Коледа наближава, ЛЪВиците елхички украсяват - 44

  • 16 369
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 668
Ко пра'Йте гугутки?

# 721
  • Мнения: 668
Пак съм аз.  Crazy
Честита Нова 2011 година.   bouquet Нека за всички ни бъде много хубава и изпълнена само с щастливи мигове.
Джули, честити ти рожденници /на патерица/. Много здраве на Рико и мъжо. Само хубави неща да им се случват.   bouquet  bouquet  bouquet
Жу, да ти е жив и здрав Васето.   bouquet

# 722
  • Мнения: 71
Оооо Ками, превари ме с 2 секунди  hahaha


 hahaha готвя нЕкви гарги с малки тайни. Ама да видим к'во ша стане.
... и тормозя зверо да се приготви за училище, ама нещо ми се опъва  Twisted Evil

# 723
  • Мнения: 11 393
Добър вечер, драги  Hug

Джу и аз утре съм без колата  Mr. Green Оня ден мъжа ми се качва в колата и алармата се задейства така е карал известно време. Утре ще я кара свекър ми на "лекар"  Mr. Green

Ние бяхме на гости за обяд на едно приятелско семейство на вилата им. Много хубаво си изкарахме. Правиха ми рейки масаж  Crazy и в момента кръста и гърба не ме болят. От две седмици съм схваната, но сега съм добре, дано на е вечно  Praynig Wink

Момичета тъпият ни бойлер ще е за смяна. Кажете ми вие какъв имате и дали сте доволни. Ние сме на Елдоминвест, но смятам да не правя повторна грешка с тях. Пластмасата от долу се напука цялата и сега висят едни кабели, освен всичко ни е от 5години и май вече е наблъскан с варовик  ( топлата вода все не ми достига ) и няма смисъл да се прави. Като виках техните майстори ми казаха, че така ставало с пластмасата  Mr. Green пълня тъпня, а като го купувахме преди време беше висок клас уж  Twisted Evil

Оххх утре съм на работа, като знам пак в каква обстановка ще съм заобиколена, чак не ми се ходи  Crossing Arms

Отивам да видя баницата си БЕЗ късмети  Wink Joy

# 724
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 208
Добра вечер, лъвички.  Hug
Със страх да се похваля, но утре моя татко си идва от чужбина и се почва много работа покрай него, но не се оплаквам даже се радвам.
Пак почва да ми се приспива от рано като снощи, но ще издържа мъжки.
Пожелавам всички болнички деца да се оправят а които почва утре работа да им е лека и ползотворна.


# 725
  • Мнения: 3 959
Рейчо, пък аз си мислех, че тия варненските бойлери Елдом са най-хубавите български бойлери. newsm78

Полинко, поправи ли се? Виж сложих ти актуални снимки на мен и Ванката от Коледа. Е, малко сме неглиже и рошави ама карай. нали сме на трапезата.(аз де... он нЕма растителност, за да се роши)

# 726
  • Мнения: 9 776
 Hug

Здравейте, сладки! Мисля да си легна рано, но нямаше начин да не ви напиша два реда. Heart Eyes
Изкарах нормално днес. Боли ме много странно главата само на моменти и на места newsm78 Пих едно хапче и дано да мине.

Стеф, ще вляза в албума да ви видя Hug.
Все така съм Confused

Вийче, забравих да ти кажа Добре дошла! Hug Всъщност ти бях написала разни неща, но имаше нещо проблем с форума точно на 31 и не можах да публикувам и така си остана. С братлето ти си хортувах, разбра ли? Crazy

Момичета, добре, че сте ми вие! Hug

# 727
  • Мнения: 668
Реа, и ние сме с ЕлдомИнвест. newsm78 Май Аристон са хубави.  Thinking
Поли, какво има душко?  spoko
Стефче, много богата трапеза сте си спретнали. А ти си много садко миньонче.  Hug Hug Hug
Деско, добре дошла.  Hug Какво каза, че готвиш, че не разбрах.  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 699
Добро утро!

Желая ви успешна година и успешна седмица  Hug Hug Hug

Реа, понеже баща ми е спец по тия неща и на нас ни предстои да правим баня и да сменяме почти всичко в нея, а едно от тях е бойлера съвета му беше да е неръждавейка. Това са почти вечни бойлери. Като казвам вечни не разбирай, че не се развалят. Но поне не пробиват и не текат. Най-много да смениш някое реле регулатор, нагревател или защита, но това е много елементарен ремонт. Моя мъж така на 31 ви спаси на мойта кума брат й. Гръмнал бойлера, да ама не, само копчето и той намери едно старо, но работещо и го смени и сега си имат пак бойлер. А има майстори, на които им е по-лесно да кажат сменяй бойлера, отколкото да го оправят.

