Кокиченцата вече надничат горделиво, очаква пролетта БУРГАЗлийчето нетърпеливо

  • 32 334
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 290
Момичета от къде си купувате козунаци??? Аз пробвах на една две фурни, ама не са ми нещо по вкуса  Thinking

# 721
  • Мнения: 12
аз сама правя всяка година  в хлебопекарната, ще ти кажа каква е тайната с фурната, там само се бърка, после го искарвам да втаса веднъж като го наплета втори път и тогава го пека, козунака иска много месене и втасване, но не да превтаса че миналата година бях оставила 3 да ги пека сутринта да са топли те превтасаха. Сега яйцата боядисвам а утре ще меся с нова рецепта да видим, таз година смятам да експериментирам с много неща, да видим какво ще се получи.
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!!!

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
имаше едно време едно складче в краставицата за различни украси. там ли е още?

Има го ,но не е склад ,а магазин Лале.

# 723
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Момичета от къде си купувате козунаци??? Аз пробвах на една две фурни, ама не са ми нещо по вкуса  Thinking
Аз от кауфлана вземах имаше доста видове.

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 290
Аз от мн чудене накрая взех от фурната на Александровска, ще ги видим какви ще са
ВЕСЕЛ И ШАРЕН ВЕЛИКДЕН НА ВСИЧКИ.  easter easter easter

# 725
  • Мнения: 2 577
anik79 - бягайте в София  Peace


аз не съм си купила яйца още, камо ли да ги боядисам ... и козунаци не съм купила
а и да си призная честно цял ден вървя по улиците и се чудя защо всеки втори си е купил козунак

пък колкото до вкуса ... от години не съм яла нормален купен козунак

# 726
  • Мнения: 12
точно от александровска казах че козунак няма да купя никога, нито са сладки, нито вкусни, едни твърди като прегорели, ужас, а на кауфланд няколко пъти сме вземали от фурната до входа квадратните, но са хубави когато са топли на следващия ден на нищо неприличат твърди и мнооого ронливи

# 727
  • Мнения: 2 577
Ами то аз затова като не меся ги купувам в събота козунаците, че поне като им дойде времето за консумация да са по-прилични
Не знам, хората може би са свикнали да си ги осигуряват от четвъртък

Днес нищо ли не се прави, ама съвсем нищо?

# 728
  • Мнения: 668
Да, много ми е странно така.  Имам 2 перали и т.н.... Ама ще трябва днес да мързелуваме.  Mr. Green
От къде да купя хубаво колело?

# 729
  • Мнения: 581
А и  днес ли нищо не се прави?
Аз знам, че на  Mr. Green Mr. Green Mr. Greenвелика сряда нищо не се прави. Днес от всичко и пране и гладене.Какво да се прави утре и вдруги ден и... няма да има време за това. Знам , че тези дни не се яде нищо. Не, че  съм го спазвала и  това де.
Кузунак  домашен ще хапнем и купен от фурната ще хапнем също .

# 730
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 709
Момичета, тежък е този ден, натоварен с много мъка. Божията мъка и страдание за целия свят. Пиша ви това, за да ви напомня, че ТОй се мъчи и претърпя отхвърляне, унижение и наказание, за да не не го понесем ние. Той плати цената вместо нас, за да бъдем ние свободни от всеки грях, който ни отдалечава от Бога. Хубаво е, че около нас е празнично тези дни, защото това е голяма победа. Победата на смъртта и греха. Исус Христос възкръсна и чрез неговото възкресение, ние получихме достъп до Бог.
За това нека да се помирим с Бога и нека да си помислим колко важна и колко ценна е тази жертва за нас. Великден е не само преяждане с козунак и агнешко, а ден в който Исус извика: "Свърши се".
Пожелавам ви весели празници и много благословение за вас и семействата ви. Бог ни показа любовта си към нас чрез този ден.   bouquet

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 341
Мои приятели държат фурната на Краснодар, на ъгъла на ул. "Ивайло" и "Цариградска", точно срещу единият от входовете на пазара. Правят невероятни закуски, от личен опит казвам, майстора е мн добър  Peace
Козунак си взех за първи път от тях. Много вкусен ми се видя, но ще видим как е и утре като престоят. Целодневните опашки би тряблао да говорят за добро качество  Peace

# 732
  • Мнения: 776
   Добро утро и Хистос возкресе!
  Имам малко спешно въпросче. Има ли някоя мама, която е записана при др.Димитрина Георгиева от първа поликлиника? Ако има може ли да ми кажете къде трябваше да се водят децата ако се наложи по празниците? Мерси предварително!

# 733
  • Мнения: 12
на кабинета на докторката трябва да пише/поне на нашата пише/, то е на райони в лайфхоспитал в света софия, незнам в кой к-с си но предполагам в света софия

# 734
  • Мнения: 1 280
   Добро утро и Хистос возкресе!
  Имам малко спешно въпросче. Има ли някоя мама, която е записана при др.Димитрина Георгиева от първа поликлиника? Ако има може ли да ми кажете къде трябваше да се водят децата ако се наложи по празниците? Мерси предварително!
 

  Моят син е при нея, много рядко ми се налага да ходим, но имам спомен за бележка на вратата препращаща на дежурен в Лайфхоспитал. Дано не те заблуждавам.

  Христос Воскресе! Бъдете здрави и по-позитивни!

Общи условия

Активация на акаунт