Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 70

  • 24 051
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Гагика, не ледени, а кристални кубчета е озаглавен колажа!

Peace Peace Peace

# 721
  • Мнения: 2 156
Изгледах 1 и 2 част на 32 на английски. Те двамата вече си имат тайно място и това е механата. Така се договориха и си казаха,че отново ще ходят там, но сега след това, което се случи. Бахар се закани когато гледаше снимката на сестра си и каза,че не е дошла, за да загуби.
Бахар нали е близначка на Селин. Според някои теории, те имат еднакви мисли, действия и т.н. Така, че за мен е допустимо да се влюби в Мурат. Обаче да не вземе да се хвърли и тя от някой балкон?  Shocked Дано това, че е расла в друго семейство, да се окаже решаващо да не направи същата глупост.  Praynig

# 722
  • Мнения: 510
Дано да не прекалявам.



Фенска любов. Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 84
Бахар нещо съвсем се сбъркала.Не е дошла за да загуби но нали беше дошла за да отмъсти,защото обвиняваше Мурат за смъртта и.Разбра че той няма вина тогава какво иска да спечели?.Много ядове ще създаде това момиче.Радвам се че си имат Мурат и Хасрет тайно място,значи срещата може да бъде там.

# 724
  • Мнения: 6
Здравейте момичета, гледам нищите Левент той на мен ми е приоритет та не мога да го пропусна  1. Той каза на Мурат когато бяха на езерото че той прекратява албума защото е претърпял загуби от това несериозно отношение на Хасрет към албума @Договорката му с Мурат в студиото Някой вече писа за нея, но тук вина Мурат няма договорката я иска Левент че всичко приключва с албума и с приятелството -това чу Хасрет, а тя като навърза вече погледи реакции и т.н. и стана ясно на нашата мома защо Левент постъпва така защо Мурат се държи така, може би до някъде нещата и станаха ясни

# 725
  • Мнения: 3
Изгледах 1 и 2 част на 32 на английски. Те двамата вече си имат тайно място и това е механата. Така се договориха и си казаха,че отново ще ходят там, но сега след това, което се случи. Бахар се закани когато гледаше снимката на сестра си и каза,че не е дошла, за да загуби.
Бахар нали е близначка на Селин. Според някои теории, те имат еднакви мисли, действия и т.н. Така, че за мен е допустимо да се влюби в Мурат. Обаче да не вземе да се хвърли и тя от някой балкон?  Shocked Дано това, че е расла в друго семейство, да се окаже решаващо да не направи същата глупост.  Praynig

Бахар каза, че родителите им са се разделили при раждането им. Тя е отгледана от друго семейство и когато е пораснала е разбрала за близначката си. Съдейки по това, какво изразяваше лицето и когато изрече думите , гледайки снимката на Селин, ми се струва,че тя  ще е много злобна и отмъстителна. Няма да се откаже лесно. От нея може да се очаква всичко, даже и да застраши нечий живот.

# 726
  • Мнения: 2 156
Дано да не прекалявам.



Фенска любов. Joy Joy Joy
Два дена тази тема ни вълнува и докато не стане ясно, кое е момичето, не вярвам феновете да спрат. Да видим Джансел дали ще им даде отговор или ще чака те сами да го открият. Представям си, ако това е негова племеница и ги видят заедно на летището, какъв бум ще бъде отново.  hahaha hahaha hahaha

# 727
  • Мнения: 3
Дано да не прекалявам.



Фенска любов. Joy Joy Joy

Не е лошо да ги поглеждаме отвреме- навреме, може да открием някой нов детайл, така че от много глава не боли.  Joy hahaha

# 728
  • Мнения: 510
Той Джансел отговор няма да им даде.Но ако го видят на летището с въпросното момиче сигорно ще пишат че с новата си любов отива в Париж.
А може и така да е.
Макар че е много вероятно и пламеницата да му е на гости преди празниците.Все пак във Франция се празнува коледа.А както се разбра епизод за нова година няма да има ,така че спокойно магат да се приберът заедно в Париж.

