Разбирам защо ти е докривяло, но да сложим точка 
- в България всички журналисти сме продажни хрантутници 

момичета!
.
. Хайде, сега, една по една ми пляснете по два шамара, че да ми дойде акъла на място
.

,пу за мене двойно.
.И аз изпратих чичо си наскоро и те разбирам за какво говориш,права си,ужасно грозна е картинката,да се печели от сълзите и мъката на роднини и приятели.
,да са ти живи и здрави!




Малко хулигански се изразих, ама ме кефиш бе!!!
Мога само да ти се възхищавам и да си те имам за пример....дай Боже повече като тебе!
Толкова неща ти се струпаха на главата, пийни си едно да отпуснеш душата, до колкото можеш!!!! 


Няколко пъти спирам цигарите,но никога не съм била толкова убедена колкото сега.Просто си спомни колко е прекрасно като се събудиш да вдишаш дълбоко,всичко около теб да мирише прекрасно,да си усещаш парфюма целия ден,храната да има друг вкус ...



Препоръчани теми