След секцио-кървене на рана

  • 4 626
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 524
Най-вероятно ще се наложи ревизия на раната.

Прости невежеството ми , но какво означава ревизия на раната????
Да се огледа и ако се налага да се обработи наново. Може да се наложи и микробиологично изследване за да се види, дали проблемът не е някоя инфекция.


Благодаря за разясненията!!

Много благоаря на всички ви за отговорите! Непременно ще си запиша час и при друг лекар и то максимално бързо. Явно това което ми се случва не е чак толкова обичайно както гинеколога ми твърди..

# 16
  • Мнения: 6 155
Споко, не се шашкай  Peace
При мен се получи такова нещо в края на първия и през втория месец. Непоносимост на организма към вътрешните конци, т.е. не може да ги абсорбира. И затова нагноясва, мястото става като балонче и излиза с малко кръв. На мен няколко пъти ми се отвориха дупчици в самата рана и след като изтече пак си се оправя. Пръскала съм с Бивацин за профилактика Thinking
Но за да си по спокойна отиди и на друг лекар да погледне.

# 17
  • Мнения: 524
Споко, не се шашкай  Peace
При мен се получи такова нещо в края на първия и през втория месец. Непоносимост на организма към вътрешните конци, т.е. не може да ги абсорбира. И затова нагноясва, мястото става като балонче и излиза с малко кръв. На мен няколко пъти ми се отвориха дупчици в самата рана и след като изтече пак си се оправя. Пръскала съм с Бивацин за профилактика Thinking
Но за да си по спокойна отиди и на друг лекар да погледне.

Ох, Биби, много, ама много ти благодаря за утхата.  ooooh! HugВече съвсем се бях притеснила, че пак аз сам черната овца...Все пак си записах час при друг много добър лекар (по думите на моя позната Thinking) . За съжаление обаче имаше часове чак за другата седмица и се попритесних как ще изтрая. Най - вече психически . Да се надяваме , че и при мен ще се окаже нещо такова по-прозаично и не толкова страшно Praynig, та да се поуспокоя Ами аз до момента не мога да изчистя добре шева все има засъхнала кръв по него и като се къпя лека по лека се отмива обаче като започне пак да прокапва и пак остава засъхнала кръв по шева...Бивацина ти го предписаха или ти сама по твоя инициатива?? Имам Бивацин в къщи ако това е спасението направо да започвам!! newsm78

# 18
  • Мнения: 6 155
Предписаха ми го. За профилактика, защото при мен се отваряше дупчица и за да не стане инфекция. Не е това спасението Laughing, но не пречи да го използваш  Peace

# 19
  • Мнения: 53
отивай на лекар не отлагай

# 20
  • Мнения: 5 103
не не е нормално Naughty

Общи условия

Активация на акаунт