Тема Незабравима (Unutulmaz) 133

  • 25 190
  • 754
  •   1
Отговори
# 630
# 631
# 632
  • Варна
  • Мнения: 475
момичета някой има ли всички преводи на Рекси

# 633
  • Мнения: 0
Момичета при мен навън духа страшен вятър и ме е страх да не угасне тока. Та за това пуснах новата тема. Нека изпишем тази и тогава да се преместим в нея.  Hug

# 634
  • Мнения: 0
момичета някой има ли всички преводи на Рекси

Нека някой ги събере и ги пусне като един от първите постове в новата тема. Аз не се знае до кога ще съм на линия, въпрос на време е да остана на тъмно.
Как е при вас времето? Май този път метеоролозите познаха и утре ще си честитим първи сняг.  Hug

# 635
  • София
  • Мнения: 832
Не разбрах всичко,но долу горе това е сцената на ревност

Е-Едже ли е там?
Х-да
Е-какво прави в къщата ти?
Х-не исках да ти го казвам,но Ямур...
Е-Ямур много  я обича,но аз я мразя, искала е да ме  замести,така ли е
Х-времето ще покаже,малко търпение,бебчето ми,малко търпение
Е- четири години бях достатъчно търпелива
Х-добре,кажи какво искаш да сторим
E-да вземем необходимото решение
Х-Еда,ще кажем на Ямур,но няма да е толкова лесно да приеме   истината за майка си...Еда ще видиш ще се осъществи(ще стане)
Е-Ямур да не знае още за мен,добре,но Едже да не идва повече в къщата ви,да си отива...не я искам на борда(малко смешно звучи,но  е буквален превод  hahaha hahaha hahaha )
Х-Ти ме ревнуваш
Е-Да, ревнувам те , виждам че ти си много доволен от това
Х-Еда,спри..накъде.. добре,какво има сега.Виж колко е красива тази нощ
E-да чуя как й казваш,,Едже трябва да знае за решението ти
Харун-стига
Е-ти си знаеш

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 23:34 от reksi

# 636
  • Мнения: 3 203
момичета някой има ли всички преводи на Рекси

Нека някой ги събере и ги пусне като един от първите постове в новата тема. Аз не се знае до кога ще съм на линия, въпрос на време е да остана на тъмно.
Как е при вас времето? Май този път метеоролозите познаха и утре ще си честитим първи сняг.  Hug

И при мен е така .Тока непрекъснато мига ,вятарът е много силен и на всичко отгоре нета ми е много муден тази вечер .нищо не тръгва като хората . ooooh! ooooh! ooooh!

# 637
  • Мнения: 3 203
Рекси златна си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

Откога чакаме това време Еда малко да въдвори ред стига се е мотала напред-назад и са я правили на будала.Правилно Едже да не е на борда там може да бъдат само кралици . Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 638
  • Мнения: 0
Дани поздравления за ,,Любов'', ,,Вълшебната нощ'' и ,,Майка''
Рекси,благодаря за преводите!
Роси,много красиво оформление!  
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Лека нощ,момичета!
Hug Hug Hug

# 639
  • София
  • Мнения: 832
Рекси златна си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

Откога чакаме това време Еда малко да въдвори ред стига се е мотала напред-назад и са я правили на будала.Правилно Едже да не е на борда там може да бъдат само кралици . Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Не съм много сигурна  за кралица,но незнам точно как се превежда тази дума    newsm78 newsm78 newsm78  затова малко си пофантазирах  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 640
  • Мнения: 570
Рекси, много, много благодаря за преводите! newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 641
  • Мнения: 3 203
Момичета и аз ви пожелавам лека и спокойна нощ Hug Heart Eyes

# 642
  • Мнения: 80
момичета някой има ли всички преводи на Рекси

Нека някой ги събере и ги пусне като един от първите постове в новата тема. Аз не се знае до кога ще съм на линия, въпрос на време е да остана на тъмно.
Как е при вас времето? Май този път метеоролозите познаха и утре ще си честитим първи сняг.  Hug

дъжд и вятър и при мен.нощес щяла да дойда зимата,казаха.

# 643
  • Мнения: 570
Момичета и аз ви пожелавам лека и спокойна нощ Hug Heart Eyes
Лека, Мария! smile3524 newsm46

# 644
  • Мнения: 80
Пепел от рози,Мария,лека нощ,момичета!

Общи условия

Активация на акаунт