Аз така и не си починах тия празници, а на 31 ви ме събудиха в 7ч. Едвам изкарах до 1ч. можех да си проспя НГ. А снощи в 7 като ни спря тока, аз тамън излязла от банята с мокра коса. И само нашия блок няма ток. Аварийната група дойде след 1 ч. Пуснаха го за малко и пак спря и айдеееееее още 1 ч. без ток. Добре че поне при първото пускане успях да си изсуша косата. Исках романтика, те ти романтика, вечеряхме на свещи  hahaha Joy hahaha Joy

Тая сутрин влизам в офиса ииииииии смърдииииииииииииииииииии, един канал запушен, вързали са се едни нови блокчета към него и го задръстват периодично. Сега ще звъня на една фирма да идва да го отпуши, че стоим на отворени прозорци.

 Hug Hug Hug Hug на всички

# 729
  • Мнения: 156
Честит рожден ден на Вики! Ками да ви е жив и здрав юнака, много успехи и радост да ви носи!



И на момък Велизар да му е честит рожденият ден! Ренка да ви е жив и здрав, успех в учението и много късмет! 



Рейски, не мога да помогна за бойлер, ние сме на ТЕЦ Twisted Evil А ТЕСИ не са ли добри?
Стефче, ми Убавото си е Убаво, имам предвид това от лявата страна на снимката Laughing
Хаяско, супер Sick С аромат са те посрешнали! Снощи романтика, днес аромотерапия Laughing
Полинко, оправихте ли се вкъщи? Ник как е?
Лека и успешна  седмица ви желая момичета и така да е цяла година! Praynig

# 730
  • Мнения: 3 959
ДобрЮтро. Редно е вече тая темичка да я изписваме, че Коледата мина, елхичките са украсени и не само... ами и цялото дъндания свърши.
Всички на тръстиката от днеска. Ето Хаяси вече не само че е отишла на тръстиката ами вече и първият следпразничен миризлив проблем е налице.
Аз също съм на линия. Обаче нещо не съм на работна вълна. А ще се наложи.

Каменче, благодаря бре. Рошаво миньонче. А ти видЕ ли новогодишното ми пожелание за теб? Аз ще ти кажа да не търсиш - нова работа ти пожелах, ама хубава.
Полинко, е, немам снимка в цел ръст в едър план. Joy

Хора заключението е следното: големо преяждане. От днес на строга диета. Донесла съм си малко филенца и шунки в работата и малко извара.
Друго друго... не съм ви казала, ама на нас друг път ни позволяват да дръпнем част от заплатите, които се дават в началото на януари. Пък ся не ни дадоха преди нова година. Очаква се сега тия дни.  Tired

Друго, друго...
Тединко, ще идвам категорично на 7-ми. Ще си имам малко работа в Дървеница в района на читалището. Но най-вероятно ще се прибирам вечерта. Искаш ли да се видим в ранките на деня?

# 731
  • Мнения: 9 776
Честит Рожден ден на Вики и на Вили! Бъдете много здрави и послушни, щастливи и късметлии в живота!  bouquet

Камче, Ренка, честит празник и на вас! Децата са ни най-голямото щастие, затова нека да са живи и здрави!  bouquet

Нямам никакво време, отиваме на лекар. После ще пиша. Hug

# 732
  • Мнения: 11 393
Добро утро  Hug

Хаясче кажи мерка де  Praynig

Офффф болно ми е  Rolling Eyes
Без кола съм  Rolling Eyes
Студено ми е  Rolling Eyes



 baloni ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИЛИ И ВИЛИ! ДА БЪДАТ ПОСЛУШНИ И ДОБРИ ДЕЦА НА МАМА И ТАТИ  baloni

# 733
  • Мнения: 6 274
Джули, честити ти рожденници /на патерица/. Много здраве на Рико и мъжо. Само хубави неща да им се случват.    bouquet  bouquet  bouquet

И на Джули, и на Джули, и тя беше рожденичка, ама в това мазало от рождени дни си я пропуснала.  Laughing

Добър вечер, драги  Hug

Джу и аз утре съм без колата  Mr. Green Оня ден мъжа ми се качва в колата и алармата се задейства така е карал известно време. Утре ще я кара свекър ми на "лекар"  Mr. Green
Joy Joy Joy

Свекър ми едно време беше карал така неговата, та се беше притеснил, горкия, че ще го извадят на някой светофар, щото ще помислят, че я е откраднал.  Joy
Ще я оправите и вашата, споко.  Peace
Иначе за топлата вода - ние сме с ТЕЦ.


Момичета, добре, че сте ми вие! Hug

ПолчО, к'во става, душко? newsm78


 baloni Честити Рождени Дни на Вики и Велизар! Да са живи и здрави и да имат много щастливо детство, изпълнено с усмивки!  baloni

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Честита Нова 2011! Само хубави неща да ни се случват!

Честит празник на Вики и Вили, много усмивки и игри!

Честит празник на всички, които са имали рождени и именни дни - гледам, доста са!

Общи условия

Активация на акаунт