КГБ = Клуб на Готините Баби - 105

  • 29 423
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Благодаря ви , момичета! Heart Eyes Hug Heart Eyes

Аз днес бях ученичка.  Laughing Ходихме до курса , дадоха ни тетрадка , учебник и
папка-чанта и от там на кафе.  Mr. Green Баш като учениците в БГ сме.  Laughing
Утре ще имаме пак курс и после чак на 7.01. че тука почват фиестите и нема
работа , почват да празнуват.  Grinning

Отчетох се за днес , утре ще рапортувам пак.  Mr. Green

Хубава вечер.   bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 16 208
Благодаря на всички за поздравите и пожеланията за бебо.
Много се радваме в къщи, хората са добри и  заслужават вече само хубави неща.
Нали ги видяхте в Търново.
Ученичката, да внимаваш в час, да вдигаш ръка и да си пишеш домашните.  Laughing
От какви народности е класа, как ще се разбирате с госпожата?
Марина, Ани като беше малка и при баба и имахме достатъчно дрехи. От нас не съм носила нищо, но тя пък там е спала само 2 пъти за 14 год. Та си я водех за ръчичка сутрин и вечер.
Каролин, завиждам за 24 градуса. за мене тук не е много студено, даже за сега не е заледено.
Но палтото ми е много топло, може би за това не чувствам.
Янке, напиши рецепта за хлебна баница, моля. Често остава стар хляб у нас - да пробвам.
Счупените стъкла - залепи им временно картон, наистина зимата несе слагат.
За среща - в събота няма да мога. Имаме среща на майките на порастнали деца. Ще идват 2 майки от Варна в команд. и набързо спретнахме събиране. Иначе - неделя цял ден и работните дни след 18.00 съм свободна и винаги готова.
Танита, чакаме репортаж от мястото на събитието - концерт.

# 77
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айша , народности има.  Mr. Green
Българките сме 4 , руснаците , индийци са бол. Mr. Green
Ми две групи от по 20-25 човека сме.  Laughing
Испанка е даскалката , бе оправяме се горе долу , ма има
една българка не знам как ще го научи , че тя даскалката япреха на испански.  Grinning
Верно обяснява жената , ма малко от мало трябва да го знаеш или поне да разбираш кво ти говори. Защото аз съм от тез дето разбират , но члениразделно говорат или за момента
не си намирам думите из главата.  Joy Бе ще се справя , до 1 април е курса , тогава всъщност
ще ни бъде изпита.  Grinning

# 78
  • тук и там
  • Мнения: 312
Каролине,благодаря,че сподели коледните красоти.Много интересни и оригинални новогодишни елхи.
Янче,пътя до Русе бил хубав.Само от Русе до Бяла май бил затворен.Така чул да се говори в автобуса.Отивай утре и празнувай спокойно,пък ако закъсаш може и да е за добро.


Ученичката, да внимаваш в час, да вдигаш ръка и да си пишеш домашните.   



Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 79
  • Мнения: 1 250
Мими, благодаря Hug, а аз преди малко исках да редактирам нещо и вместо това по погрешка изтрих а след това покраи дечковците, вечери и подобни, забравих да го възстановя Embarassed


Елхите по света

http://www.vigipps.it/index.php?option=com_docman&task=doc_d … =61&Itemid=53

# 80
  • Мнения: 7 480
             Привет,момичета! Ето ме и мен  Wink Току що се прибрах,че нали си шетам по етажите и в къщи влизам на края за да спя.Пропуснах си "Мечтателите" и навивам звънчо за сутринта та да си го гледам и след това излитам в студа и тъмното на работа.Първа се изнасям и компания ми правят само кварталните кучета.Ей,няма такава страна в света дето децата тръгват на ДГ и училище в тъмни доби.
             Маринче,аз предложих среща,ама като не искате.....няма.Не се наемам с организация,защото аз съм най-лесно организиращата се и явно си свършвам работата най-бързо.Бе оправна съм си и нищо не ме затруднява. Laughing При това от студ не ме е страх  Mr. Green да ме видиш само сутрин сам-самичка в тъмното как правя пътечка през снега и ще ти стане ясно,че по обедно време няма от какво да ме е страх.
             Яне,дано пътищата при вас са почистени та да не се притесняваш за пътуването.И аз тръгнах на страх ,ама се оказа,че беше идеално почистено и пътувахме безпроблемно.
             Жабчееее,и да донесеш бележника та бабите да проконтролираме ученичката. Naughty
             Лека вечер,че се подреждам срещу камината пред ТВ-то!

              Eто ви нещо интересничко  Mr. Green
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3482031

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 21:19 от Didia

# 81
  • София
  • Мнения: 16 208
Дидиа, може и другите почивни дни - тъкмо  Жабката да се приземи, Здравка да оздравее и да се съберем новогодишно.  Яжка и тя да се появи от делата  в прованса.
Организация - събираме се някъде и влизаме в близкото заведение. Нали е важно да се видим, да поговорим.
А това с ходенето на градина и у-ще по нощите - нямам думи, добре, че се отървах засега.
Янке, успешно пътуване до Русе и весело изкарване на рожд. ден на Анджи.
Успех на Мелчето  в новата стара работа.

