Aг болница-Варна

  • 2 518
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
в АГ -  леглоден се плаща след като минат 4-те дни за нормално раждане и 6-те за секцио.
За избора на доктор - мисля, че и то е включено в цената или поне, когато аз раждах юни 2004 беше включено.

и напълно подкрепям мнението на ДиВа - по-добро място от там за бебетата няма.
Катерина беше с много висок билирубин над 280беше и се наложи да я облъчват - беше в специална камера дарена от Силви Вартан и я има само в АГ-то!

# 16
Напълно подкрепям DiVA.По-добро неонатологично отделение от това в АГ-болница в града няма.А по отношение на цените -има някакво увеличение,но то е минимално и не се заплаща отделно на лекаря.Всичко е включено в цената!
Успех на всички,които са решили да раждат там(и на всички останали разбира се)! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 010
Аз също съм "ЗА"  АГ - ВИП етажа. Пък и там са най-добрите специалисти, според мен  Wink . Заслужават си парите

А по отношение на цените -има някакво увеличение,но то е минимално и не се заплаща отделно на лекаря.Всичко е включено в цената!
Успех на всички,които са решили да раждат там(и на всички останали разбира се)! Simple Smile

Аз не съм казала, че се плаща отделно за лекар, но така разбрах, че от тези 480лв., 200 лв. са за лекаря- ако е така много бих се радвала. Това за мен са не само лекари, но и Личности, хора, отдадени на професията си, които заслучават, дори по-вече пари.

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 18:04 от dendy

# 18
  • Мнения: 680
аз раждах там при др.цветков и др.ефремова много с1м доволна Peace

# 19
  • Мнения: 2 839
аз раждах там при др.цветков и др.ефремова много с1м доволна Peace
Как ражда при Ефремова!? Тя е неонатолог   newsm78

# 20
  • Мнения: 5 500
Малеее, добре, че не всички мислим за децата си  Mr. Green иначе празно място нямаше да има в АГ-то!

# 21
  • Мнения: 2 839
Айде дано не ти се налага да разбираш какво имам предвид  no

# 22
  • Мнения: 5 500
Айде дано не ти се налага да разбираш какво имам предвид  no
Аре спри се, а! Ние не се грижим за децата си изобщо, не ни пука и ходим в други болници! Смешно е вече!

# 23
  • Мнения: 2 839
Радвам се, че те веселя. И на мен ми беше смешно до едно време да чета с повод и без повод колко върховно и отговорно е да се ражда при Яков, и това все от едни и същи 2-3 майки. А в същото време да се плюе по всички специалисти в АГ без никакъв повод. Днес ми дойде вповече, макар и не ти да преля чашата. Е, сега ще ви се наложи да се `посмеете` и вие на моето мнение малко повече отколкото ви се е искало.

# 24
  • Мнения: 3 010
Айде дано не ти се налага да разбираш какво имам предвид  no

DiVA, споко бе  Wink . Аз те рабрах  Laughing , из4етох доста теми за окръжна, АГ и Майчин дом, който не е сигурен може да пусне в търсачката. В началото бях за окръжна, но след като се запознах с цялата ситуация /е и с най-вече с един добър лекар/ , взех решение, макар и все още да съм на тема цветни снимки, лапароскопии и проблемно забременяване. Знам, че там ще стане  великото нещо.  Wink

# 25
  • Мнения: 5 250
Прекалявате вече с това АГ и Дива прочети си всички мнения по този въпрос. После нека не говорим кой, кого и какво превъзнася. Да са ти живи и здрави дечицата, но и нашите са живи и здрави ,макар и родени в МД  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 282
От АГ - две високо вдигнати ръце за Георгиев и Александров.

# 27
раждах в АГ-Варна, във ВИП-а през 2004г. тогава можех да избирам м/у Майчин дом и АГ. Лекаря, който ме следеше ми остави да избера къде, той можеше да бъде и на двете места. След много разпитвания избрах ВИП-а на АГ и не съжалявам.
Акушерка, която работи в Майчин дом ми обясни как ако има проблем с бебето ще го карат веднага в АГ и само това ми беше достатъчно да избера АГ. При бебетата всяка минута е важна!

Всеки сам си преценява къде да роди и кое е най-добро за него и за детето му, но има някаква мода ли да го нарека в това да родиш в Майчин дом.

Да д-р Яков е много добър специалист, но той е онколог-гинеколог.

# 28
  • Мнения: 2 839
Прекалявате вече с това АГ и Дива прочети си всички мнения по този въпрос. После нека не говорим кой, кого и какво превъзнася. Да са ти живи и здрави дечицата, но и нашите са живи и здрави ,макар и родени в МД  Rolling Eyes
Не Радина! Вие сте тия които прекалявяхте с МД. Виж ми стари мнения, за да се убедиш, че не съм подскачала всеки ден с викове  АГ! АГ! АГ!  newsm18 , ниато съм издигала в култ гинеколога си.
Значи казваш неприятно е отстрани да четеш все едно и също?
Надявам се да спрете вече да зомбирате и без това обърканите първескини
Изобщо нищо лично!
Приятен ден!  Peace

# 29
  • Мнения: 5 250
А защо като неискате хотел и добро отношение, раждахте във ВИП-а  newsm78
Нали все пак това е държавна болница (и Окръжна ) защо трябва да си плащаш за екстрите  newsm78
И защо не казвате какво е отношението на лекари и акушерки, долу, където няма специално внимание. Където раждат майките които нямат финансова възможност  newsm78

Не си издигам д-ра в култ, доволна съм от него и МД като цяло.  Затова препоръчвам тази болница.

За нещастие никой, никъде не е застрахован.

Нищо лично Дива, но колкото ние, толкова и ти  Simple Smile
Приятен ден!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт