ама тези косматки пак ли са на мода?Аз скоро обикалях магазините и не видях такива много.

Общи условия

Активация на акаунт