# 82
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Айша,рецептата е много лесна.Слагаш олио в една тава и си приготвяш полив от 3 яйца и едно кисело мляко с лъжичка равна сода бикарбонат в него (това за средна тавичка).Потапяш отдолу филията хляб и нареждаш.Дупките се пълнят с парченца хляб.Заливаш с половината полив,слагаш малко натрошено сиренце и поливаш с маааааалко олио.Редиш втория етаж и пак - полив .Малко сиренце и олювце и печеш.После се яде!!!

# 83
  • Мнения: 4 370
Приветче и от мен   bouquet
Жабче,  ти с тази папка-чанта тук можеш да минеш за данъчен,бе  smile3503
И а стига с тия фиести, то тия хора не знаят що е това работа  Mr. Green
Мими, и ние със Софи всеки ден се возим на шейната, правихме снежен човек /то баба го прави, а Софи само даваше напътствията Laughing/, замеря на дядо си гараж със снежни топки.Аз правя топките, а тя цели, ама днес валеше и снегът не ставаше много за топки. Аз взимам от снега върху колата на баща й и й казвам, че този сняг не става много за топки, а тя ми казва- вземи от този дето е долу  Laughing
Янче, весел РД да си изкарате и прятно гледане на Криско.
Каролинче и аз завиждам за вашите температури, но и не се оплаквам от нашите.
Това за почти нощното ставане на малките деца и ученици, много е гадно. Това е една от причините Софи да не ходи на ДГ
.

# 84
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Joy Joy Joy бъзикайте се вие с далкалицата  Joy Joy Joy
НЕма да ви изложа , обещавам.  Crazy

# 85
  • тук и там
  • Мнения: 312
Отдавна не съм правила от мързеливата баница.Аз я правя по същия начин,но с тази разлика, че натрощавам хляба на хапки ,слагам сирене и краве масълце,подправки по желание,червен пипер и накрая полива.Много върви с вино.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 675
Добра вечер!

Айша, не знам дали другата събота и неделя ще можем, защото е Коледа - ще имаме гости, ще ходим на гости - поне ние задължително ходим по Коледа при кумове, а на обяд се събираме у нас с майка, лелята на мъжа ми, Мила и детето. Впрочем те ще бъдат у нас още от предната вечер - Бъдни вечер. Но тази неделя, понеделник до сряда - може.

Мери, хубаво си изкарва кралицата Софи с баба.  Peace

Децата могат да отидат на градина и по-късно, но госпожите като Диди трябва да са рано-рано. Представям си какво е сутрин в снега, ама какво да се прави - работа.

Ученичката ще е в час и ще говори перфектен испански догодина на пролет, нали Жабче. Не се съмняваме в теб!

Каролин, блазе ти за топличкото.. време.

Янче, дано пътищата да са разчистени до утре и да пътуваш спокойно за РД на Анджи. Мими, Владко също се вози от вчера на шейничка в неговия си квартал. Другият му дядо е идвал днес по обяд и го е извел с шейната и са правили малък снежен човек. Утре моят мъж е почивка и ще го вземе към обяд и пак на пързалката, че после обещават киша.

Бабетки мили, какви коледни подаръци купихте за внуците? Аз съм купила на Владко един трактор с гребло като бях в Гърция и едва го укрих и от панаира една книга голяма, тип енциклопедия  - "Защо" и още 2-3 малки за оцветяване и смятане, но ми се ще още нещо да оставя под елхата от дядо Коледа. Дайте ми някаква идея.


# 87
  • тук и там
  • Мнения: 312
Маринче, и аз съм в тревога какво да купя.За мъничето съм намислила едно люлеещо се конче,ама как ще го яха и няма ли да пада от него незнам.За кака му още не съм решила,че каквото и да намисля все го има у тях.

# 88
  • тук и там
  • Мнения: 312
Лека нощ и спокойни сънища.

# 89
  • Мнения: 77
Тържеството в Клуба мина. Водеше го първа приятелка на юбилярката, поднесохме и много цветя, подарък огърлица от три вида дребни перлички, поздравления, пяхме и песни, тя почерпи и така нататък.......

Концерта във Владиславово се отложи, поради лошото време, но за коя дата не се знае, затова си постояхме по дълго в клуба. Joy

Наистина сме много дейни, нямаме умора! tooth
Между нас няма "домошарки", ако не мръква, сигурно няма да се прибираме в къщи! hahaha

Аз мързеливата баница я правя като Мимито, с натрошен на хапки хляб, става вкусна, само Стефан не я признава за баница!

Янче, концерта е на 21.12. от 14 часа, доста се притеснявам, че ще съм водеща!  Shocked
Записах си час за фризьорката и ще се правя на Тани Сандалич, а мъжът ще е Иван Накъдриев!  tooth
Така ми се подиграват в къщи, най много Бори! Joy
На 23.12. сме на банкет от 12 часа в ресторант. И свършват мероприятията, освен ако не измислят дата за отложения днес концерт! Grinning
Каролинче, много са красиви елхите по света! Heart Eyes
Благодаря ти! Бори и той ги видя и също ги хареса!  madnoel



         Л   Е   К   А      Н   О   Щ !



                           

Общи условия

Активация на акаунт