Съпруги, чиито мъже пътуват 21

  • 37 087
  • 747
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 13
http://vbox7.com/play:03ee44c9   http://vbox7.com/play:a80f2122

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 15:51 от helinci

# 436
  • Мнения: 0
_KIARA_,
ако отвориш един друг  форум, където мъжете пишат, ще разбереш къде съм го видяла smile3503 Разбирам защо ти е докривяло, но да сложим точка Hug
А, аз съм свикнала, професионално да ме обобщават  Kissing Heart-  в България всички журналисти сме продажни хрантутници newsm62
Хели, благодаря за музикалната пауза- обичам и Любе и Демис Русос

# 437
  • Мнения: 202
Аха, в друг форум...това все пак е важен факт, който беше пропуснат, а вие журналистите нали си служите с фактите,така че...
За мен спорът е приключен, аз си извадих моите изводи и толкова  Tired

# 438
  • Мнения: 0

Хайде, девойки, да реализираме по едно дайкири
и да чуем малко хубава музика
http://www.youtube.com/watch?v=6JEdf7XsV5

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 20:39 от morenitta

# 439
  • Мнения: 121
Привет wavey момичета!
Мимче, успех на изпитите! Завиждам ти, да знаеш, не за приключването на годината и изпитите, а заради щерката. Друго си е момиченцето, очакват ви хубави емоции при подготовката на бала.
Моичкия ми е казал изобщо да не го занимавам, а като стане 15.05. само да му напомня за да отиде и да си купи костюм, риза и обувки ooooh!.
Маме, останах с впечатление, че си в БМФ, явно грешката е моя, моля да ме извиниш Peace
Моренитке, ще пушна от лулите, дето си сервирала. Ето удобен случай да си призная прегрешението Embarassed, след 3-месечно тютюновъздържание, от няколко дни...аз...таковата smile3538. Хайде, сега, една по една ми пляснете по два шамара, че да ми дойде акъла на място Blush.
Хели, благодаря за хубавата музика! Ти как си, мъчат ли те шевовете?
Марийче, не можах да ти видя ангелчетата, защото нямам регистрация във фейса, но предполагам, че са страхотни. Честито да ти е новото християнче!
Делти, Пепи, Киарче  Hug
Ха, Моренка сервирала! Браво и мерси!

# 440
  • Мнения: 13
Ежке  Hug бивам мила ,но ми е криво изпратихме близък човек и се отвратих от гледката на купчина праст, багер и нагли гробари ! Не ми се говори  Peace Грозно ,много грозно... Взимам си от питието на Моренитка и наистина ще ударя едно малко ,че имам нужда  Peace Наздраве !

# 441
  • Мнения: 61
Добра вечер прекрасни Hug
Я да видим кои какво е налялллллл Crazy,пу за мене двойно.
Хели съжалявам мила Hug.И аз изпратих чичо си наскоро и те разбирам за какво говориш,права си,ужасно грозна е картинката,да се печели от сълзите и мъката на роднини и приятели.
Марийче,едни разкоши си имаш Heart Eyes,да са ти живи и здрави!
Ежи,от мен шамар не чакай,че аз съм си за цял бой Embarassed.Пустите им цигари значи,хем ми пречат,хем са ми едното удоволствие от което не мога да се лиша.Е на сЯ,хората наляли,аз кво дАн пуша ли?Ми чи то да не сядам въобще Mr. Green.
Наздраве!

# 442
  • Varna
  • Мнения: 2 605
МИМЧЕ,
Адаш, успех на изпитите и на двама ви newsm10

ЕЖКЕ,
Душе да не взе, че пропуши отновУ Shocked Wink

ХЕЛИНЧЕВА
И аз да попитам, как я караш? Благодаря за музиката  bouquet

МОРЕНИТКА
То хубави лули на мира си ни раздала, ама такива като мене които даже не са запалвали, какво да направят яnewsm78 Ама аз няма и за какво да пуша такова нещо, ни съм вдигала война, ни ми се водят войни. На мене ми е добре, около мене да има приятели, не врагове и да не ми се налага да пуша дори и виртуалнУ Wink

ХЕЛИ,
Сега прочетох, че си изпратила близък човек.....да спи във светлина...

