Гордата Аси - Магията, която нас завладя, а актьорите изстреля на върха-Тема 80

  • 19 550
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Един клип от фейса
  
Tuba Büyüküstün ASİ (Yıkık).mpg  http://il.youtube.com/watch?v=Yr9f2ceRqoU&feature=related[/b

# 16
  • Мнения: 273
Кате, много си права за Джансел  newsm78, защото останалите са представени с филми, а той - не, в тази връзка след като има 1001 нощи, защо няма Халит Ергенч  newsm78

И мен това ме смути - 1001 нощ без Халит Ергенч newsm78

# 17
  • Мнения: 1
Елма, интересно ми е в тази анкета, че няма Пленителката, а има Джансел newsm78
За какво е тази класация, че включва и 1001 нощ и Аси newsm78

Кате, според мен е нормално да питат за най- добър сериал и да включат само завършени продукции.............как да питат харесвали ви даден сериал, който още не е завършил  newsm78 newsm78, относно актьор и актриса, предполагам че, имат предвид ролите им в излъчени сериали, макар за мен да са непознати някои от филмите  newsm78

От анкетата за филмите - 2 на Туба,2 на Къванч и "1001 нощ"...аз съм за "Аси" Joy виждам,че засега е и предпочитан...иска ми се да спечели,че Туба и Мурат да си спомнят,че заради този сериал са така известни и да спрат да отклоняват въпросите...не се ли сещат,че с едно нормално интервю няма да са така притиснати да стената при гостуванията си в чужбина,или може би са си дали сметка и затова продължават тази си игра newsm78

# 18
  • Мнения: 0
Кате, много си права за Джансел  newsm78, защото останалите са представени с филми, а той - не, в тази връзка след като има 1001 нощи, защо няма Халит Ергенч  newsm78

И мен това ме смути - 1001 нощ без Халит Ергенч newsm78

Тези от АТВ си правят каквото си искат, ясно е че, си рекламират филмите, излъчвани само по АТВ, та и затова Джансел  ooooh!

# 19
  • Мнения: 0
Елма, интересно ми е в тази анкета, че няма Пленителката, а има Джансел newsm78
За какво е тази класация, че включва и 1001 нощ и Аси newsm78

Кате, според мен е нормално да питат за най- добър сериал и да включат само завършени продукции.............как да питат харесвали ви даден сериал, който още не е завършил  newsm78 newsm78, относно актьор и актриса, предполагам че, имат предвид ролите им в излъчени сериали, макар за мен да са непознати някои от филмите  newsm78

От анкетата за филмите - 2 на Туба,2 на Къванч и "1001 нощ"...аз съм за "Аси" Joy виждам,че засега е и предпочитан...иска ми се да спечели,че Туба и Мурат да си спомнят,че заради този сериал са така известни и да спрат да отклоняват въпросите...не се ли сещат,че с едно нормално интервю няма да са така притиснати да стената при гостуванията си в чужбина,или може би са си дали сметка и затова продължават тази си игра newsm78


Права си Бонобо   Peace, но в предната тема бях поместила, че наградите ще се раздават през април в Анталия в някаква зала.........но пишеше и за полуделите арабски фенове и достоверността на анкетите  newsm78 и май че, истинският победител ще го видим през април ............каквото и да означава това

# 20
  • Мнения: 1
Дали да не се почерпим по случай празника Joy и за Вас на балкончето също има Hug

 

# 21
  • Мнения: 0
Мерси Бонобо   bouquet, все пак сме си студентки, макар и бивши  Joy

# 22
  • Мнения: 273
Дали да не се почерпим по случай празника Joy и за Вас на балкончето също има Hug

 

Бонобо, благодаря Hug Добре, че си ти да раздаваш напитки, че Елма си пада малко скръндза  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 23
  • Мнения: 273
Мерси Бонобо   bouquet, все пак сме си студентки, макар и бивши  Joy

Бивши, ама запазени Joy Joy

# 24
  • Мнения: 0
Ха, така скръндза съм била!!!!!!!! Браво , а да съм чула кой какво обича ??????????? Казвайте поръчките и ще се направя на барман като Саваш веднага Joy newsm24

# 25
  • Мнения: 273
Ха, така скръндза съм била!!!!!!!! Браво , а да съм чула кой какво обича ??????????? Казвайте поръчките и ще се направя на барман като Саваш веднага Joy newsm24

Аз много обичам джин с тоник - едно моля  Hug

# 26
  • Мнения: 1
Ха, така скръндза съм била!!!!!!!! Браво , а да съм чула кой какво обича ??????????? Казвайте поръчките и ще се направя на барман като Саваш веднага Joy newsm24

Ааа,дума да не става Joy бара не си го давам Joy то и аз не знам кой какво харесва,ама каквото ми грабне окото го пускам hahaha  Hug Hug

# 27
  • Мнения: 1
Ха, така скръндза съм била!!!!!!!! Браво , а да съм чула кой какво обича ??????????? Казвайте поръчките и ще се направя на барман като Саваш веднага Joy newsm24

Аз много обичам джин с тоник - едно моля  Hug

Хайде от мен да мине нали е празник hahaha за мен една водка с кола Hug или космополитан Hug

# 28
  • Мнения: 273



Видяхме напитките и забравихме съвсем за младите и за какво сме се събрали hahaha hahaha

# 29

Общи условия

Активация на акаунт