ПЪРВИ клас - епизод 17

  • 27 189
  • 758
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 133
mimi72 , браво на Марти.  Hug

# 76
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Моят математик е вече в къщи. Живеем срещу училището.
Твърди,че е решил всички задачи вярно  newsm78 Първа била най трудната, което ме навежда на едни обратни мисли.

# 77
  • Мнения: 14 133
Ще ги видим какво са решили, като изнесат класирането на сайта на местната секция на СМБ.  Joy
Дали ще успеят още тази вечер след 18,00, както са обявили в талоните за участие.  Thinking

# 78
  • София
  • Мнения: 4 064
И ние сме си у дома. Още като ме видя, съобщи, че се е справил отлично, само 1 задача сгрешил, а на друга разменил местата.  ooooh! Нооо пък е излязъл първи от стаята.  Mr. Green Все е първенец в някакъв смисъл.  Joy

# 79
  • Мнения: 108
 И ние сме в къщи.Било тъпо състезанието.Интересува се каква е наградата. ooooh!

# 80
  • Мнения: 14 133
И Сашо излязъл, и според него е решил всичко.  hahaha
Вече дори разглеждат един магазин, в който не били влизали.  Joy
Десита, и Сашо това го вълнуваше. Дори си мечтаеше за разни скъпи играчки за награда.  hahaha

# 81
  • София
  • Мнения: 4 064
А знаете ли кога се изнасят резултатите и къде? За София питам.  Peace

# 82
  • Мнения: 108
 Снощи го карах да си пише двете имена красиво, защото нищо не му се разбира. И сега диалогът:
- Мамо, повече съвети от теб няама да вземам.Излишно ме мъчи вчера да пиша красиво имената си. Госпожата каза , че тя  ще ни ги напише. Видя ли сега какво направи? Излишно ме нервира.
- Нищо- казвам аз. На другото състезание поне ще си подготвен с краснописа на имената ти.
- А, не! Първо ще видим наградата , после ще решим дали ще ходя на други състезания. ooooh!

# 83
  • Мнения: 249
И ние вече сме у дома. Не било трудно. Ще видим какво е направила. Била се замислила на последната задача, но после я решила "правилно". Ще видим...
Доволна съм най-вече, че се прибра в приповдигнато настроение. Hug Онзи ден каза, че няма нищо да направи и няма да ходи.
 Щяло да има награждаване, ама кога не е разбрала. Предполагам, че госпожата ще каже- ако въобще стигнем до награди.
Била на маса с третокласник. Имал много трудни задачи с "а", "в" Laughing
 Името и го написала госпожата, нищо че може и тя да си го напише. Предполагам така процедират с първокласниците- за по-сигурно Laughing
Хубав ден!

# 84
  • Мнения: 2 474
Здравейте!
Цяла сутрин мисля за математиците-дали са се притеснили,справили и т.н. Laughing
Честит рожден ден на,Magi D.!Здраве,щастие и късмет!  bouquet
Болничките бързо да оздравяват! Hug

# 85
  • Мнения: 1 194
Волен също каза, че задачите не били трудни Confused Изнесе си листа с черновата и вече видях една грешка Wink
Остана в стаята да към 11.15, защото си проверявал задачите.
Довечера след 17.30 ще разберем какво са направили. Дадоха ни листче със сайта и кога и къде ще награждават първенците. Подарили са им и магнитче с Дядо Коледа santa2
Болните да оздравяват бързичко!
Magi D, честит рожден ден и от мен! Здраве и много късмет   bouquet

# 86
  • Мнения: 729
Ето тук са качени решенията на задачите http://www.smb-ruse.com/

Чакам довечера Слави да се прибере вкъщи и ще го пробвам да ги реши, днес е на гости у баба си, Simple Smile

Честит рожден ден на Magi D   bouquet

# 87
  • Русе
  • Мнения: 11 924
 И ние си проверихме задачите. тази година са много лесни нистина.
Не че сме ги решили всичките вярно, както твърдеше.  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 108
 Благодаря Tanita.

# 89
  • софия
  • Мнения: 2 543
А от къде да сваля самите задачки? Има ли ги някъде?

Общи условия

Активация на акаунт