Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ? 2

  • 99 678
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз да похваля он-лайн магазина Ефрея. Поръчах две неща - една блуза с асиметрични краища и друга блуза, без ръкави, плетена. Доволна съм. Видях, че имат и палта и якета по-големи размери. Цените им не са кой знае колко високи - между 55 и 90 лв. Понякога имат и на промоция.

П.П. Не съм рекламен агент или пък съм част от екипа на магазина, просто споделям това, което съм видяла. Аз съм доволна... Hug

# 736
  • Мнения: 0
Здравейте!Нова съм във форума и се извинявам,ако вече има такава тема и спамя излишно...Моля за съдействие,дали някой може да ми помогне да разбера къде има изгодни магазини за пълни жени в София?(в частност по спешност ми трябва за палта)Не искам online магазин,защото ми се иска да се мери на място,моля ви ,ако знаете ,пишете ми и то за повече от 1 място,евентуално да има някакъв избор.Също,ако знаете кои марки имат номерация за макси дами и в кой мол има най-много ?Мерси много предварително  Wink Вярвам,че ще успея с ваша помощ !!! Wink

# 737
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Здравейте, чудна темичка сте си приготвили. Къде съм била досега-не знам. Има ли някой, който да сподели магазин, от където да купя зимно яке, някакви туники и панталони. Говорим за наистина големи размери - 54-56-58и 118 кг.
 Не ми се ходи в Грамадан. Трудно понасям цените им, а и моделите им са малко като на чувал с висулки и аксесоари (дано не обидя някого).

По повод якетата и аз съм на тази вълна. Загледах в АСДА, има до 24 номер, но ме притеснява дали са достатъчно дълги ръкавите. До сег аот там нищо не съм купувала, някой с опит от там?
Аз съм си пазарувала от АСДА, в размер 20. Тяхната 20 ми е леко широка и после продължих на 18, поне за летните дрехи. В края на ноември ще правя тур до Некст и дано да си намеря нещо прилично за обличане.

# 738
  • Мнения: 1 525
Възмутена и огорчена съм, че не мога да си намеря хубаво яке  Crossing Arms
Големите размери са XL-XXL, и са толкова мънички...
Разбирам, че е криза и се пести. Ама пестят и от плат в дрехите за по-големи хора  Thinking
Моля някой ако види черно или много тъмно кафяво яке, шушляк или промазан плат, интересен модел (не някакъв бабешки) да сподели с мен   bouquet

П.П. Ще се прави ли нова тема  newsm78

# 739
  • Мнения: 47 973
А би ли уточнила горе долу какъв размер ти трябва, защото XL е доста разтегливо понятие

# 740
  • Мнения: 1 525
Искам да е дълго около 80 см, не повече.
За ханш 125 см... Embarassed

# 741
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Здравейте и от мен  bowuu
Аз също търся яке или палто за зимата. Гледах в H&M, но нямаше нищо подходящо.
В LC Waikiki имаше някакви шушлякови, но ми се сториха много грозни и дори не си правих труда да гледам за размер или да пробвам Crossing Arms Като опция май само ми остава sports direct newsm78
Да похваля Lidl, понякога пускат дрехи в по-голям размер. От там си взех хубави клинове, спортен панталон и оформящо бельо.

# 742
  • София
  • Мнения: 6 268
Яке за есента, ранна зима си взех от Спортс Директ, 20 размер, ръкавите са дълги дори и за мен. Излезе ми 40 лв.

Казаха ми за някакъв магазин ХХЛ на Екзарх Йосиф, където имало хубави якета по около 90 лв.
Преди години съм си вземала яке от един магазин на Раковски, малко над Операта, до магазина на Самсонайт и един ку-ку магазин, в него продават български дрехи, но не са хич евтини. Тогава дадох 200 лв. за зимно яке.

# 743
  • Мнения: 20
Аз да похваля он-лайн магазина Ефрея. Поръчах две неща - една блуза с асиметрични краища и друга блуза, без ръкави, плетена. Доволна съм. Видях, че имат и палта и якета по-големи размери. Цените им не са кой знае колко високи - между 55 и 90 лв. Понякога имат и на промоция.

П.П. Не съм рекламен агент или пък съм част от екипа на магазина, просто споделям това, което съм видяла. Аз съм доволна... Hug
Аз също пазарувам предимно от там  Hug Хубавото е, че вече имат и магазин, в който може да се пробват дрехите. Много е удобно за хора от Русе

# 744
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз да похваля он-лайн магазина Ефрея. Поръчах две неща - една блуза с асиметрични краища и друга блуза, без ръкави, плетена. Доволна съм. Видях, че имат и палта и якета по-големи размери. Цените им не са кой знае колко високи - между 55 и 90 лв. Понякога имат и на промоция.

П.П. Не съм рекламен агент или пък съм част от екипа на магазина, просто споделям това, което съм видяла. Аз съм доволна... Hug
Аз също пазарувам предимно от там  Hug Хубавото е, че вече имат и магазин, в който може да се пробват дрехите. Много е удобно за хора от Русе

Къде е магазинът им, на Ялта ли? Че аз останах с впечатление, че там е само склад.

# 745
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Да не ни заключат темата?

# 746
  • Мнения: 20
Аз да похваля он-лайн магазина Ефрея. Поръчах две неща - една блуза с асиметрични краища и друга блуза, без ръкави, плетена. Доволна съм. Видях, че имат и палта и якета по-големи размери. Цените им не са кой знае колко високи - между 55 и 90 лв. Понякога имат и на промоция.

П.П. Не съм рекламен агент или пък съм част от екипа на магазина, просто споделям това, което съм видяла. Аз съм доволна... Hug
Аз също пазарувам предимно от там  Hug Хубавото е, че вече имат и магазин, в който може да се пробват дрехите. Много е удобно за хора от Русе

Къде е магазинът им, на Ялта ли? Че аз останах с впечатление, че там е само склад.
Да зад Ялта е и не, не е само склад  Grinning Септември ходих за последно и имаше доста дрешки за пробване. Казаха ми, че са в очакване на палта по-големи размери  Hug

# 747
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Мерси, ще намина тогава от там.

# 748
  • Мнения: 111
От Ефреа аз също съм много доволна вече няколко неща имам от там и си ги нося с удоволствие, оня ден ми пристигна палтото, но за съжаление съм поръчала по-голям номер и сега чакам да ми го сменят иначе е уникално изработката и материята са просто фантастични. От много време исках такова палто но по макси магазините все някви бабешки и сега съм много щастлива Simple Smile А цените им наистина не са много високи а и както казаха някой тук доста често правят промоции.
А обувки вече две години под ред си поръчвам от miniprix номерата отговарят и са доста сполучливи, аз нося 42 номер и миналата година си взех едни боти естествена кожа бяха намалени на 35лв, а тази година едни които чакам да пристигнат тези дни за 45лв пак естествена кожа. Там винаги следя кога има 42 номер и кога са намалени и си взимам. А тези от миналата година не са мръднали все едно сега съм ги купила. 

# 749

Общи условия

Активация на акаунт