Тихо се сипе първия сняг, февруарче, обаче, дивее си пак!-24

  • 20 851
  • 725
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 210
Oooo, Котеее, боли ме седалищния мускул за дървото Mr. Green Аз и с две си харесвам двора Sunglasses
Ла Вида, бързо да се оправя бебока  Sad
Неви, хубаво,че даваш вентолин. Аз така през два дни водих Тин на док. и след още два взе да хрипти и айде АБ-то.
ДЕЦА ДА ОЗДРАВЯВАТЕ БЪРЗО,ЧЕ АЗ ЩЕ ПОЛУЧАВАМ ПОДАРЪЦИТЕ НА БОЛНИТЕ  Mr. Green
Тин е с 37, 5 Т, според мен е проклет зъб, е сега ще го намажа с камфор ooooh! Не мога да го оставя и за минутка сам, като костенурките е дето като се излюпят и поемат към отсрещния бряг, а на земята е мнооого студено, и го гоня по дивана Tired
Добре, че съседите поканиха Ради на гости, та си видях къщата подредена, пилето готово и ориза и кой кат мен  bowuu Сега остава дрехите да са се прибрали от простира и да са се изгладили и да ги наритам в гардероба и да рахатясам... мечти  Mr. Green

# 646
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
 Grinning ох, сладурано наречена Ника  Hug
Сега вече ми е смешно ..., ама снощи ... като мантра ми бяха тези думи Simple Smile
МъжО се обади първо на кръстника ни, че е бил таксиметров Чофер Simple Smile ... УжасТ - прати ни в Онкото Simple Smile Там тъмно, а мъж ми повтаря ли, повтаря: "Тук е!" ... Викам:"Явно не е!". Обаждаме се на каката да намери сайта на нашето ДКЦ и от там да ни каже адреса на 25-то Simple Smile ... каза ни го детето, ама като за нас Младост е "Тъмна Индия" Simple Smile Обаждам се на кръстницата, да намери и обясни през бгмапс ... стигаме до светофара ... завиваме на ляво и мъжО дава газ ... викам: "Ей, го!", а той: "Абе, по-надолу трябва да е!" ... Пародия Simple Smile

# 647
  • Мнения: 210
Да съм го заляла със слюнка моя три пъти и да е оглушал:oops: аз как откачам в такива моменти Whistling Важното,че сте я намерили поликлиниката Crazy

# 648
  • София
  • Мнения: 6 011
Ла вида,  Hug ама пък и вашта педка - къде договор на другия край на София!  #Crazy
Абе ние като бяхме в неделя ми се счуха няколко странни адреЗи /нали си казваш и майчиното мляко на регистратурата/, ама си викам - може хората да са на гости наоколо, иначе няма логика да бъхтят чак до тук.  Thinking А то какво било, явно като вас... и плюс това за пръв път виждам там да приемат едновременно двама педиатри, явно са поели половин София.  Rolling Eyes

Малееей, да се оправя тоз големия и на 03.01. да е на градина, че не знам дъл ш оцелея. Тва да забавляваш криво болно четиригодишно и принципно криво 10-месечно не е лесно. Всички фокуси извадих от ръкава, правихме "руло тоалетна хартия" от конструктор, сметнете как са издивяли тук.
Мислех, че Максо ще изкара без обувки за вкъщи тая зима, но няма да го бъде. Или ще му купим обувки, или преди годинката ще владее всички познати шпагати.  Mr. Green Постоянно иска да е прав и да пипа нещо и се пързаля на ламината, ще се разчекне.  Mr. Green

Любезна, добре дошла в клуба!  Twisted Evil Тоя пък моя, освен че веднага драска нанякъде, хич не му дреме, че е тъмно и докато го намеря по стаите... има няколко секунди, в които не дишам. Айде дано е зъб на Тин!

# 649
  • Мнения: 7
Нев, веднага давай рецептата за тоя сладкиш! Всичко трябва да се пробва!
Иначе тия бисквитки много добре ми влияят на стомашно-чревния тракт.  Mr. Green

# 650
  • Мнения: 102
Ла вида, Неви  Hug Hug Hug
Аз таз вечер имах 2 баби гледачки  и един дядо в бонус, ей трябва да извися глас понякога та да ми помогне някой да му се невиди #Cussing out Mr. Green
Нев и аз ядоФ от твойте бисквитки, щом аз ги направих с две леви ръце и то заврени отзад кога става въпрос за сладкиши newsm78 супер са Hug  bouquet

# 651
  • София
  • Мнения: 6 011
С каква храна се храни детето ви?
Пюрета.  19 (30.6%)
Домашно приготвена специално за детето.  19 (30.6%)
Храна от кухня.  21 (33.9%)
Храни се с това, което и ние ядем.  3 (4.8%)

Общ брой гласове: 62

# 652
  • София
  • Мнения: 6 011
Давайте идеи за анкета, че ич ме няма по тая част.  Hug

# 653
  • Мнения: 98
ДВ

Да се включа аз с няколко тъпи въпроси...  Mr. Green
Давате ли още яйце през ден,давате ли вит.Д и правите ли десертите с прясно мляко,както и давате ли цитруси като портокал или лимон примерно...

# 654
  • Мнения: 1 067
Благодаря за палчетата! Hug
Много мила и свесна жена ми се видя доцентката и много искренно се радва на Явката(както и целия и екип),който не пропусна да си покаже всички магарии  Laughing На кратко,обнадеждаващо е,че има бяла кожа в петънцето,но му направиха снимково досие и иска пак да го види сле 6 м.(ако има проблем и по рано).Ако тогава се установи,че се разсейва и най -важното не ръсте ,няма да предприемат нищо до 3-4 годинки,когато се очаква,че петното ще е придобило окончателен вид(60% е шанса да изчезне само).Варианта тогава е лазерни процедури,колко и какви ще е ясно тогава.Ако недай боже се установи растеж,терапията ще се проведе по рано  #Crazy
Горе-долу добри резултати  Blush
Ради вит.Д не давам(по препоръка на педи),яйце давам много рядко от мързел  Blush и правя десерти с п. мляко Явката ги харесва.Цитруси съм давала няколко глътки фреш от портокал и понякога му давам да смуче мандарина  Peace

# 655
  • Мнения: 163
Никич,
Какво избра Дядо Коледа за малчугана?
1. Играчка
2. Дрешка
3. И двете
4. Още не го е измислил 
Grinning

Ради,
Алекс яде яйце, когато се сетя. В храната от кухнята слагат, така или иначе.
Закуски и десерти му правя с прясно мляко, хапва си и цитруси на корем (много обича мандарини).
Яде абсолютно всичко, което ядем и ние, без мед.

# 656
  • Мнения: 219
Кажете, моля, как се въвежда прясното мляко? Слага се в десерти разбрах, но как точно ги правите?

П.П. Неви, благодаря! Радвам се, че ти харесва  Grinning Hug.

# 657
  • Мнения: 1 067
Рали аз направо забърках едно нишестено кремче с млякото и му дадох 5-6 лъжички,на следващия ден му дадох колкото му се ядеше-не съм имала проблем  Peace

# 658
  • Мнения: 98
Аз пък направо и правих грис с пр.мляко и плодово пюре...малката го обожава,не съм го въвеждала постепенно,хапна колкото и се яде...

# 659
  • Мнения: 7
И аз правих кремче с нишесте без да захранвам, направо си омете една купичка и питаше за още. Проблеми нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт