Тема Незабравима (Unutulmaz) 137

  • 21 101
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Айде, свърши тъпия филм. сега са рекламите и сме ние! Приятно гледане! Hug

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Карпатия ...страхотна нова тема.Браво.Нека я изпишем с любов ...добри слова ....и усмивки newsm10 smile3521 smile3501 smile3525 newsm51



Надникнах през вратата на новата тема
Отново виждам красота
Цветя ...окъпани в светлина
И много  разноцветни пеперуди
Усещам .....топлещата топлина
Онази ....дето сгрява нашите сърца
На воля и свободни ....тук ще пишем
За любовта ...върховна и изригваща


Боб,по-хубаво не бих могла да изкажа благодарността си към карпатия за новата тема!Моля те,позволи ми да се присъединя към теб!Стиховете са невероятни,както винаги!Възхищавам се на таланта,поклон и адмирации!

+1

# 32
  • Монтана
  • Мнения: 305
На всички-приятно гледане!Смятам и много се надявам да гледаме една серия,по-различна от другите,изпълнена с любовта на Еда,Харун и Яамур! Praynig Praynig Praynig newsm03 newsm03 newsm17 newsm17

# 33
  • Мнения: 80
Карпатия,благодаря за Новата тема!

                



Приятно гледане на всички!

# 34
  • Мнения: 46
Привет и от мен!
Браво на всички стихоплетковци и за споделените стихове,а те бол днес  smile3501 smile3501 smile3501
Карпатия прекрасна тема newsm51 smile3525 newsm51

Приятно гледане Hug

# 35
  • Монтана
  • Мнения: 305
Айде, свърши тъпия филм. сега са рекламите и сме ние! Приятно гледане! Hug
Да,определено е тъп,ама си го дават от 20 часа и смеят ли се,смеят.....! Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 36
  • София
  • Мнения: 1 395
Приятно гледане и от мен! Председателят нерде? newsm78
Председател - йок! Сигурно дават някой важен мач! Само това може да е причина да го хване липсата в сряда вечер!

Тук съм - едното не пречи на другото и обратното.

# 37
  • Мнения: 0
Хош болдук казъми унутулмазови  Hug Hug

Ами аз като Бай ни Ганя да кажа че обикновенно както той не познава аз обикновенно познавам края на филма по фрагментите.

Но язък ша на държат до следващата сряда да си мислим освен ако не покажат фрагмент в който примерно /така ми се иска де/ Едже стреля по Бату а другото е било клопка на сценаристите
Добре дошла, мило!  welcome Добре, че свари да се появиш поне за филма!  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 281
Вени то е много хубаво..... smile3525 smile3501 newsm10 newsm51
И за едни красиви поляни ...беше писала по рано. newsm10 smile3521 smile3501 smile3525 newsm51
Да, Боб! И аз много си го харесам! Но то никога не е било с оформление, не е тематично.
Макар ,че 2 снимки от сериала го родиха.

Вени напротив съвсем тематично е щом присъства любовта.Постни го ....щото е много назад да го не диря сега и да изпусна....началото.Добрите феи ....ще помоля да го докоснат със златните си пръчици и да му вдъхнат още по прекрасен ....живот

# 39
  • Мнения: 914
Да поздравя двете жени във форума за грижите, които полагат и всяка тема е пълна с красоти.   bouquet  bouquet  bouquet

Да кажа и на всички творци че сте страхотни тази тема направо сияе от рима.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Преводачките са на ниво както винаги. трахотни сте!!!  Hug Hug Hug

Гледам че Харун почнал да декламира на Еда любовна поезия. Ако продължава така скоро Йозлем като актриса вече ще се предаде.  Joy

# 40
  • Мнения: 0
Приятно гледане и от мен! Председателят нерде? newsm78
Председател - йок! Сигурно дават някой важен мач! Само това може да е причина да го хване липсата в сряда вечер!

Тук съм - едното не пречи на другото и обратното.
Ей, Председателю! welcome Точен като английски лорд!  hahaha hahaha hahaha

Манпла, Незабравимче, и вие  welcome Събрахме се, а?  hahaha hahaha hahaha

# 41
  • Мнения: 0
Добър вечер и от мен компания,да се наместя и аз за филмчето!приятно гледане на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 0
Карпатия,сърдечно  благодаря за новата прекрасна тема! smile3525 smile3525 smile3525

# 43
  • Мнения: 914
Уж Еда нямаше да плаче повече а пък кво стана пак си реве милата като изтървана. Съсипва от сълзи марковите дрехи значи  hahaha

# 44
  • Мнения: 9
ооо ниса ми хареса...как само го млатеше  smile3532

Общи условия

Активация на акаунт