Коледата наближава вече, тупка сърчицето на Юлското човече!

  • 19 750
  • 720
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 714
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ОТ СЪРЦЕ!
Радвам се за добрите новини ,които носим всички днес!Страхотно! newsm68 newsm68
the Faith ,Vyara_87,naiema, ˙·٠Butterfly™٠·˙ , Anellyta ,IrinaB. ,darato ,Юлка (дано не пропусна някого) ,толкова съм щастлива,най-вече че всичко ни е наред-пожелавам подобна радост на всяка една от нас и дано всяка обуе гащите,който иска! Близнашките майчета Anellyta ,IrinaB. -знам че при вас тревогите и грижите са двойно,но пък и радостите са  х2 и е много вълнуващо!Да чуеш две сърца е велико чувство!Браво за добрите вести и само такива до финала! Praynig
besyto ,радвам се че сте добре-беше ни уплашила,а за родителската реакция-незнам какво да ти кажа?!Явно ти си ги познаваш ,но дано по-скоро осъзнаят че става дума за твоето щастие и да се радват за теб и те подкрепят! Peace
 Браво на купилите подаръци и подготвилите изненади!
 За суеверията относно пазаруването-всеки решава за себе си,разбира се!Нямаше сила която да ме лиши от това удоволствие,макар и по интернет,защото не ставах от леглото ,освен да тоалетна!Всички ,който бяха бременни около мен ми се хвалеха какви покупки са направили,а бебешките дрешки са толкова сладурски!!!Немогех да устоя!Смятам че след 6-7ми месец,а защо не и по-рано, спокойно може да се пазарува по малко-купуваш едно,после хайде още нещичко и такла неусетно пълен гардероб!Аз лично ще си доставя това удоволствие понататък,но ние имаме почти всичко и неанам какво ме накара да купувам в зелено,жълто и оранжево голяма част от дрешките!Не че нямам и розови роклички,полички и блузки,но имам приятелка,която чака момиченце и много ще се зарадва!Каквото има да става -ще се случи със или без покупки!
 Как можах да забравя-Добре дошла на MocaQueen и лека бременност и прекрасно бебче на лято!  bouquet
polq30 ,благопдаря за загрижеността! Hug
 


 

 

# 706
  • Мнения: 8
А в неделя съм канена на погача при една приятелка и за пръв път ще я видя бебката Hug, трябва да и взема и на нея нещо,с голямо удоволствие ще го избирам Grinning, умирам си да се завирам в бебешки магазини и да разглеждам,а сега като има повод
Даре ,това имах предвид!   bouquet Иначе за нас  мисля ,че все още е доста рано....
Вяра ,много са ти добри резултатите ,браво. Направо ви завиждам благородно.
МокаКуин- не те посрещнах с добре дошла!Защото бременната ми глава забрави!Зобре дошла и лека бременност!
Беси...радвам се ,че бебчо е добре.Обаче реакцията на вашите ме учудва...Те не са знаели ,че имаш мъж ли?Не го одобряват ли?Да не би да имат други планове за теб?Да станеш професорка или Нобелов лауреат и дай боже тогава да е напреднала медицината ,та да станеш майка? Имаш ли братя или сестри,родителите ти имат ли си други внучета? Реакцията на татко ти ,че е бесен ,е много интересна...Пиши ,ако искаш,разбира се!
Пеперудке ,добре сте се постарали ,украсата си я бива!

# 707
  • Мнения: 277
МОМИЧЕТА ДНЕС САМО СТРАХОТНИ НОВИНИ БРАВООООООО Heart Eyes Hug

Ели миличка, много се радвам за теб,  заслужаваш го  Heart Eyes  bouquet, ще бъдеш прекрасна майка на един малкъ мъж след няколко месеца и той ще се гордее с тебе  Hug

На  другите майчета, които са видели сърчица и мърдащи човечета, скоро и вие да се похвалите със пола на мъниците. Hug

Дарато и мене ме е подхванало главоболие  ooooh!тази бременност много често ми се случва, аз се оправям, като легна на тъмно, вълнена шапка на главата, грейпфрути и тишина. А тази вечер  у нас е лудница и гости ми домъкна мъжо  Mr. Green, ама ще се стягам  Peace

Юлка ще си ги изядете сладките и украсени само с шрифтове, поне са вкусни  Laughing

Бесито трябва им време сигурно, ако не сте все още с таткто официална двойка, може и да им е дошла неочаквано новината, или твоята възраст или самият татко. Споко ще им мине, не позволявай да ти развалят емоцията от бременността  Naughty

# 708
  • Мнения: 714
ЕЛИ!!!Честито ти момченце! Как ви е изненадал лекарят!Пожелавам ви детето да стане също толкова известен като Стоичков(ама не с поведението си ,а с постиженията  Wink )
Юлка,страхотна орисница си-чул те Господ! Peace
jen ,благодаря ти мила!Да ти е честит умника,много да те радва и да те кара да се гордееш за напред! HugДано съм ти била полезна с инфото за почивните дни,кога пътувате?!

Последна редакция: вт, 21 дек 2010, 20:25 от elisalou

# 709
  • Мнения: 329
IrinaB, честити две сърчица  Heart Eyes Heart Eyes Много се радвам за теб, мила, да се пазиш сега  Hug
Бесито, дай им малко време на вашите да свикнат с идеята за бебче и ще видиш че скоро ще започнат те да ти звънят и да питат как е бебчето  Naughty Peace
Юлка, още не съм решила проблема, ама се надявам да успея  Praynig

Много ми се гади, момичета, направо устата ми се пълни със слюнка  Sick Всеки ден в 15.30 се започва  ooooh!

# 710
  • Мнения: 277
Ели много ти благодаря за инфото  Hug .Пътуваме в четвъртък рано сутринта в 7

Благодаря ти за хубавите думи за моето момче  Heart Eyes

Файт радвай се, че си така само следобед и вечер, аз все съм си така, оправям се когато плюя слюнката (малко гадно го описах) ама мен само това ме спасява

# 711
  • Мнения: 207


Бесито не се притеснявай за родителите си. Те ще приемат факта, че си бременна и със сигурност накрая ще глезят много бебчо. Като бях млада и аз така се сблъсках с неразбиране от моите родители... Но като имаш човек до себе си и сте решили да си имате бебчо, то няма нищо, което да ви уплаши. Само ти пожелавам родителите ти да се осъзнаят по-скоро и да те прегърнат.

Последна редакция: вт, 21 дек 2010, 21:57 от IrinaB.

# 712
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Тук било пълно с положителни емоции  Hug !Радвам се за всички видяли малките човечета  :hug

elisalou , честито синьо щъркелче  Hug! Страхотна новина ! Hug

IrinaB. , чудесно , много се радвам !Дано само хубави новини до юли! Praynig Hug

Бесито,  Hugтакова отношение може да те натъжи , но в крайна сметка новината е чудесна , а който не я приема със радост негова си работа / после поради чувство за вина ,заради това отношение сигурно ще го обичат бебето с двойна сила , но колко ще им е трудно да си признаят../. ooooh!

Дарато и мене ме е подхванало главоболие  ooooh!тази бременност много често ми се случва, аз се оправям, като легна на тъмно, вълнена шапка на главата, грейпфрути и тишина. А тази вечер  у нас е лудница и гости ми домъкна мъжо  Mr. Green, ама ще се стягам  Peace

Ох и аз съм в групата с главоболие , странно , че ме заболява  изведнъж и така си и отминава , не  силна , но постоянна и неприятна болка  Sad

Юлка
, дай да видим как сте украсили сладките  Wink  Hug

·٠Butterfly™٠·, чудесна снимка ,признай сега ,че малкия мъж е украсил елхата    Wink Hug
 
Малкия е болен и реших да му давам Клеева тинктура , та видях , че намаля киселинността на стомаха , мисля да го пробвам като ме нападнат киселините /не знам защо толкова рано , но доста често ми се случва в последно време /.Някой да е ползвал и да има мнение по въпроса ?

