За мъжете и мъжественосста им

  • 21 918
  • 189
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 100
Аз не миждам защо не. Тук явно имаме по-различно отношение към тези неща.

Но моят проблем е минало, темата беше да споделите ако на вас ви се е падал такъв мъж как сте процедирали, какво сте си мислели, какви опити сте правили за да потръгнат нещата?

# 31
  • София
  • Мнения: 2 217
Абе странно си е това.... Даже неестествено звучи някак....Айде човека не можел. Явно дава вид на голям мъжкар, щом сте го налетяли сите другарици една след друга, но после сте установили голямото прецакване и сте се съюзили в обща плюнка за него..... Wink

А всъщност като ти напишем и ние, че всяка една от нас почти е имала поне един такъв Хвалипръцко Мухльов в живота си какво ще стане - то е ясно, че е така и без анкета. Както беше писал по-горе един от малкото ни мъже във форума, жени също има пълни дървеса....

# 32
  • Мнения: 100
Ще знам, че не съм само аз с лошия късмет.
Така, е и жени има които са дървета. Познавам момиче, което се оплаква от всички мъже с които е била, но май в нейния случай проблема е при нея, защото не може никой от партньорите и да не е успял да я задоволи дори веднъж.... А тя не е била с 1 или двама само. Peace

# 33
  • Мнения: 322
Не се ли получат нещата в секса още от първия път, няма смисъл да се мъчат хората!

Е, много категорично така, още от първия път  Confused  От три-четири опита е друго  Wink

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не го мисли. Има много жени, които също не стават. Ще срещне някоя такава и ще си живеят щастливо.

Искаш да кажеш жена, на която й е безразлично, че "клатенето" не е наред ли ?

# 35
  • Мнения: 6 878
Искам да кажа жена, с която все едно съм сам в леглото. Скована, притеснителна, пасивна и т.н.

# 36
  • Мнения: 1 287
Ох, много се смях! Ама много!

Не става човекът, какво толкова има да се умува?
Че и да става тема на всеобщо другарско възмущение относно креватните му възможности?  hahaha

Даваш му необходимото технологично време (като и ти полагаш усилия, разбира се), ако все още сексът е неудовлетворителен-адиос!

# 37
  • Мнения: 763
А всъщност като ти напишем и ние, че всяка една от нас почти е имала поне един такъв Хвалипръцко Мухльов в живота си какво ще стане - то е ясно, че е така и без анкета. Както беше писал по-горе един от малкото ни мъже във форума, жени също има пълни дървеса....

Голяма тема, голямо нещо! Дърво в леглото - чудо-невиждано!

# 38
  • Мнения: 4 569
Искам да кажа жена, с която все едно съм сам в леглото. Скована, притеснителна, пасивна и т.н.
И аз съм била такава...
Обикновено за да е една жена дърво в леглото има психологическа причина.Мен ме оправиха де! Flutter

# 39
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз пък смятам, че ако един мъж го бива, жената няма как да остане скована и притеснена. Това, че може да е по-пасивна е особеност, а не недостатък от дървенията й. Под жени-дървета аз разбирам.......жени с тъпи мъже.....Или природно свити , имащи нужда от МАЙСТОР Mr. Green

# 40
  • Мнения: 0
Ще знам, че не съм само аз с лошия късмет.
Така, е и жени има които са дървета. Познавам момиче, което се оплаква от всички мъже с които е била, но май в нейния случай проблема е при нея, защото не може никой от партньорите и да не е успял да я задоволи дори веднъж.... А тя не е била с 1 или двама само. Peace

Странно - тема от жена за оплакване от мъже и в същото време отговор от самата авторка на собствения си въпрос  Peace Браво !!

Аз пък смятам, че ако един мъж го бива, жената няма как да остане скована и притеснена. Това, че може да е по-пасивна е особеност, а не недостатък от дървенията й. Под жени-дървета аз разбирам.......жени с тъпи мъже.....Или природно свити , имащи нужда от МАЙСТОР Mr. Green

Не говорете на изуст Уважаема Парци ... теорията и практиката са еднакви само на теория - на практика не са  Peace а и думата 'ако' в който и да е смисъл вмирисва фразата отвсякъде  Peace

Оооооммммммммммм  Praynig Praynig Praynig 

# 41
  • Мнения: 1 127
О` времена, о` нрави. НЕкога са се ценели `скованите` жени, които мъжът да `разкове`, ама сега май е точно обратното! Mr. Green

# 42
  • Мнения: 100
Ще знам, че не съм само аз с лошия късмет.
Така, е и жени има които са дървета. Познавам момиче, което се оплаква от всички мъже с които е била, но май в нейния случай проблема е при нея, защото не може никой от партньорите и да не е успял да я задоволи дори веднъж.... А тя не е била с 1 или двама само. Peace

Странно - тема от жена за оплакване от мъже и в същото време отговор от самата авторка на собствения си въпрос  Peace Браво !!


Къде видя отговор? newsm78 newsm78 Аз нещо не загрявам май.  Embarassed

# 43
  • Мнения: 6 878
Аз пък смятам, че ако един мъж го бива, жената няма как да остане скована и притеснена. Това, че може да е по-пасивна е особеност, а не недостатък от дървенията й. Под жени-дървета аз разбирам.......жени с тъпи мъже.....Или природно свити , имащи нужда от МАЙСТОР Mr. Green

Имаш ли база за сравнение? С колко жени си спала?

О` времена, о` нрави. НЕкога са се ценели `скованите` жени, които мъжът да `разкове`, ама сега май е точно обратното! Mr. Green

Не е имало период в историята, в който да са се ценели лошите любовници.

# 44
  • Мнения: 0
О` времена, о` нрави. НЕкога са се ценели `скованите` жени, които мъжът да `разкове`, ама сега май е точно обратното! Mr. Green

Сигурен съм че алтернативните начини за правене на секс и тогава са били на дневен ред  Peace

Общи условия

Активация на акаунт