Частна детска ясла в София

  • 38 346
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 557
Чак  пък да е толкова ниска цената на фъстъче  Thinking.Освен това ми се вижда леко подозрително да оставя детето си на място,което не е официална детска градина,т.е никой не носи отговорност за него,но вие си знаете.

# 16
  • Мнения: 2 082
Бърборанка, нямам представа, защото синът ми беше без памперс, когато започна да ходи там. Но честно казано се съмнявам да влиза! Confused

# 17
  • Мнения: 753
И аз съм от доволните от Фъстъче. Grinning
Наистина малко са "нелегални", аз едвам ги открих първия път, не дават никакви разписки или документ, че детето посецава яслата.Но пък съм много доволна и от персонала, изобщо детето добре се чувстваше там.

Също да добавя Пинокио.Персонала са две млади пенсионерки, но добре ги гледат.

# 18
  • Мнения: 4
Здравейте! А дали някой може да ми помогне с телефон на "Фъстъче"! Благодаря!

# 19
  • Мнения: 4 557
Да!Ето телефона :0887 36 34 24 ,софия ул Бадемова гора бл 7 б  вх Б, ет 1

# 20
  • Мнения: 4
Благодаря! Посетих и разгледах и ми се видя прилично за прилична цена Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 90
И в новата тема да си повторя питането:

Здравейте! Можете ли да ми препоръчате ясла в района на кв.Левски и Сухата река?   bouquet

# 22
  • Мнения: 11
 Можете ли да ми препоръчате ясла или градина в района на кв.Младост? Но ако може да ми пишете и за цената?
 Загледала съм се в Меридиан 22! Но не мога да намеря мнения за нея и за цената й? Майчета ако детето Ви я посещава моля споделете?  Hug

 Благодаря!   bouquet

# 23
  • Мнения: 372
Здравейте,
може ли някой да ми каже детска ясла в района на кв Витоша, Студ. град или Дървеница? Тези, които са били обсъждани в темата миналата година вече сякаш не работят?! Или поне сайтовете ги няма

# 24
  • Мнения: 368
Момичета, търсих отзиви за детска ясла Пинокио. Някой има ли пресни впечатления? в Бели брези са в апартамент.

# 25
  • Мнения: 2 829
Можете ли да ми препоръчате ясла или градина в района на кв.Младост? Но ако може да ми пишете и за цената?
 Загледала съм се в Меридиан 22! Но не мога да намеря мнения за нея и за цената й? Майчета ако детето Ви я посещава моля споделете?  Hug

 Благодаря!   bouquet

От познати знам за една, от която са доволни, но убий ме не мога да се сетя как се казваше - в Младост 1 или 2 е и се помещават в сграда на бивша детска градина.
Ако някоя мама се сети по моето описание за името ще съм ти от помощ донякъде  Grinning
За момента само за тази съм чувала добри отзиви от познати, но аз тепърва започвам да се интересувам и чета за ЧДГ...

# 26
  • Мнения: 4 557
zdraveite!
Izviniavaite za latinicata,no nehsto mi se obyrka komputyra.Az tyrsia v Geo Milev chastna iasla.Ako niakoi neshto znae shte byda blagodarna da mi izpratite na lichni .
Pozdravi

# 27
  • Мнения: 11
Здравейте! Simple Smile
Искам да попитам някоя от мамите знае ли къде мога да пусна мъника /, който е на 2г/ да изучава френски?
Открих само една частна ясла, но там места нямало! Sad А френски лицей....нещо не ми допада, пък и времето не ме устройва!
Благодаря на всички предварително!  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: X
Здравейте!
Може ли да предложите частни ясли в района на Гео Милев-евентуално опция ако не ни приемат държавно.
Също бих искала да има някакви намаления за две деца.

Потърси инфо за 'Доверие'. Намира се в Редута, на ул. Калиманци, точно до парка. Детенцето на кумата ми беше там докато се дореди до държавна ясла. Като изключим боледуванията, е доволна.
Peace Дъщеря ни беше там повече от 2 год., доволни сме е слабо казано! Grinning

# 29
  • Мнения: 753
Момичета, търсих отзиви за детска ясла Пинокио. Някой има ли пресни впечатления? в Бели брези са в апартамент.

Ние ходихме там миналата година.Понеже ни беше за първи път бях притеснена.
Но детето се адаптира много добре.Хубавото е, че не са много децата.Вярно помещението не е голямо, но ги забавляват добре.Спрях се на тях, защото яслите които си бях набелязала ги обиколих "изненадващо" и спорет това което видях се ориентирах.
Там са 2 пенсионерки сутрин, следобяд остава едната.Моето трудно заспиваше следобяд, направо мъъъкъ, но те го оставили да си играе и по някое време в хола има креватче го "прикоткали" да спи.Така полека - лека свикна да заспива следобяд.За това съм много доволна, защото аз не успях да го науча това дете, че следобяд се спи!
Изобщо.......доволна съм, ако те интересува още нещо - питай!

Общи условия

Активация на акаунт