Тема Незабравима (Unutulmaz) 137

  • 21 100
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 281
Май Арас ще е по куражлия и ще намери по-рано кой е Кенан от Харун.

То Харун го търси и търси ама горкия не го огря

Хубавелко с много лирични отклонения.....няма много свободно време hahaha Joy hahahaА арас....с празни ръце момчето да действа......палци ще му стискаме и ние

# 61
  • Мнения: 0
Сериозното ми разследване се провали напълно и за Ниса и за памука, но за сметка на това пък смешния ми сценарии се оказа в 10-та! Ще си взема поука и вече само на шега ще го карам. Важното е младите да се вземат!  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 62
  • Мнения: 315
ооо ниса ми хареса...как само го млатеше  smile3532

А според мен тази сцена беше пълна смехория.
Бату ,зрял мъж се свива под ударите на крехка жена ,като Ниса!!!
Ужас!

# 63
# 64
  • Мнения: 9
ооо ниса ми хареса...как само го млатеше  smile3532

А според мен тази сцена беше пълна смехория.
Бату ,зрял мъж се свива под ударите на крехка жена ,като Ниса!!!
Ужас!
е той беше обезвреден след удара с колата  Laughing

# 65
  • Мнения: 3 203
Много добра игра на всички . HugНаште любимци са невероятни . Heart Eyes Ама Тюркян какви ги наговори на Джамил жалко ,че неразбирам но ми стана много кеф внукът му как го изгони . Peace

# 66
  • Мнения: 0
Ниса направо ми събра очите. Гледам и не вервам на ушите си Shocked  както и обратното #Crazy

# 67
  • Монтана
  • Мнения: 305
ооо ниса ми хареса...как само го млатеше  smile3532

А според мен тази сцена беше пълна смехория.
Бату ,зрял мъж се свива под ударите на крехка жена ,като Ниса!!!
Ужас!
Поредната недогледица,но признай-всички очаквахме някой да "намлати" Бату!Друг е въпросът,че можеха още малко да се постараят!но да не забравяме,че тя първо го блъсна с колата,а след това и беше по-лесно! Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 3 203
Ниса направо ми събра очите. Гледам и не вервам на ушите си Shocked  

 newsm10 newsm10 newsm10

# 69
  • Мнения: 9
Сериозното ми разследване се провали напълно и за Ниса и за памука, но за сметка на това пък смешния ми сценарии се оказа в 10-та! Ще си взема поука и вече само на шега ще го карам. Важното е младите да се вземат!  hahaha hahaha hahaha hahaha

Виж можем да работим в тандем. Имаме по-голям шанс.
А,за курера-не се тревожи. Уговорила съм го да забави до 01ч. Само гледай да не го простудиш да чака много..  hahaha

# 70
  • Мнения: 315
Аз изпуснах началото.Хванах от момента в който Харун беше занесъл на малката вечеря в леглото.Много ли съм изпуснала?

# 71
  • Мнения: 0
Май ниса ще им види сметката и на Бату и на Мелда! Сега чакам да изкара луд Бату и да го обере до шушка при развода!  hahaha hahaha hahaha

# 72
  • Мнения: 0
Еда облъчи Ямур с май4ина любов и сутринта Ямур беше разли4на!

# 73
  • Мнения: 9
Ниса направо ми събра очите. Гледам и не вервам на ушите си Shocked  както и обратното #Crazy
 newsm10 newsm10 newsm10 и бату и мелда,как само ги нареди и двамата.браво

# 74
  • Русе
  • Мнения: 2 326
Ниса ме изпълни! newsm44 Но само като си помисля, че това е Кенан...ужас! Ще си подпише присъдата! Пу-пу, да не ме чуват сценаристите!

Общи условия

Активация на акаунт