Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 11-та тема

  • 35 495
  • 790
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 709
Items:           $41.54
Discounts:    ($7.44)
Shipping:             $4.00
Total Before Tax:    $38.10
 Tax:                     $0.00
Order Total:            $38.10
Reward:                   ($1.13)
Grand Total:            $36.97

Аз не съм носила извлечение за плащането. Платих ДДС върху стойността без отстъпката посочена в Reward. Дадоха ми разпечатка със сумата 34,10 долара, което е разлика между сумите по-горе с удебеления шрифт.
Сега като се замисля и аз би трябвало да е на реално платената сума.

# 721
  • Мнения: 800
afwitch Код за 5 $ отстъпка в iHerb: XIX862 animal037

Честита Нова година!

Тази сутрин получих призовка от митницата, придружена от заплашителна бележка, в която се говоруше за ЕОРИ, декларация, манифест и др. плашещи митничарски лафове.

Реших, че са се събрали няколко поръчки на мое име и митничарите са ги обединили за по-изгодно (за тях). Препрочетох указанията и с лошо предчувствие тръгнах към митницата.

За мое учудване, никой там не обърна внимание на бележката. Платих си ДДС-то и таксата, взех си колета и чак след това отидох да питам към кого да се обърна с бележката. Казаха ми: "Ама Вие нали си взехта колета?" "Да..." "Е, ми това е, бележката е за да знаете по принцип какво да носите..."

Теглих им една майна (наум) и се прибрах.

Не се плашете от тази бележка, можете да я откъснете и после да плашите децата с нея  Mr. Green

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 16:08 от PinkPanther

# 722
  • Мнения: 615
Понякога се бавят, особено сега по празниците+лошото време в Германия. Ако имаш възможност си провети в пощенския клон дали има пакет или известие за митница на твое име.




                                                     Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com



Проверих но няма нищо на мое име в пощата Sad Май остава да чакам  newsm78

# 723
  • Мнения: 2 652
И моята поръчка от 10-ти декември още не е дошла. Мхм.

Пинко , искам да си поръчам MSM за красота, както се казва. Какъв продукт да избера? Комбинация с хиал. к-на ли, отделно ли, по колко мг на ден? На това се бях спряла, но сега го няма на склад, а и не виждам подобен друг продукт, пък съм на педал да правя поръчка.

# 724
  • Мнения: 800
МSM e полезен заради сярата за коса, кожа, нокти и др. Но именно там се губи - остава в косата и ноктите.

Не разбирам много от хиалуронова к-на за разкрасяване. Има рамлични патентовани форми, специално за подобряване на кожата. На има по-компетентни от мен във форума.

MCM е просто предпоставка за изграждане на здрава кожа. Иначе е съвсем безобидна субстанция. Дози от 1 до 3 г дневно са съвсем в реда на нещата.

Аз, лично, бих ги поръчал поотделно. И в добавка - подходящ крем, също с хиалуронова к-на. Иначе каквото изпиеш се разпределя между ставите и 2 кв. м кожа...

# 725
  • ULPIASERDICA
  • Мнения: 40
Току-що се върнах от Веслец... Въпросната прикачена към известието бележка-писмо автоматично се къса на 13-то гише и поставя небрежно настрана от пощаджийката. Само където повиших нивото на тревога тука излишно!  Mr. Green

Иначе си прибраха  ДДС-то и таксата от 3,50лв. Пакетът ми беше за малко над $46 от 05.12.2010.

Получавам си пратките винаги като ФЛ.  Simple Smile

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 17:47 от magister militum

# 726
  • Мнения: 14
Леле стряскате ме с тези митници ... аз още храня надежда моята поръчка от 30.12 да не отиде в митницата. Стойността и е само $19.99 и е лекичка  Sad   . Нямам време да се разправям с митници ...

Ами ако тази стойност включва и цената за доставката, не трябва да имаш проблеми, тъйкато поръчката ти е под 30лв. Последно пазарих за точно 20$ + доставката и сега си чакам нещата в пощата  Peace

# 727
  • Мнения: 31
Да, включена и е доставката вътре...на косъм съм на 30лв Simple Smile . Дано вс е наред...ще пиша, когато имам някакво развитие още чакам

# 728
  • Мнения: X
Получих 2 известия от митницата. Едно за 1,50, другото за 3,50 с прикачена към него бележка какви документи да нося. Логика няма, едната пратка е за 70 щ.д., другата за 50, като втората е много лека - около половин кг., може би това е обяснението да е с 1,50 такса. Както и да е, ще ходя и за двете на митницата. Няма смисъл едната да ми я доставят с куриер.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 326

Пинко беше казал: "Не търсете логика" ...и си е така  Simple Smile



*****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$ LAV475

Линк към безплатните мостри

Кофата

*****************************************************************************

# 730
  • Мнения: 37
Писали сте из темата, че колетите пристигат или от Германия, или от САЩ. От какво зависи това?

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 262
Всички ли получавате пратките си от митницата вече?  Shocked Последната ми поръчка беше в края на ноември, за над 40 долара и я получих в пощата... Тъкмо се канех пак да поръчвам, но след последното ходене до митницата за 1 парфюм, за който ме мотаха 1 час за работа, която се върши за 5 минути, не искам да стъпя там повече! Нали всичко се получаваше в пощенския клон, какво стана? Close

# 732
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Писали сте из темата, че колетите пристигат или от Германия, или от САЩ. От какво зависи това?
Тръгват от САЩ, няма как да е от другаде и минават през Германия по пътя си за България  Grinning.

# 733
  • София
  • Мнения: 320
Току що си взех две пратки от пощенския клон Студентски град. Пратките са от 10.12.2010 и на тях пише Германия.

Получих препарата за миялна машина и няколко коментирани шампоани и балсами както и др.хранителни добавки. Ще пиша за впечатленията си от пр. за миялни машини след като го използвам.

Чакам още две пратки от 17.12. Дано да имам пак този късмет с пощенската станция.

# 734
  • Мнения: 74
Леле стряскате ме с тези митници ... аз още храня надежда моята поръчка от 30.12 да не отиде в митницата. Стойността и е само $19.99 и е лекичка  Sad   . Нямам време да се разправям с митници ...

Ами ако тази стойност включва и цената за доставката, не трябва да имаш проблеми, тъйкато поръчката ти е под 30лв. Последно пазарих за точно 20$ + доставката и сега си чакам нещата в пощата  Peace
Tова не е гаранция,моята пратка беше за 5,41 $ + 4 $ шипинг = 9.41$  и пак дойде в митницата и ми взеха такса

Общи условия

Активация на акаунт