Farmville - 38

  • 32 096
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 280
тази година играта беше много тъпа покрай Коледа и НГ. Помня миналата какъв трепет беше с отварянето на подаръците Simple Smile

Аз пак да попитам за кво точно е джумбиша?

# 721
  • Мнения: 1 092
За много години, приятели!

Какво се случва с тези подаръци?
Приемам ги всички и след това- нищо, пак са си там, от вчера е така...

# 722
  • Мнения: 16
добър ден, фермери  Simple Smile
гледам нов кон ще се купува. чудя се дали изобщо да давам кеш, след като, като направи малко конче, то не ми прави голям кон от същия вид, ами черен. объркано го обясних, но предполагам ме разбрахте. не ми харесва изобщо тази идея на зинга. нали даваме кеш, какво искат? същото и при кравите, но там иди-дойди заради конвертора  newsm78
 а иначе и аз като марто съм решила на следващото разширение да отделя повечко време на фермето си.
 хубав ден и спорна работа  Heart Eyes

# 723
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А  кога ще може да се разширяваме 28 на 28 с парички - някой дали знае?

# 724
  • Мнения: 0
Обявено е за тази година Simple Smile , но от Зинга непосочват дата. Аз се разширих наскоро срещу 120 FV (ама ползвам бота де ).

# 725
  • Мнения: 5
 vessi.the.one@gmail.com търся нови съседи,който иска да ме намери

# 726
  • Мнения: 138
raver_ivi, хубавите кончета ги дръж извън яслите. Никога не порастват в същите коне. Когато влезеш в яслите и посочиш някое конче или теленце ще видиш в какво пораства Simple Smile

# 727
  • Мнения: 0
raver_ivi, хубавите кончета ги дръж извън яслите. Никога не порастват в същите коне. Когато влезеш в яслите и посочиш някое конче или теленце ще видиш в какво пораства Simple Smile
Може и тук да се провери, но това е само ако на някой не му се занимава да ги вкарва в яслата и да види в какво ще станат. Peace

# 728
  • Мнения: 16
Обявено е за тази година Simple Smile , но от Зинга непосочват дата. Аз се разширих наскоро срещу 120 FV (ама ползвам бота де ).
аз вечно не разбралата за тези ботове... кой бот ползваш, че правиш такъв кеш? и как? аз опитах с два и честно не се справям много. ако си направя нова рег с нова ферма, докато стигна до 10то ниво си докарвам 20тина кеш и... после...нищо. ти за какъв кеш говориш  Money не е истина
може и на лични  Hug
 за кончетата знам, че не порастват същите, за това са ми чуденките дали да вземам кон, при положение, че само така си стои. купих геблиех (мисля се казваше) крава и пуска телета (рядко), но като вкарам в яслата теленце геблиех ми излиза холстейн крава. ами за какво давам кеш, за мен и без това е изкаран с пот на челото и не е в изобилие  Grinning

# 729
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
искам да попитам тези които имат еднорог,той може ли да се вкара в конюшната и дава ли малки кончета като него?

# 730
  • Мнения: 86
Разширението го обявиха, че по Нова година ще го пускат
А еднорога - мисля, че сега не може, но доколкото знам е планирано и конче да дава

# 731
  • Мнения: 835
Да попитам за кооператорски мисии, можеш ли сам да се включиш или трябва да играеш заедно със съсед.
Аз защо не мога да вляза във фермата със айфона. Нещо специално ли трябва?

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 17:07 от Уникат

# 732
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
ЧНГ братчета и сестричета фермери!  Heart Eyes Да е здрава и щастлива, а фермата да ви носи много положителни емоции!

Имам въпрос, който трудно ще формулирам, но ще опитам. В суматохата около празниците пропуснах нещо - спомням си, че трябваше да се събират всеки ден някакви декорации в продължение на 12 дни и после да има награда. Имам спомен, че се появи нещо (прозорец, екранче, място - не помня), където се трупаха подаръци или откъдето се пускаше искане към съседи. После ми изчезна. И сега помагам на съседите, получавам съответните декорации - топки, войници, днес е мече, и не зная какво да ги правя. Осветлете ме, моля по въпроса, че съм  #Crazy

# 733
  • Мнения: 148
ЧНГ братчета и сестричета фермери!  Heart Eyes Да е здрава и щастлива, а фермата да ви носи много положителни емоции!

Имам въпрос, който трудно ще формулирам, но ще опитам. В суматохата около празниците пропуснах нещо - спомням си, че трябваше да се събират всеки ден някакви декорации в продължение на 12 дни и после да има награда. Имам спомен, че се появи нещо (прозорец, екранче, място - не помня), където се трупаха подаръци или откъдето се пускаше искане към съседи. После ми изчезна. И сега помагам на съседите, получавам съответните декорации - топки, войници, днес е мече, и не зная какво да ги правя. Осветлете ме, моля по въпроса, че съм  #Crazy

ЧНГ и от мен - значи като си отвориш фермата в дясно горе има един подарък откъдето влизаш и виждаш какво е събрано и какво остава, ако си пропуснал/а/ можеш да го поискаш отново от определени съседи... успех пък може и да си го купиш вероятно с кеш Peace

# 734
  • Мнения: 2 280
Да кажа за тези , на които взимам животните от Айфон (да не пращам ЛС на всички) - леопарда ще ви го взема по-късно вечерта или утре, щото има някакъв проблем с него в момента. Като го поставя някъде във фермата ми дава Аут ъф синк... и фермата се рестартира. Някакъв времененен бъг е предполагам, щото преди съм взимала. С котето и дръвчетата няма проблеми. Иначе сте готови  Wink

Общи условия

Активация на акаунт