КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ

  • 25 600
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 232
 newsm62
С огромно удоволствие се присъединявам към Клуба  Hug
Jael,благодаря ти  Hug Дано с Бамба сте успели окончателно да изгоните каръка от нас  Praynig
Илитка,  Heart Eyes-7-7, идеално,съдейки по моите седем преди време,ще чакаме трансфер на пети ден-достатъчно,като за бластоцисти  Praynig Hug
Хмм,Sharky,киовиг  Thinking.... и аз очаквах нещо по-интересно. Това не ме ентусиазира. Мислех си за АИ...лунен прах, морска пяна...нещо,по-завързанко  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 16 202
Хрисе, аз лунния прах и морската пяна вече съм ги пробвала, на един круиз по една Коледа, ама и те не помагат...(аз нали съм вечния карък, то взе че ми дойде насред круиза тогава).

Сега не знам, да ходя ли до Атина, или да чакам да ми мине и 3тия опит в БГ и тогава? Или направо да си правя организация за пролетната ваканция или лятото за Ню Йорк за http://haveababy.com/embryo-selection/cgh.html, имат клиника на много удобно място...

# 17
  • София
  • Мнения: 6 232
Шарки,мнооого далеч тази клиника Shocked Истамбул ни е по-съседски  Wink За толкова път,по-съм навита за някой от островите на Френска Полинезия,пък,ние ще си действаме с природните сили  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 16 202
Ти пък, "далеч...". На мен така или иначе все ми се налага служебно да го бия този път 1-3 пъти в годината, а Голямата ябълка си има и големи предимства - театри/мюзикъли, евтино пазаруване на дрешки и обувки, хубав парк за разходки...с една дума, не можеш да се гътнеш от скука във времето когато не те бучкат...Моето слънце му казва "Забраненият град"  Laughing Laughing Laughing.

Аз нали съм решена света да обърна наопаци, ама докато не изрушкам всичко възможно (по света), да не се предам...

# 19
  • Мнения: 544
Поздравления за прекрасната тема,направо купона сега започва. Laughing Laughing Laughing
Жаелка честито ти тупкащо сърчице, и много скоро да се похвалиш за цвета на шортичките.
Надявам се че Виви е добре и утре ще се включи в клуба на анонимните Mr. Green
Илитка, късмет момиче нека са 7 от 7 .
Шарки, само така не се предавай!

# 20
  • София
  • Мнения: 6 302
Бе чудя се аз каква е тази тема..... а то какво било!  Heart Eyes Jael, чудесно си се справила! Мерси много за разпръснатите вируси  Hug

Шарки, и аз не мога да помогна с тези резултати.... Ама за киовига имуноложката ли така ти каза - че само за твое успокоение ще ти го влеят?  Tired

Илитка, дано всичко лошо е било до тук, занапред само хубави емоции!  Peace

# 21
  • Мнения: 1 156
Ох ще умра от смях с вас, супер заглавие, но горещ препоръчвам скорошно отказване на този вид манипулации.
За целта  спокойствие, топла храна, малко инжекции и кекс до дупка. Все някога ще уцелим

Около менн ищо ново. Почиваме психически и физически с мъжа ми. че за 1 год 3 неуспеха много ни дойдоха. Свиквам с обстановката, или тя с мене  newsm78, ни"нам....странно, оплетено, но ще се разплете някой ден.

Успех на всички мацки
Jael честито ти сърчице.
 Hug

# 22
  • Мнения: 817
Ихааа, супер тема, скачам и аз при Вас и точа зъби за новата година, успех на всички мацорани, целувки.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Еха, страхотна темичка сте спретнали Jael, Бамба, благодаря!
Много ти се радвам Jaelka! С нетърпение очаквам да се разбере и пола и тайничко си мисля, че ще е принцеса! Grinning
Биско честит рожден ден и от мен! Пожелава ти следващия вече да го празнувате трима или четирима!  bouquet
Ilitka и на мен ми харесва бройчицата ти! Любимо число! Praynig Praynig Praynig
Дано и при vivi всичко да е минало успешно!

# 24
  • Мнения: 608
Айде и аз в клуба на артохолиците Mr. Green И е смешно...и е тъжно, но ще избягаме един дн от тука Naughty

Джаел, Бамба, благодаря за темата  Hug

Джаел, честито ти сърчице, леко и спокойно до края Peace

Илитка, палците са стиснати за теб Praynig

Успех на всички  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 23 165

Днес взех резултатите от Крюгер теста. HDS  ни е 32,60% Обясниха ми вкратце,че трябва да е над 50 и може да е причина да не се имплантират пустите ембриони. Моля ви за тълкуване. Благодаря ви предварително  Hug Hug  bouquet Другото е ОК
Тук някой беше казал, че ако е над 30% е проблем.
Не е хубаво да е голямо число.
"Лечението" са разни витамини, които най-вероятно пие, но я се подобри нещо, я не.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 232


Днес взех резултатите от Крюгер теста. HDS  ни е 32,60% Обясниха ми вкратце,че трябва да е над 50 и може да е причина да не се имплантират пустите ембриони. Моля ви за тълкуване. Благодаря ви предварително  Hug Hug  bouquet Другото е ОК
Тук някой беше казал, че ако е над 30% е проблем.
Не е хубаво да е голямо число.
"Лечението" са разни витамини, които най-вероятно пие, но я се подобри нещо, я не.

При нас беше над 30 и си пишеше,че е проблем-до 20 било нормално,от 20-30 гранично, над 30-лошооо. И то,след една година витамини и добавки-затова много разчитам на новата техника в Щерев-друго,просто не виждам. Tired
Гери,дано ти по-бързо свикнеш с новата обстановка,отколкото тя с теб  Hug Хубаво почиваш и на мен ми хареса да бездействам  Mr. Green
Шарки,дано все пак,не се налага да си караш така ваканциите,а решението да дойде по-рано.Иначе,нямам и грам съмнение в теб,че ще обърнеш света,ако се наложи  Laughing

# 27
  • Мнения: 304
Добавих малко картинки и нагледни материали за случайно попадналите в темата, а и за настроение, че беше малко постничка  Mr. Green Дано да ви харесат  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 16 202
Върнах се на първия ти пост, за да ги видя... Joy Joy Joy

Битълс са върха на черешката Simple Smile Моята песничка е Imagine Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig. Дай го този щъркел на нас, моя мъж вълшебно масажира...така ще го фиксне този щъркел, че всичките да ни споходи...

# 29
  • Мнения: 304
Хаха, готово, веднага го пращаме при мъжа ти, горкото щъркелче...
Иначе аз си избирам Let It Be  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт