Таблетки за отслабване???

  • 228 082
  • 221
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 394
о...извинявай.хапвам салати много, кремвирши, сирене, таратор, такива леки неща, но ям само вечер, през деня хапвам едно пакетче солети и това е.може би не трябва да се храня вечерта, но каквода правя.

Според мен не е причината във вечерното ядене.
Аз също не приемах почти никакви мазнини. Не ям месо, пържено и пр. При мен Ксеникалът нямаше никакъв ефект. Напротив - ядеше ми се като за световно.

# 151
  • София
  • Мнения: 5 830
Ксеникала не намалява апетита, а подтиска усвояването на мазнини от организма и спомага за изхвърлянето им и то директно от червата т.е. не вреди на черния дроб, не преминава в кръвта, а оттам в мозъка и другите органи.
Не че съм рекламно лице на Ксеникал  Grinning Grinning Grinning , но съм го пила и имаше ефект.

# 152
  • Мнения: 1 455
една приятелка го пи доскоро и свали около 13-15 кг. Пи го в продължение на 3 месеца с почивки.
Сестра ми свали над 15 кг, но го пи 6 месеца. Има страхотен ефект, но е ужасно скъп.
В момента и друга позната го пие около месец и казва, че няма ефект, но пък тя не спира да яде, особено въглехидрати. Така, наистина не може да има ефект.
Иначе е абсурдно да усилва апетита, всичко е на психическа основа. Иначе страхотни резултати се постигат и без това "вълшебно" хапче.
поздрави

п.с. в архива има доста изписано по темата за ксеникала.

# 153
Само един път срешнах споменаване във форума на хапчетата за отслабване на базата на червените водорасли - СИЛ. Купих си ги скоро и ги пия от няколко дни, така че все още не зная дали ще имат някакъв ефект. В аптеката ми казаха, че са разработка на българин и че другите предлагани от него продукти били много търсени и с добър ефект. Някой има ли още информация за този препарат, моля за отзиви, ако сте го пили.Иначе не е скъп - 6 лв. за двадесет дни, ако искаш да свалиш до 10 кг./ по 1 таблетка 30 мин. преди хранене/, иначе над 10 кг. - по две таблетки/ т.е ще стигне за 10 дни.Иначе преди съм пробвала с L-карнетин, но при мен имаше обратен ефект.
Най- голям успех в борбата с килограмите постигнах след раждането на дъщеря си, като бях спряла да консумирам сладко, безалкохолни и не ядях нищо слез 17.00 часа, та това и в комбинация с движението с детската количка по улиците за 1 месец свалих 10 кг. и се застопорих на 48 кг. за две години. Сега обаче работя пред компютър по цял ден, не се движа много и пипнах целулит и станах 55 кила.Моля ви дайте повече информация за СИЛ, ако разполагате с такава. Предварително Ви благодаря!

# 154
  • Мнения: 998
И аз пия СИЛ от една седмица, засега не виждам резултат, но мои познати казват, че ефекта не е моментален. Искам да питам дали ако не ям три пьти на ден, трябва да го пия три пьти? Защото за го пия само преди да ям.   Rolling Eyes

# 155
  • София
  • Мнения: 767
Според мен не трябва да се пие всеки път..Доколкото си спомням те подпомагат организмът да изхврли мазнините поети с храната.. Thinking,ако не косумираш мазнини какъв е смисълът тогава? Rolling Eyes

# 156
Благодаря, че откликнахте на молбата ми за повече информация за СИЛ. И аз днес си зададох този въпрос дали ако не ям например за закуска също трябва да го пия и реших да пропусна тази сутрин. Надявам си и в бъдеще да си споделяме резултата от употребата на този препарат. Ако знаете и друг, който е ефективен и не е "опасен" дайте мнение!Аз пробвах и с " Липоредукт +", но за себе си не открих кой знае какъв ефект и затова реших да пробвам със " СИЛ"

# 157
  • Мнения: 3 211
Аз пробвах с Хитозан, пих го 15дни, отслабнах с 2-3кг., но доста се ограничавах, без хляб, без складко, картофи, ориз. Хубавото е, че подтиска апетита, смятам пак да си купя и да продължа, но се чудя дали да не е друго, напр.СИЛ

# 158
Днес по обяд, пазарувайки лекарства в аптеката, попитах за хапчетата СИЛ.Нямаше ги, но аптекарката ми обясни, че не били много ефикасни. За да се постигне резултат трябвало да се пият доста дълго време. И добави:"Под доста дълго време разбирам 3-4 месеца". И препоръча Хитозан.

# 159
  • София
  • Мнения: 3 328
Днес по обяд, пазарувайки лекарства в аптеката, попитах за хапчетата СИЛ.Нямаше ги, но аптекарката ми обясни, че не били много ефикасни. За да се постигне резултат трябвало да се пият доста дълго време. И добави:"Под доста дълго време разбирам 3-4 месеца". И препоръча Хитозан.
Ей на това аз му викам "от трън - на глог" Mr. Green

# 160
  • Sf
  • Мнения: 808
Здравейте, днес цял следобед чинно чета тази тема и реших и аз да се включа. От една седмица съм на СИЛ, взела съм си 2 шишенца - 1 вкъщи и 1 в офиса Grinning Мога да кажа, че апетитът ми намаля значително. Мисля да разгледам Виаредин
http://www.shmidt.bg/walmark/d_walmark.html
доста интересни и полезни неща съдържа.
Пила съм Хитозан, не струва... И Цефамадар също, просто си даваш парите два месеца за нищо, въпреки че се ограничаваш в храна, резултатите са много малки. Не знам, може би трябва постоянство за много по-дълго време... Нали тия килограми не сме ги трупнали за два дни, че да искаме и толко бързо да ги свалим ooooh! Thinking
За Мазиндола искам да се изкажа #2gunfire За бога, не го взимайте! Пада кръвното, вие ти се свят, не можеш да спиш, действа наркотично, ужас... Преди няколко години си го взех, когато се продаваше свободно, но пих само няколко хапчета, които ми разказаха играта... Сестра ми е лекар и никога не го предписва на пациентки, които й го искат и им обяснява вредата от него.
Мисля да се запиша на някакъв колектвине спорт, като каланетика или тае бо, щото сама да тичам около блока, е рядко срещано явление Tired Как ме виждате вечер да прекосиш цяла София и тепърва да бягаш доброволно #Crazy
Да видим как ще я докарам със СИЛ-а, ще пиша за резултати скоро:-)
Разбрах само, че се усеща след първия месец. една мама от форума ми писа как нейна приятелка за 3 месеца свалила 25 кг с помощта на СИЛ, който й бил препоръчан в женската консултация Peace

# 161
  • Мнения: 356
Да се отчета и аз. От два месеца пия Цефамадар+Аюрслим капсули, но не смятам, че имат ефект. Вярно съм свалила 4 - 5 кг., но ям малко и ходя на каланетика, така че ефекта едва ли е от хапчетата. Спирам ги.

# 162
  • София
  • Мнения: 2 262
Да ви напиша аз пък за Фибракс-а, аз го пия вече 2 седмици, първата седмица не ми се ядеше въобще и много добре се чуствах, даже се хванах че на 3-4 пъти сядам по навик да се храня и пуста му лакомия се насилвах. Но от както започнаха дъждовете и се застуди апетита ми е същия, вие си направете изводи колко действа...И още нещо, изненадах се, че прочетох по-горе че се пиели 3 таблети наведнъж, аз пък прочетох че до 3 на ден е границата в упътването....Внимавайте със дозите все пак...

# 163
  • Мнения: 998
да се отчета за СИЛ, пия го от 1 месец и сьм от 60- 56 кг, остажат ми още 6 стискайте палци! При мьжа ми сьщо има ефект!

# 164
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз мисля утре да си купя Ксеникал.Дали става комбинацията Ксеникал + Цефамадар или СИЛ.Имам доста килиграми да свалям но нямам време за спорт.

Общи условия

Активация на акаунт