Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 70

  • 24 095
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Уси, аз мисля, че този път мъжете ще потичкат. Те я обидиха с тази сделка, а и за двата тя е много скъпа.
 newsm10
Време  си е, 15епизода тича след него тя, сега 15 епизода да тича  Мурат !  Grinning

# 76
  • Мнения: 2 157
Гледайте какво става тук момичета, Джансел завладя балканския полуостров, някои от бившите съветски републики и арабския свят....

http://www.atvdiziler.com/anketler/who-is-the-best-global-turkish-actor/
Кали, ти ни прати половината форум в АТV. Копирах следния превод на една фенка, щото много се смях

"Включването на цялото ми семейство дори баба ми пълна влюбена в него"

# 77
  • Мнения: 1 095
Гледайте какво става тук момичета, Джансел завладя балканския полуостров, някои от бившите съветски републики и арабския свят....

http://www.atvdiziler.com/anketler/who-is-the-best-global-turkish-actor/
Кали, ти ни прати половината форум в АТV. Копирах следния превод на една фенка, щото много се смях

"Включването на цялото ми семейство дори баба ми пълна влюбена в него"
Ами нали това гласуване е само за чуждоговорящи, за фенове извън Турция, та затова....
А пък и заслужава момчето...

# 78
  • Мнения: 2 157
Snake777 , лошо. Добре, че нашите хора са снимали преди това.

Цитат
Мурат: Толкова лесно се предавате на любовта, че не виждате нищо друго... Затова в моя живот няма място за друга...

а, тук според вас на кого говори  Thinking Говори в множествено число И за какво се отнася това "друга"  newsm78

пак да запитам, че нищо не ми идва на ум  Thinking
Тук и на мен ми е малко неясно. Може би коментира с Бахар влюбването на момичетата като цяло. Или за нея и сестра й, нещо е объркано, но във филма ще стане ясно.

# 79
  • Мнения: 0
[[/quote]
Може би на родителите си? Thinking

Катя, аз докато не чуя за какво става въпрос в тази сделка, няма да обвинявам Мурат и Левент. Имат по реплика във фрагмана, от която се разбира, че го правят за нейно добро, ама да видим. Whistling
[/quote]
Нали знаеш, за приказката, че пътят към  ада е постлан с добри намерения! Допускам,че Хасрет е разбрала погрешно
тяхната уговорка и недоразуменията ще се изяснят до към юни 2011г. newsm78

# 80
  • Мнения: 2 157
Уси, аз мисля, че този път мъжете ще потичкат. Те я обидиха с тази сделка, а и за двата тя е много скъпа.
Аз очаквам Мурат да отиде и да и се извини, ако наистина е имало нещо обидно от негова страна. Тя обаче ще го отпрати както първия път. Но тя няма да може да живее дълго без него.

# 81
  • Мнения: 2 157
Уси, аз мисля, че този път мъжете ще потичкат. Те я обидиха с тази сделка, а и за двата тя е много скъпа.
 newsm10
Време  си е, 15епизода тича след него тя, сега 15 епизода да тича  Мурат !  Grinning
То не беше точно така, ама щом си рекла няма да изреждам хронологията на събитията.  Peace

# 82
  • Мнения: 0
Ми не, не ми изглежда способен. В главата му само сделки. Нооо пред перспективата - тотална загуба на всички... newsm78

# 83
  • Мнения: 0
Благодаря  за страхотният  превод.
  Браво  на  Хасрет , постъпи както и очаквах  , време  беше да  се завърне  нашата дива и да им покаже  на двамата  че тя  не  е марионетка   а тя  е човек с чувства и  мисли , този път и двамата прекалиха и си получиха заслуженото . Браво  на  Хасрет

# 84
  • Мнения: 0
Сега вече може да замине  за извесно време  с Сайме  и да ги остави  двамата  да видят  и разберат , колко са   я наранили и че изобщо не са се замислили да и потърсят  мнението , след като  знаят какво стана  след концерата ,как  реагира  тя  на доброто  което и направи Мурат  с мълчанието си. Ще сърбат попарата , като обица  ще  им е това .Като гръм от  ясно небе ще им дойде  това нейно решение . СЕГА  мУРАТ ИМА ДВЕ ВЪЗМОЖНОСТИ ДА СИ ТЪРСИ ПИАНОТО И дА държи Кдир  близо до себеси за да  може да е  близо и до Хасрет

# 85
  • Мнения: 0
Аз изпитвам гордост от постъпката  на  Хасрет , въпреки  всичко тя  остана  вярна  на  онази Хасрет от махалата  , на  цветарката .Търпя  много  , но накрая им го каза  с едно изречение  всичко без , недомлъвки и сделки , облози ,дирекно с един куршум и двамата ги постави  на  мястотоим . Браво  на  нея
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 86
  • Мнения: 1 875
Добра вечер,скъпи запленени!!! Hug Hug Hug Hug Hug
Нямате настигане-много коментари,много новинки,много надежди,а ако и се случат,то тогава по Коледа наистина стават чудеса!!!!!!!!!!!!
Ринка,върховна темичка-юбилейна,коледно украсена и най-после- без този обезкуражаващ девиз за докосването-беше ме изтормозил с това гледане без докосване ooooh! ooooh! ooooh!Мерси,мила за всеотдайността ти към нас!!!!

# 87
  • София
  • Мнения: 7 895
Думата "сделка" може ли да бъде споразумение за някакво състезание , защото ако това е чула Хасрет не ми се мисли за реакцията.

# 88
  • Мнения: 0
Извинявам се на Рина  че  не и обърнах  достойно  внимание за новата  тема


                                               Благодаря
            
 Както винаги си  супер
  bouquet  bouquet Two Hearts Two Hearts Two Hearts txtloves




















# 89
  • Мнения: 0
в петък  серията  се надявам да  е нанивото като  фрагментите и подсказките , това ще  е страхотно, дано са си взели вече поука  тези сценаристии да не не мъчат толкова време  само с погледи да  се докосват

Общи условия

Активация на акаунт