# 713
  • Мнения: 356
Иринка,я кажи как се опитваш да слагаш снимки,че не се получава?

# 714
  • Мнения: 714
VIVKA ,аз се оплаквам вече няколко пъти от киселини,но за да не досаждам -не се обаждам вече.Нямам представа как действа клеевата тинктура на стоамаха,но на фона на всичко,което опитах ми се струва безобидна и не пречи да се опита! Peace
the Faith ,ти беше в Малта ако не греша-за гаденето и повръщането можеш да вземаш Cariban 10 mg-помага,изпитано е!
Лека и спокойна вечер на всички! Hug Hug Hug

# 715
# 716
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте, сладуркии, ето ме и мен, най накрая  bye
На първо място искам да ви кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ, за прекрасните пожелания за РД на малкия  smile3525 Толкова сте мили, просто нямам думи да изкажа колко ме зарадвахте и колко приятно ми стана, Благодаря ви от сърце  newsm51

Аз тези дни определено нямах време за нищо...РД на Митака мина страхотно...Повеселихме се, малкия получи много подаръци, имаше торта   party023 Всичко беше много хубаво.....
В понеделник сутринта, бяхме на контролен преглед заради операцията и всичко е ОК...Раната зараства с пълна сила, а Митачето се чувства превъзходно  Heart Eyes
С моя преглед пак нищо не стана  Tired Няма да ви занимавам, с тукашната бюрокрация...Имам нов час за 04.01.11 и се надявам тогава вече да се отчета с хубави новини  Peace Иначе сърцето на бебето си го чувам редовно, с доплера, който имам вкъщи   Kissing Heart Даже на машинката има дисплей, който показва с колко удара бие сърцето...Нали казват, че ако са над 140 е за момиче, ако са под 140 е момче...е, нашите са над 150  newsm53 Само да ми е живо и здраво  Heart Eyes

Признавам си, прочетох ви по диагонал  Blush Искам да поздравя, всички с хубави новини   bouquet
Искам да поздравя Ели с новите и сини гащи  newsm32 stork-boy Браво, Ели, много вълнуващо, мила   bouquetведнага ще сложим щъркелчето на първа страничка  Heart Eyes  Hug

Ние днес съобщихме новината, че съм бременна на родителите си  Grinning Днес свекър ми имаше РД- юбилей, стана на 60г....Та подаръка за него беше огромен  Heart Eyes Майка ми не можа да си намери място от щастие, жената  Grinning Абе, всички се зарадваха, страшно много  Heart Eyes


И не на последно място, искам да кажа, на всички нови мами, ДОбре дошли   bouquet И да ми пишат на лични с данните си, за да ги запиша на първа страница  Hug

# 717
  • София
  • Мнения: 6
Ето ме отново  Hug
Много ме радват добрите вести, които носите от прегледите!

Irina B., страхотна новина! Нека занапред мъничетата растат здрави и всичко да е наред до края!
besyto, надявам се отношенията с родителите ти да са добри и да те очакват спокойствие и положителни емоции!
jen, поздравления за отличника! Това е голяма гордост, още много успехи ви пожелавам!
petya_, да ви е жив и здрав Митака, чудесно е, че се възстановява бързо! Жалко, че се налага още да чакаш за преглед, но покрай празниците бързо ще дойде датата за среща с бебчето.
MocaQueen, добре дошла при нас!
Още веднъж поздравления за всички с успешни прегледи и добри резултати от изследвания! Аз днес си взех резултатите от първите изследвания, не съм ги коментирала с лекар, но като гледам всичко е в норма. На 28-ми ще ходя на ФМ и ще чуя мнението на специалист.
Иначе и аз съм с главоболие и пъпки по лицето. Как звучи само!  hahaha

Лека и спокойна нощ на всички!

# 718
  • Мнения: 714
 Петя,браво за хубавите новини около Митачето-сигурно е бил много щастлив на партито Hug!Ще стиаскаме палзи на 4.01-сигурна съм че всичко ще е наред!Страхотен подарък сте направили на родителите ви!Лек и усмихнат ден на теб   bouquet и лека нощ на всички от тази стана на земното кълбо! smile3524  
 Anellyta,ще чакаме хубавите новини на 28ми от теб! Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 250
Момичета, заповядайте в новата тема!    bouquet

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт