Тема Незабравима (Unutulmaz) 133

  • 25 157
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Варна
  • Мнения: 475
момичета вече има доста преводи , някой може ли да сложи субтитри върху  преведените части , аз съм лаик иначе бих помогнала
Утре ще кача субтитри, затова помолих момичетата за още  някой превод, за да навържа частите.
Днес ми е малко времето, но каквото има преведено утре ще го кача Hug
благодаря мила днес имаш по важни ангажименти , приятно изкарване на празника ти   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 751
  • Варна
  • Мнения: 475

хайде момичета и момчета , скачайте в новата тема

# 752
  • Мнения: 2
Розовке, били превела в началото какво стана до колата и после вътре в нея ,какво дрънкаше Еда  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Извинявай , не видях , че си писала .. Сега ми изникна една работа , ако позволиш по-късно ще преведа подробно каквото мога  Hug

# 753
  • Мнения: 33 422
Розовке, били превела в началото какво стана до колата и после вътре в нея ,какво дрънкаше Еда  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Извинявай , не видях , че си писала .. Сега ми изникна една работа , ако позволиш по-късно ще преведа подробно каквото мога  Hug
Няма проблем Simple Smile  Hug

# 754
  • Мнения: 2
Розовке, били превела в началото какво стана до колата и после вътре в нея ,какво дрънкаше Еда  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Извинявай , не видях , че си писала .. Сега ми изникна една работа , ако позволиш по-късно ще преведа подробно каквото мога  Hug
Няма проблем Simple Smile  Hug
Готовооо   Hug

Еда:Харун плашиш ме!Каква ти е целта?Нараняваш ме!Харун остави ме!На къде , казвай?!На къде питам , говори!
Харун:Остави въпросите , влизай в колата и ме чакай тук!
Еда:Какво ще правиш?Вероятно няма да влезеш вътре отново ?!Добре хайде където ще ме водиш , води ме да тръгваме от тук!Харун отговори ми!От първия път когато ни видя с Арас си мислиш ,че между нас има нещо , но наистина няма нищо!Повярвай ми, само се опитваше да ми помогне.. Харун , недей да правиш някоя глупост!Арас беше до мен в най-трудните ми моменти като приятел.. Когато ни видя състоянието не беше друго.Хайде да тръгваме от тук Харун.Моля те, качвай се в колата!
Харун:Качвай се в колата и ме чакай тук !
Еда:Харун!!
След като излиза от дома на Арас
Еда:Какво направи?Застреля ли го?
Харун:Качвай се в колата тръгваме..
Еда:Застреля ли го , питам , Харун!
Харун:Качвай се в колата Еда!!
Еда:Какъв беше този звук на пистолет?Нищо не направи нали?Не застреля Арас , нали?Харун отговори ми на въпросите! Не стана нищо лошо нали?!
харун:Няма да се виждаш повече с този мъж!
По пътя ..
Еда:Няма ли да ми кажеш вече къде отиваме?Харун отговори ми , защо мълчиш?Кажи нещо..Какво искаш от мен?Хем искаш да стоя надалеч , после се появяваш пред мен и без да кажеш нищо ме отвеждаш на незнайно място..Защо правиш всичко това?Беше ме изтрил от живота си , зашо се държиш така , какво още се опитваш да постигнеш ? Харун отговори ми !/ако го каже още веднъж няма да го преведа Grinning/ .. Искаш да страдам ли?Ето страдам!Какво още искаш да направя?Играеш ли си с мен?Когато страдам много ли ти харесва?Харун погледни ме в лицето!Говори с мен.. Питай защо съм била в дома на Арас..Защо не питаш?Мразиш ли ме?Отговори ми .. Опитвам се да те разбера !Или правиш всичко това защото много ме обичаш?Говори!Толкова ме мразиш , че да ме убиеш ли?Убии ме тогава .. Във всичко съм с теб !Убии ме!Ще умра..

Общи условия

Активация на акаунт