Еркан Петеккайа в Öyle Bir Geçer Zaman ki # 7

  • 20 246
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 780
Добър вечер Tedi1970!И аз като тебе все търся причинно следствена връзка в поведението на героите,но поведението на Мете и Берин ме учудва много.Защото те като по големи вече трябва да са разбрали,че за да живеят така добре(за онези времена)трябва някой да плаща всичко-на Берин университета ,а на Аилйин и Мете училището.Много странно,но въобще не се говори за пари поне досега.А според мен това разбиране трябва да дойде от отношението и възпитанието,което е било приоритет на Джемиле,просто защото тя се е занимавала с децата.Според мен в този случай виновна е Джемиле,защото тя като майка е трябвало да покаже на тези деца,че макар баща им да го няма той е част от това семейство и то много важна част. newsm78 newsm78 newsm78

Засега толкова от мен.... newsm51
И аз така мисля и много пъти съм писала по този въпрос.... Има сериозни пропуски във възпитанието на децата /аз така го наричам - възпитание/ в семейните ценности. На децата по принцип им е заложено да имат тази обич към родителите, но това може да се промени от неправилно възпитание. Живе ти добре си го описала и в предишния и в този пост - това което си наблюдавала или което ти е разказано.

# 61
  • Мнения: 36 780


 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Гласувайте за неповторимия Еркан Петеккайа

Еркан Петеккайа          http://www.whopopular.com/Erkan-Petekkaya


Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 62
  • Мнения: 0
Тук съм Мамче. newsm51

Не съм писала още нищо за Каролин,но ми е трудно да я гледам до Еркан и да си раздават толкова целувки.Тя се появява като следствие от всичко случило се между Али и Джемиле.За мен той просто е търсил спокоен пристан за себе си.Нещото което не мога да приема обаче как Каролин с нейните типични женски номера постигна много.Али по никакъв начин не и попречи.Тя направо си го манипулираше.Мисля че в предишните теми Кралицата беше писала за това. hahaha hahaha hahaha

Иначе много ми липсва неговата страхотна усмивка.Много агресия в този филм.Но както винаги Erkan Petekkaya играе страхотно. newsm51 newsm51 newsm51

# 63
  • Мнения: 36 780
Да Живе и Кралицата и аз сме писали за това, че той чувствайки се отхвърлен от всички както вече съм казвала той чувства Каролин като спасителен пояс, ти го наричаш тих пристан. Говорим за едно и също нещо. Когато чакаше в кръчмата майка си колко беше тъжен и самотен. В същото време и Джемиле беше в това състояние... Тогава той каза на майка си /а колко се заблуждаваше нямам думи/, че Каролин е единствената която го обича.... В същото време тя правеша любов с оня Екбер ли беше не му помня името.... Но това е - той видя с каква неприязън го посрещат децата - той си тръгна 3 пъти от къщата само заради държанието на Мете и Берин.....Провокиран от Мете и Берин той им се закани и го направи да доведе Каролин в къщата. Не той не я доведе за да прави любов с нея видяхме, че спаха отделно - той в спалнята тя на дивана. Той я доведе за да покаже на Берин и Мете, че не те ще казват кой ще кара влака.
Джемиле също страдаше. Тя беше получила призовката за развода.... За първи път беше сама - явно че в този момент си е задавала въпроса защо стана така. Но вече беше късно. Грешката на Джемиле е че тя е прехвърлила цялата любов и обич която е имала на децата. Али е далече той е в морето.... Всяка майка обича децата си, всяка майка ги боготвори. Но никога една майка не трябва да забравя, че тя е и жена. Любовта, обичта към другия пол в едно семейство е различна от тази любов и обич към децата. Децата рано или късно тръгват по своя път, преследват тяхната любов, обич.... И тогава майката остава сама....сама с мъката на самотата, сама с болката на тази самота. Който не го е изпитал не може да ме разбере, но когато децата тръгнат по своя път остава партньора в живота, който е до теб, който разсейва тази болка и това страдание. Защото самотата е страшна, тя дори може да убие човека.....

# 64
# 65
# 66
# 67
# 68
# 69
# 70
# 71
# 72
# 73
# 74
  • Мнения: 36 780
 
   
   
   

Общи условия

Активация на акаунт