Юлчета 2008 (Тема 144)

  • 32 255
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 185
Абе Дуци, я издай къде се подвизавате вие, че аз пак нещо не съм разбрала  Blush Нали се бяхте преместили уж в нова къща в София, пък ми се струва, че сте забегнали нанякъде  Crazy

# 721
  • Мнения: 79
Нинче, честито, лека бременност.

Сакси , с глас се смях за яйцата. Ти докога ще си в Д-град?

И аз съм за среща, ама въпроса е кога?

Още неща щях да пиша, но се отнесох, нищо като се сетя Simple Smile

# 722
  • София
  • Мнения: 1 946
Ще поостанем предполагам поне до края на месеца.

Многу ми се ходи на среща, за Банско съм ОК, само да е скоро  Blush

# 723
  • Мнения: 4 371
Ми Купа, аз съм писала във ФБ, тук спестявам информация, че ме четат недоброжелатели за съжаление.

Май сме за нова тема?

# 724
  • Мнения: 139
 wavey
Отдавна не бях писала, та реших да се включа да честитя на Нинче хубавата новина. Лека бременност и едно послушно момченце ти пожелавам!!! Направо се възхищавам на майките, които се решават да имат повече от две деца. Явно има и послушни деца Simple Smile
Мартин вече доста филосоства. Понякога като се вдъхнови да говори, а незнае какво да каже повтаря едно и също няколко пъти  Crazy
Ходи на ясла и да чукна на дърво от едномесечното боледуване в началото, не е отсъствал по болест. Дано така и да продължава. Много съм доволна от яслата защото ги учат на доста неща. Нямам предвид само като песнички, а по-скоро като възпитание. Едно от нещата, които ме впечатлиха е че обръщат внимание как се държат приборите като се хранят. Иначе и той се храни сам, но има случаи, в които иска аз да го храня. За обличането обаче нямам нерви да се занимавам и го обличам аз. Иначе незнам как ще се справи.
От няколко дена го удря на чувства и само ми казва, че много ме обича  Heart Eyes 

За национална среща съм навита стига само да сме здрави, че миналия път нали я изпуснахме заради болест.

# 725
  • Добрич
  • Мнения: 220
И аз отдавна не съм се включвала, но ви чета редовно.
Нинче, честито! Пожелавам ти момченце този път!  stork-boy
Много са пораснали дечицата и колко умни са станали!   Wink
Аз също съм много доволна от яслата, учат ги на много неща.
Живко вече казва "Добро утро!", "Добър ден", "Добър вечер!", въпреки, че бърка кое кога да казва.  Mr. Green Снощи ходиха до магазина с баща си и той влизайки казал:- Добро утро, а татко му съответно: Не, тати! Казва се "Добър вечер"! Но продавачките много се смяли и казали, че е много възпитано детето.  hahaha
За 8-ми март имаха тържество и каза стихче от едно куплетче, песнички също пее и доста уцелва мелодията. Покрай всичко това е станал и доста своенравен и не дава на никой да го облича и съблича освен батко му.  ooooh!

# 726
  • Мнения: 142
ЕЕ, Нинче, страхотна новина! Честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая и сладко човече накрая  newsm32 Напуши ме смях, защото се сетих как упорито твърдеше, че си приключила с децата  Laughing Който се е зарекъл, че повече не иска, да внимава  Crazy

# 727
  • София
  • Мнения: 553
Благодаря Ви, още веднъж на всички !  Hug

Аелия, нали знаеш, че ние предполагаме, ама Господ разполага, така, че щом така е решил, трябва да бъде неговата воля Simple Smile

По другите теми : Дея си обува панталона сама, както и пантофите/ботушите. С блузите май не се е пробвала още, защото аз й съдействам за там от самото начало. Пее с мелодия, но и досега си говори на бебешки това дете  Heart Eyes Толкова много говори, но звучи по бебешки си, като отделно има и моменти, в които не й се й разбира даже.
И тя като кака си е много любвеобилна и обича да се гушка, да прегръща, да целува, да ни казва колко ни обича  Heart Eyes Баща й като я пита примерно дали може да я щипне по дупето и тя казва, че това не може, но може да я цунка по дупето и подава дупе за целувка  Heart Eyes
Може да се каже, че Дея е станала и по-добричка напоследък. Определено усещам промяна в сравнение с диването, което беше - не, че сега е кротка, но някакси е станало по-добричка  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 14 мар 2011, 16:17 от Ninche

# 728
  • Варна
  • Мнения: 441
Тъкмо си мислех да се похваля, че Боби ходи цяла седмица на ясла без да лепне нещо и от събота е с ужасна кашлица. Не знам как ще се адаптира просто, това му беше рекорда по последователни дни на ходене, обикновено в сряда е прихванал вирус  ooooh! Confused.

# 729
  • Мнения: 2 741
ИнкаHug

 И ние сме така - за последния месец има пет присъствия на ясла. Решила съм да ходим на хомеопат, дано ни помогне.....

# 730
  • Мнения: 185
Инка, дано бързо да оздравява Боби и да спре с боледуванията  Hug

simpatiuh4e, дано има ефект от хомеопатията и да спре и Йоанка да боледува!

Дуци, сори за любопитството  Blush, явно съм го пропуснала там да го прочета и затова те питах.

# 731
  • София
  • Мнения: 1 946
Вчера и предния ден цял ден бяхме навън, а аз да не се сетя да намажа яна с някакъв защитен крем.  ooooh!  Embarassed Резултата беше налице още вчера следобед.  Rolling Eyes Цялото лице и уши червени, а днес вече и подути. Едва гледа милата... Хем си знам, че е със слънчевата алергия на баща си и пак.  Tired

Нинче, била ли си вече на ФМ? Казаха ли пола?

Инка, дано бързичко се оправя малкия!

# 732
  • София
  • Мнения: 553
Бързо оздравяване на болничките  Hug

Сакси, пола още не го знаем Simple Smile Ще се похваля веднага щом разберем !

# 733
  • Мнения: 2 070
ЕЕ, Нинче, страхотна новина! Честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая и сладко човече накрая  newsm32 Напуши ме смях, защото се сетих как упорито твърдеше, че си приключила с децата  Laughing Който се е зарекъл, че повече не иска, да внимава  Crazy

 Joy

Нинче, успех и лека бременност! Ако са те налегнали страхове - нормални са! Ама е много готино, но това ще го разбереш в последствие!  Hug

Сакси, за очето - не помня. Чсля, че си мина от самосебе си.

Белинда какво учи? Издайте я де! Twisted Evil

# 734
  • София
  • Мнения: 1 946
Да ви кажа приражда ми се пак.. ама тоя път няма кой да ми се върже... даже и номера за пола при нас няма как да мине...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт