Dexter (втора тема)

  • 16 221
  • 716
  •   1
Отговори
# 15
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Айде сядайте на кървавата маса.
Стига ви толкова кръв.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 312
Аз съм много доволна и от епизода и от новата ни темичка, само ако може сезоните с по маааааалко повече епизоди да ги правят, примерно 24 поне Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 736
Я да се изявя аз като един жълт новинар: http://www.gossipcop.com/michael-c-hall-divorce-jennifer-carpenter-divorcing/ Не знам ще злорадствате ли или ще тъгувате, на мен ми е по-скоро неприятна новина, щото ме радват като двойка.

# 18
  • Мнения: 322
Жалко  Tired На мен ми харесваха като двойка  Sad

# 19
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Еее,точно започнах да харесвам Дженифър.  Tired

# 20
# 21
  • Мнения: 2 040
Ами на мен не ми харесваха като двойка, но въпреки това новината не ме радва.

# 22
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Номинирани сме за три Златни Глобуса-Майкъл за главна роля,Джулия за поддържаща и един за най-добър драматичен сериал!


Go,go,Dexter!
 


*Източник.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Така е, щеше да стане мнооооооогооооо сложно... Все пак, в апартамента на Куин са снимките на Декс и Лумин, които детективът му даде. Така би се разбрало, че детективът е следил Декс. Щеше да се насочи и голямо внимание върху Лумин, да й вземат ДНК и да разберат, че е 13-тата похитена. Абе, въобще... нямаше как в един епизод (и то финален) да наблъскат всичко това.
Вярно, че много набързо решиха казуса, ама какво да се прави... сценаристите и те душа носят  Mr. Green

Ей това тръгвах да пиша - като заподозряха Куин нали трябваше и домът му да обискират - там са снимките на Декс и Лумен и щеше да цъфне всичко... Никак не ми се връзва човека в ареста и да чакат 2 дена един резултат, а да не предприемат нищо  Rolling Eyes

Като цяло епизода ми беше един.... претупан... сезонът беше така силен, а накрая нещо  Rolling Eyes

И аз съм съгласна, че сцената с Дебра не беше домислена - 5 сезона я гледаме колко е желязна с престъпниците, а сега изведнъж  newsm78

И аз искам Лумен обратно, ама не вярвам да се случи  Confused

Иииии, гадно за развода... че те само 2 години женени бре  Rolling Eyes

Стискаме палци да оберат наградитееееее  Laughing

# 24
  • Мнения: 11 828
Sarcasm™,мерси за новата темичка! Hug

Така и аз със забележки към финала:
- сцената с Чейс беше много кратка, очаквах, че Чейс ще накара Декстър да започне да измъчва Лумен, а той да гледа, нали така е правел винаги.. направо се чудя как им е убягнало това на сценаристите.. пак можеше да има забиване на ножа, но след като примерно Чейс му го е дал, за да му дирижира как да го използва върху Лумен..  Sunglasses
- и аз си мислех за обърнатата кола, също за куршума, който Дебра изстреля
- не обобщиха все пак цялата психария около Чейс, миналото му, връзката му с онази жена
- към сцената със завесата съм малко със смесени чувства, но тя беше необходима

Очаквах Лумен да си тръгне и според мен няма да я върнат.. тя изигра ролята си, промени Декстър човека, отмъсти си.. Макар че ги харесвам, няма какво да им гледаме повече, как убиват и се обичат, гледат децата, ядат палачинки.. нереално е, а и сериалът губи смисълът си.

Куин - най-логично беше да мълчи, така се прави.. Не може да е сигурен, че Декстър е убил ченгето, няма доказателства.. той не знаеше никакви подробности.. а фалшификацията може да я тълкува просто като братска постъпка, заради любовта на Дебра.. А снимките с Декстър и Лумен нищо не значат сами по себе си, могат да измислят нещо романтично със съквартирантката..
И на мен ми е една идея по-симпатичен Куин чисто като мъж, а и има развитие образът!

В 6-ти сезон сигурно ще гледаме повече от това, което мислехме, че ще е този - Декстър самотен баща на три деца.. По петите му ще е отново Куин, макар и влюбен в сестра му, няма да остави така нещата..

Жалко за развода наистина..

# 25
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз признавам,не искам да гледам Декстър,као самотен баща на три деца,даже ако може някак да убият тая Астър най-хубаво ще стане.  hahaha
Много си беше добре без двата дразнителя,искам само Харисън,някак го чувствам част от Декс,а ония двамата ми напомнят много за бремето,което беше и самата Рита.

# 26
  • Мнения: 3 736
Аз признавам,не искам да гледам Декстър,као самотен баща на три деца,даже ако може някак да убият тая Астър най-хубаво ще стане.  hahaha
Много си беше добре без двата дразнителя,искам само Харисън,някак го чувствам част от Декс,а ония двамата ми напомнят много за бремето,което беше и самата Рита.

 Shocked Егати бруталягата си! И после искала нежност и романтика! Тъкмо се кротна Астър, тебе пак те дразни, ужасна си просто!  hahaha

# 27
  • Мнения: 803
Коуди е симпатяга Wink
Пък Астър си е тийн, какво очаквате Simple Smile Според мен те ще продължат да си живеят с баба и дядо. Може да се появят инцидентно, когато е най-напечено, но едва ли ще са постоянно присъствие.

Сиси, съгласна съм с теБ!
Наистина е голям пропуск това, че не обясниха по никакъв начин за миналото на Чейс. Не казаха какво го е подтикнало да си създаде тази нова самоличност.

# 28
  • Мнения: X
Тюх, мамка му и прасе, и мен не ме радва новината за развода.....и как ще снимат 6ти сезон двамцата гъз до гъз......, но пък да погледнем от добрата му страна-Декси/Майкъл е свободен-отивам да скубя косми и да се вчеша най-накрая, стягам куфарите и бегом в Холивуд да му се представя.....Той кат' ма види к'ва съм 'убавица, ще забрави и Дженифър и Лумен и Рита и айдееееее  Mr. Green ще ме четете и мене у вестниците.

# 29
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Shocked Егати бруталягата си! И после искала нежност и романтика! Тъкмо се кротна Астър, тебе пак те дразни, ужасна си просто!  hahaha

Ами дааа...те му пречат да си върши работата.  Crossing Arms
Той не е обикновен татко.  Mr. Green
А иначе искам нежност и романтика,да,искам човека да има чувства,да обича...

Общи условия

Активация на акаунт