Та някой път когато някоя моя позната почва да се оплаква за няма нищо, или пък стават смешни ежби, аз им казвам...човек поне веднъж във годината да иде да се разходи на гробищата и да види, колко е смешно за това което се тръшка или пък не е доволен от хората около него. Какво са казали, как са го казали....толкова е кратък живота, че просто няма смисъл да мислим негативно, няма смисъл, да си създаваме проблеми, като можем да си създаваме хубавини, няма смисъл от разни недоразумения.....просто няма време!!! Просто да се помъчим да бъдем малко по добри.....толкова ли е трудно......

Ааа, Пепинчо,
И на мене са ми наляли Ино Розе, ама не ми пречи без джигарка бе, ама ха яяяяяя Laughing Ми наздраве като си рекла Drunk cheers

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 21:21 от DELTA_DELTA

# 443
  • Мнения: 13
ДЕЛТИ  Hug тъй зер и аз това рекох ма с музика не с думи Peace Да вземем по мояшки да му ударим по едно няколко пъти  Mr. Green А вие дето само надничате от балкончето бързо долу  Joy на разпивка

# 444
  • Varna
  • Мнения: 2 605
ХЕЛИ, Hug
Пич си от всякаде, Душе!!! При това което изтегли, просто нямам друго сравнение newsm10 Малко хулигански се изразих, ама ме кефиш бе!!!  bouquet Мога само да ти се възхищавам и да си те имам за пример....дай Боже повече като тебе!

И другия път като ме видиш до Турския дори да си със висок ток, събувай ги и ме догони, или по добре, направо викай, хич не се срамувай. ШЪ влезим да му ударим по едно ЕФЕС- Пилзен. Съгласна???????

# 445
  • Мнения: 13
   Joy Joy Joy Чи къ да не съм ,щом е за хапка пийка къде без мен ,нъл съм от ящните брой ме  newsm10

# 446
  • Мнения: 202
DELTA_DELTA , да права си...животът наистина е кратък и наистина няма смисъл да ме дразнят някои глупости, но когато посещаваш определен форум, с хора с които уж можеш да споделяш и в един момент виждаш, определени нападки нормално е да реагираш отбранително, в случая защищаващо ...и това дали ще мисля негативно си е мой проблем, поучения не са ми нужни...
Ejika , приятно е да се спори с теб, защото поне в този спор се породи истината, нали?!
helinci Hug

# 447
  • на морето
  • Мнения: 239
Хели, моите съболезнования мила Hug Толкова неща ти се струпаха на главата, пийни си едно да отпуснеш душата, до колкото можеш!!!! Hug
Момичета, какъв спор се  е разразил тука....... Я го карайте по-леко Laughing
Да ви разправям каква е ситуацията в моето семейство-татко е навигатор, мъжо-в машината, девер ми-тоже навигатор, свекър ми-в машината. Стана като "милиционер-наш човек" хихихих. Като се съберат на маса и няма да ви разправям какви разговори за машини, кораби, места и прочие....направо ми бръмва главата. Но са големи сладури, да са ми живи и здрави, много си ги обичам!!!!! Не ги приемайте нещата толкова насериозно, нали сме тук да си споделяме и да си помагаме, а не да се дразним!

Хайде, хубава вечер, мацуранки!

# 448
  • Мнения: 5 776
Хели,мила много ти се насъбра напоследък,моите съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose

Благодаря на всички за комплиментите за моите чавета  Heart Eyes
Ежко аз тоя поправителен смятам да го взема  Peace Няколко пъти спирам цигарите,но никога не съм била толкова убедена колкото сега.Просто си спомни колко е прекрасно като се събудиш да вдишаш дълбоко,всичко около теб да мирише прекрасно,да си усещаш парфюма целия ден,храната да има друг вкус ...
Пепинче душа и за теб го казвам  Wink  Hug
Делти да знайш много заразно ми действа твоя оптимизъм,благодарско за което  Grinning

 newsm24 Wine Glass Drunk cheers

келсон ти ме разби бе човек  hahaha Joy

# 449
  • Мнения: 13
Келсон  Hug при нас е по -весело ,че си имаме освен капитани и механици ,рулеви,мотористи ,а сега и един готвач -цял екипаж и купона е на 100  Joy КИАРА  Hug

Общи условия

Активация на акаунт