какво е да си самотна майка?

  • 8 105
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
мерси много за мненията, мисля че ми бяха достатъчни  Simple Smile
ще си помисля доста сериозно Confused

# 16
  • Мнения: 170
Колкото и да ти се иска Chanel да го изкараш съвестен човечеца
Единствено,което трябва да направи този човек е,да плати аборта.

Е, да, де, то бебето е станало от въздуха и участник в създаването му е била само майката ooooh! Rolling Eyes!

lily_2010, послушай NikolForAll и се посъветвай в темата в която могат да ти дадат адекватен съвет хора минали през подобна ситуация. Много искам да ти дам съвет, ноооо не мога. Нещата не са прости, нито едностранчиви. Пожелавам ти късмет, каквото и да решиш!

# 17
  • Мнения: 613
Не знам какво е да си самотна майка, защото не съм. Не е вярно обаче, че всички самотни майки са нещастни, както и децата им. Има и такива, които са намерили хармонията и живеят щастливо. Трудно? Да, при всички случаи е по-трудно.
За бащата забрави, той знае, че не иска детето. Това разбира се не го освобождава от задължения, ама насила хубост не става. Дори да се беше съгласил да опитате, каква е гаранцията, че след 2 месеца няма да се разделите? Или след година?
Въпросът е ти искаш ли детето? На него трябва да си отговориш. Но не дали си за и против абортите, а искаш ли детето с цената на това, че животът ти ще се промени. Защото ще се промени със сигурност.
Здравейте,

На мен точно това ми изглежда много трудно и се чудя дали бих се справила,още повече не знам колко го искам... защото много си харесвам живота в момента и не мога да си представя целия да се промени.

Ако не можеш да си представиш, че животът ти ще се промени, според мен не желаеш детето. А да се роди дете, което не е желано, според мен не е добре.
А за справянето - човек може да се справи с повече неща отколкото предполага, но трябва да го желае.
Успех! Пожелавам да вземеш най-доброто решение за себе си.

# 18
  • Мнения: 1 217
Колкото и да ти се иска Chanel да го изкараш съвестен човечеца
Единствено,което трябва да направи този човек е,да плати аборта.
Щом има финансова възможност, а и дори да нямаше такава, само урод би оставил собственото си дете на произвола на съдбата. Знам за един, който до преди години активно присъстваше и в медийния живот, и никой не подозираше, че всеки път като види дъщеря си на улицата си извръща главата на другата страна. Класически мухльо. Жалко, че с купищата си пари не може да си купи и грам мозък.

# 19
  • Мнения: 2 161


Е, да, де, то бебето е станало от въздуха и участник в създаването му е била само майката ooooh! Rolling Eyes!


Аз това и казвам,че другият също трябва да поеме отговорност-да плати аборта.

# 20
  • Мнения: 1 849
Колкото и да ти се иска Chanel да го изкараш съвестен човечеца
Единствено,което трябва да направи този човек е,да плати аборта.
Да, това синоним на поемане на огтоворност ли е?  ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 161
А ти какво искаш?След двумесечна връзка,диамант ли да й подари?

# 22
  • Мнения: 1 217
Да поеме отговорност, нищо повече. Никой не може да го накара насила да живее с майката, но за детето, в случай, че реши да го отгледа е длъжен да помага, тъй като когато е забременяла не е гледал безучастно.

# 23
  • Мнения: 4 300
Тъй и тъй авторката ни благодари, да поразсъждаваме върху обратния вариант. Излизате с мъж, не вървят нещата, не искате да сте повече заедно,мислите че нямате бъдеще. Той обаче иска да е с вас, иска и дете. Бихте ли го родили?

# 24
  • Мнения: 170
Значи след двумесечна връзка диамант не може, ама няколко сперматозоида не са проблем, а... , да за тях пари не е давал.... ooooh! ... Каквото и да си говорм отговорността за детето е и на двамата....това, че майката износва плода, не я прави повече родител от бащата....

Рокси, говорим и сме изправени пред свършен факт...а и никой не го кара да се жени...има дете, трябва да се поеме отговорност...ама какво говоря и аз....мъжа никога няма вина.... Whistling

# 25
  • Мнения: 2 161
Чакам с нетърпение отговорите към Рокси.

# 26
  • Мнения: 170
Ако не го искам(мъжа де), не бих му родила дете, разбира се....Но, ако вече е станало и искам детето Naughty, нищо няма да е в състояние да ме накара да го махна....и ще настоявам да поеме своята част от отговорността...друг е въпроса, че една издръжка не решава проблема, ако не се полагат грижи извън нейните рамки....

# 27
  • Мнения: 613
Тъй и тъй авторката ни благодари, да поразсъждаваме върху обратния вариант. Излизате с мъж, не вървят нещата, не искате да сте повече заедно,мислите че нямате бъдеще. Той обаче иска да е с вас, иска и дете. Бихте ли го родили?

 Joy Обратният вариант е за мен - бременна, не желае детето, но таткото напъва да го роди и да се опитат да са заедно. Е, горкият татко - жена може да вземе самостоятелно решение да роди и да си гледа детето, ама таткото как да стане самотен татко, като жената не иска да ражда.

# 28
  • Мнения: 170
Между другото имам такъв пример пред себе си...с мой изключително близък приятел...Неговата възлюбена не искаше деца, не мислеше, че имат бъдеще, че не може да живее в България и така нататък....Ноооо забременя, износи детето и го роди, таткото го призна, тя се прибра с него в неговия дом....и после остави бебето си на 5дена и си замина...и сега таткото е самотен татко на сладко бебче и си го гледа...САМ....

# 29
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Делфина фон Ю. ,хайде не се прави на по-компетентна отколкото си, има си закони и правила, описани в указ, наречен Конституция. И колкото и да не ти се вярва понякога може да стъжни животеца на някой безотговорен синковец.
Joy hahaha (горчив смях)

Я намини към форумите за самотни майки да видиш за какво иде реч Mr. Green

Извинявай, ама вече 20та година съм в тая какаманга и ако аз не съм компетентна по въпроса не знам кой е!

Конституция и закони - дрън дрън! Опитай се само да си вземеш детските, докато БНД се крие вдън земя и знаеш ли колко неща ще ти станат ясни.
Истината е, че една жена, решила се да се прави на майка-героиня е абсолютно сама и помощ - отникъде.

П.С. И самотни татковци има - но са застрашен биологичен вид Wink

Щом има финансова възможност, а и дори да нямаше такава, само урод би оставил собственото си дете на произвола на съдбата. Знам за един, който до преди години активно присъстваше и в медийния живот, и никой не подозираше, че всеки път като види дъщеря си на улицата си извръща главата на другата страна. Класически мухльо. Жалко, че с купищата си пари не може да си купи и грам мозък.
Знам за кого говориш Wink
Не са уроди. Нормални пут*вци са. И най-лошото е, че все се намира поредната тъпачка да прибере бедния, нещастен човечец, щото той, нъл, край нея ще се промени... Mr. Green - после той и на нея прави дете и пак... чао!

Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 12:48 от Делфина фон Ю.

Общи условия

Активация на акаунт