ХУДИЯ

  • 36 717
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
След като не намерих нищо отварям нова тема,нова съм и ако се повтарям ,моля да ме извините.Та по темата,от доста ровене по нета попадам на добавката худия,дори в търговската мрежа на лечител се намира,споделете мнение,има ли ефект,някои ползвал ли е,пола съм почти от всичко и все без резултат.Дори и лидата нямаше кои знае какъв ефект.

# 1
  • Мнения: 1
Хаъде де никои ли нищо не чл....

# 2
  • Мнения: 1
Наистина ли никои нищо не знае за тази худия или хуея,даите малко инфо бе хора....

# 3
  • Мнения: 0
И аз отдавна чета за тази худия,но не съм се замисляла сериозно за нея.Днес отново попаднах на един сайт,в който я предлагаха за отслабване и реших да попочета малко за нея , да взема да си закупя и да я пробвам newsm78

# 4
  • Мнения: 1
ас се побърках от четене и тотално се обърках,има я в различни варянти,на различни цени,дори гледах че и липовона е с тази худия.В аптеките я има на 18лв и се казва ходеея,на лечител е худия и е по скъпа,незнам кой варянт да избера.Хора никои ли нищо няма да сподели.

# 5
  • Мнения: 194
аз ще споделя Laughing
Да отслабнете с худия си е направо мираж.
Използва се като допълнително средство (все пак си е билка) към хранителни режими, които драстично намаляват днувната ви порция храна. И дефакто свойството и е да не изпитвате зверски глад. За други вълшебни свойства няма - разхлабителни, топящи мазнини и прочие. Ефекта и се проявява след поне месец.
Съвета ми е - започнете приема и (с цел намаляване на апетита). Докато започне да действа си изберете режим, който да спазвате, включете малко спорт.
Все още вълшебно хапче няма Peace
П.П. Аз използвах тази - опаковката ми стигна за почти 4месеца (в които се научих да контролирам порциите на храната и честотата на приемането и). Започнах режим за смъкване на килограми, след като бях превъзпитала хранителните си навици Peace:
http://www.iherb.com/Paradise-Herbs-South-African-Hoodia-180-Veg … e-Caps/16755?at=0

# 6
  • Мнения: 50
Момичета това действа ли?
Моя приятелка го пие и твърди че действа и тя е лакомийка като мен, а сега хапва 2-3 хапки и се е наяла  Shocked много се чудя дали да си купя, че идват отпуски и море а нещо не мога да си се предствя така по бански... и кажете кой какво пие, че има десетки видове и още толкова различни мг и цени

# 7
  • Мнения: 173
А каква е цената му ?

# 8
  • Мнения: 50
има го в един от промоционалните сайтове за 30лв, май ще го пробвам
Ще пиша като го получа ... дано има ефект  Praynig

# 9
  • Мнения: 173
А може ли този сайт   bouquet

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен днес получих добавката и ще пиша какви са резултатите  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 50
При мен колкото и да не ми се вярваше подейства...  Grinning вече 1 седмица пия и определено усещам че не ми се яде както преди....но на кантара не смятам да се качвам още. Но да си кажа че не я пия по схемата, а по дозировката която ми каза фитнес инструктора за общ дневен прием 50 милиграма на килограм тегло.
desperate_m ти как ще я пиеш? Кажи действа ли и при теб?

# 12
  • Мнения: 0
Аз също направих седмица, първо го пиех както ми казаха по две преди ядене, но само първите 2-3 дни. Определено се намали апетита ми, дори и да си въобразявам. Но кантара отчете от 74-71 (тази сутрин). И за мен всичко си е супер. Но се съобразявам какво ям, въпреки че вчера правих пица и ядох.  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 3 778
Аз наскоро си купих Худия и вече я пия. Гладът намаля, но ми казаха да я комбинирам със зелен чай и вече съм на двете. Мисля, че има ефект и ще продължа до края с борбата  Laughing

# 14
  • Мнения: 1
Ако решите да опитате худия, купете уважавана марка от уважаван магазин. Ако изглежда твърде евтина, за да е добра, най-вероятно е точно така.

За да увеличите шансовете си да намерите истинска худия, специалистите предлагат да попитате производителя дали изпраща продукта си за тестване в независима лаборатория.

Прочетете тази информация - http://dietichno.com/hoodia-много-приказки-малко-наука/

Общи условия

Активация на акаунт