# 729
  • Мнения: 3
Бахар нещо съвсем се сбъркала.Не е дошла за да загуби но нали беше дошла за да отмъсти,защото обвиняваше Мурат за смъртта и.Разбра че той няма вина тогава какво иска да спечели?.Много ядове ще създаде това момиче.Радвам се че си имат Мурат и Хасрет тайно място,значи срещата може да бъде там.

Може и конакът да се превърне в такова тайно място. Все пак е свързан с толкова спомени. Но вероятно скоро някой богаташ ще го купи. Дали Левент няма да бъде този някой или пък Бахар? Не знаем , колко е богата тя! Може да е по силите и. Така ще трупа точки пред Несрин.

# 730
  • Мнения: 0
Изгледах 1 и 2 част на 32 на английски. Те двамата вече си имат тайно място и това е механата. Така се договориха и си казаха,че отново ще ходят там, но сега след това, което се случи. Бахар се закани когато гледаше снимката на сестра си и каза,че не е дошла, за да загуби.[/color]
С Бахар изглежда ще берем ядове, но аз се вълнувам повече дали ще се появява пак с перуката. Така както, я  премяташе по масата, дай боже да я зареже, само така бих  преглътнала още 1-2епизода с нея!

Бахар нали е близначка на Селин. Според някои теории, те имат еднакви мисли, действия и т.н. Така, че за мен е допустимо да се влюби в Мурат. Обаче да не вземе да се хвърли и тя от някой балкон?  Shocked Дано това, че е расла в друго семейство, да се окаже решаващо да не направи същата глупост.  Praynig
[/quote]
 spam2 Имам лични наблюдения от три двойки близнаци. Единият, винаги е с по-здрава психика, по-активен и действа като мотор в живота и развитието им. Та се надявам  сценаристите да го имат предвид и да не ни мъчат с подобни трагедии. newsm78

# 731
# 732
  • Мнения: 10 240
Бахар нещо съвсем се сбъркала.Не е дошла за да загуби но нали беше дошла за да отмъсти,защото обвиняваше Мурат за смъртта и.Разбра че той няма вина тогава какво иска да спечели?.Много ядове ще създаде това момиче.Радвам се че си имат Мурат и Хасрет тайно място,значи срещата може да бъде там.

Може и конакът да се превърне в такова тайно място. Все пак е свързан с толкова спомени. Но вероятно скоро някой богаташ ще го купи. Дали Левент няма да бъде този някой или пък Бахар? Не знаем , колко е богата тя! Може да е по силите и. Така ще трупа точки пред Несрин.
Това би означавало нови снимки в конака, а нали договорът за наем на къщата изтича? newsm78
Ще ми е мъчно за "белия дом"!

                 

С колко тъга Мурат, Несрин и Етем затвориха вратата на дома си!

# 733
  • Мнения: 84
Не мисля,че Левент има толкова пари за да купи конака но ако го направи това е върховен цинизъм.Може да даде ако има толкова пари на  Етем за да започне отново бизнеса си и да си стъпи на краката си но да постъпи така.......незнам?Бахар не е толкова богата за да си го позволи.Човек,който според мен има възможности да го купи и може да го направи  без да му мигне окото е Салих. Може би и той сега да се появи.

# 734
  • Мнения: 2 116
Не мисля,че Левент има толкова пари за да купи конака но ако го направи това е върховен цинизъм.Може да даде ако има толкова пари на  Етем за да започне отново бизнеса си и да си стъпи на краката си но да постъпи така.......незнам?Бахар не е толкова богата за да си го позволи.Човек,който според мен има възможности да го купи и може да го направи  без да му мигне окото е Салих. Може би и той сега да се появи.

Защо ще му е конака на Салих?
Вярно, че това би бил повод да представят завръщането му в сериала по-логично, отколкото изчезването му... въпреки това ми се струва, че няма логика, което съвсем не означава, че не е възможно като вариант.

Общи условия

Активация на акаунт