Някой успял ли е да премахне гадните паласки?!?

  • 38 723
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
 И аз вече съм на килограмите,от преди да забременея,но имам още малко паласки.Като забременях,там беше първото място,където започнах да трупам килограми и да се разширявам.В същност това си остана и единственото място,където трупах.....

 Сега като поотслабнах положението е малко по-добре,но трябва упражнения да се правят,а аз съм ужасно мързелива що се отнася до такива мероприятия.Като чуя упражнения и лошо ми става  Stop

  Въпреки това обче се опитвам(когато се сетя) да правя някакви упражнения в домашна обстановка-предимно коремни преси и стягащи упражнения за дупето и краката.Но за да има ефект,трябва да се полага системен труд  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 573
Да ви се оплача- купих си обръч с намерението да си го връткам, да ама се оказа че съм забравила как става това  Cryи сега незнам как да се "науча'" пак (а бях мног добра навремето).

# 17
  • Мнения: 1 798
Завърташ със сила и хващаш инерцията на обръча  love001,ще се справиш,после няма да има спиране.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 477
Аз пък не мога да си обясня, как така ще забравиш? Wink
Щом си можела, значи пак трябва да можеш. Още повече, щом си била добра, казваш. Wink
Аз бях добра на времето и още съм. С обръча, де. Mr. Green
Ми то е като карането на колело... newsm78

# 19
  • Мнения: 1 798
Аз пък не мога да си обясня, как така ще забравиш? Wink
Щом си можела, значи пак трябва да можеш. Още повече, щом си била добра, казваш. Wink
Аз бях добра на времето и още съм. С обръча, де. Mr. Green
Ми то е като карането на колело... newsm78
newsm68ИМЕННО!

# 20
  • Мнения: 5 622
Хич не си се представям да въртя обръч  newsm78 .Представям си как ще изпонатроша всичко в къщи като се развихря  hahaha и ще има и пострадали май......

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да ви се оплача- купих си обръч с намерението да си го връткам, да ама се оказа че съм забравила как става това  Cryи сега незнам как да се "науча'" пак (а бях мног добра навремето).
И аз съм така. Няма страшно, пак ще се научим! Hug
Вече го задържам за кратко.  Joy

# 22
  • Мнения: 23
Аз моите ги свалих с найлон вързан на кръста и упражнения. От ядене не съм се ограничавала умишлено, но аз сладко много не ям, а и това беше лятото и карах предимно на плодове.

# 23
  • Мнения: 1 798
Имам приятелка,която по `найлоновия` метод свали много кг.Не се е ограничавала кой знае колко,но всеки ден по час и нещо правеше упражнения ,увита с найлони и намазана с кремове.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
Хм...много ме тормози точно тази тема... Cry
Килограмите съм си ги върнала,в ханша съм с 2см по-малко от преди,бедра,на старите см,че и по-малко. Ама талията - нъцки! Цеи 70см. А от един месец ходя сериозно на фитнес, 2-3 пъти в седмицата,веднъж поне + сауна. Е,започват да ми очертват коремните мускули,направо плочките,ама отгоре има "мекичко"  Embarassed и отстрани паласки. И това си е. Абе като съм с дрехи не се вижда,ама като се съблека гола... hahaha Joy hahaha.
Та ...някой беше казал ябълков оцет? Аз само това дето не съм пробвала да пия...дали да не си го купя?  Thinking А и да пробвам да овъртя едни найлони,около талията другия път на фитнеса?
И някой,ако е открил вълшебно мазило против противни  Laughing тлъстинки,да свирка! Grinning

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз не съм фен на хапчетата за слабеене ,но това дето го рекламират -Калорекс май беше newsm78
Някой пробвал ли го е ??

# 26
  • София
  • Мнения: 6 798
Да, аз. не върши грам работа... Wink

# 27
  • Мнения: 7 837
Сестра ми доста време пи таблетки ябълков оцет - ефект нулев.

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А аз като не мога да правя упражнения , да лягам да мра ли !? Rolling Eyes Mr. Green

Естествено, че не. Аз свалих 30 кг без упражнения, само с диета и много ходене.

Би ли дала диетката на лични Praynig
Вече не изглеждам като жена в кръста-корем и паласки,малиии=по зле съм от мъжете Confused

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Сестра ми доста време пи таблетки ябълков оцет - ефект нулев.

То ябълков оцет,то сумати хапчорляци изпих за отслабване и едно голямо НИЩО,само парите и надеждата си изгубих...

Общи условия

Активация на акаунт