"Коледа наближава,Юнското бебе започна да шава." тема 7

  • 24 430
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 38
Чин, на мен ми е изключително неприятно да ми пипат корема, а и от суеверие съм чувала, че не е хубаво. Колкото до алкохола-аз съм абсолютна въздържателка и пред мен тази дилема не стои. Wink

# 676
  • Мнения: 1 085
Майка постоянно ми гали корема и му говори и вече взех да се дразня.Но ако други го пипат , имам в предвид чужди хора наистина няма да ми е приятно  ooooh!

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 40
Момичета,
благодаря за отговорите, от понеделник почвам да звъня да видим за кога ще успя да си уредя часове по рано.


Даги, много неприятно че не могат да ти дадат по конкретни резултати. А не е ли по добре да се направи амнио в случая, за да си сигурна!?


Амниото на този етап е почти толкова информативно като Хорион биопситята но не съвсем.  Преди две седмици и половина минах и през това изследване където с ДНК тест се установи че няма генетични /хромозомни аномалии. Ако и изселването на спинална мускулна атрофия всичко е наред, ще направя и амнио... там се гледат малко повече възможни болести.  Дано всички минат добре.

# 678
  • Мнения: 4 370
Дано всичко е наред Даги. Много неприятно е че се налага да минеш през всичко това. Но дано резултатът на края да е добър.

# 679
  • Мнения: 38

Добро утро, момичета.Приятен последен ден от старата година и весело посрещане на новата.
Ани, забелязвам,че пак си будувала Rolling Eyes.Аз пък станах в 7, да ходя да дам кръв и урина (трябва да го правя всеки месец) и се оказа, че тези мързели не работят от 23.12 до 3.01.Слава богу, че е на две крачки от нас. Close

Последна редакция: пт, 31 дек 2010, 08:03 от eldra

# 680
  • Мнения: 36
Добро утро мамчета как сте днес.
По отношение на овните и аз си имам един такъв рогат в къщи пак и аз съм телец така че сме рогата комбинация:Simple Smile)
Мамчета снощи ми беше малко зле цялото ми тяло се беше схванало и след като си взех душ и пих аспирина които трябва да пия всяка вечер като ме загря нещо и като дигнах темература та се изплаших доста.Слава богу обадих се на една приятелка която е в напреднала бременост да я питам мога ли да пия нещо и тя ми каза да глътна един парацетамол.От него сам се оправила и съм заспала но днес страшно са ми се подули лимфните възли.Някой знае ли някаъв лек за тях.Ох дано да е било само това и да се оправям:Sad

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Добро утро!

Даги, не знам какво повече да те посъветвам и аз, само ще ти стискам палци и ще ти пожелая всичко да е наред.

Красчето, най-добре ще е да отидеш на лекар, но много лош момент си "избрала".  Confused Бързо да оздравяваш!

На мен досега май никой не ми е пипал корема, няма желаещи Simple Smile. Само сестра ми, от нея не ми беше неприятно, но ако тръгнат разни непознати да ми го пипат, сигурно ще ги гледам доста лошо. По принцип не обичам много да ме пипат без причина.

За Нова година не съм си купувала нищо специално, даже ще си ходя със старото палто, страх ме е някой да не ме полее с нещо или някой фойерверк да го обгори. Имам ужасен страх от пиратки. Мисля, че днес колкото и да ми се спи, ще си тръгнем поне след 1:30, като спрат да мятат пиратки.

# 682
  • София
  • Мнения: 142
Добро утро!

Аз набързо ви прочитам докато си пия кафето, че трябва да стягам багажа и да тръгваме.

kras4eto449, защо не звъннеш да се посъветваш с някой лекар? за лимфните възли няма лек, те реагират при някакво възпаление в тялото ти, което може да е и зачервено гърло дори(при мен поне се случва), хубаво е според мен доктор да те види Peace А ако пак вдигнеш висока температура бързо пий парацетамол.

Аз алкохол не смятам да пия повече от половин чашка вино.  Четох толкова категорични забрани на няколко места, че се наплаших и не се осмелявам, макар да си ми казвали, че може по мъничко Crazy а аз съм си любителка на винцето, особено в студената зима  Grinning  

Хубав ден на всички!  Ако не успея да ви пиша отново до края на деня, отсега ви пожелавам страхотно посрещане на Новата година, дано не ви се доспи преди да е дошла и да се забавлявате мноооого (какво като сме бременни, да не сме болни  Wink )!!!  Hug

# 683
  • Мнения: 36
тя температурата ми беше 37.7 ама като се има в предвид че на бремените температурата е малко по завишена незнам това нормално ли е.

# 684
  • Мнения: 2 456
Добър ден, благодаря за закуската, Елдра.

Аз нищо не съм купувала за обличане на Нова година, още не съм решила какво ще обличам. За алкохола, по принцип не пия, така че няма да ми е проблем, въпреки че както не обичам алкохол, откакто съм бременна ми се допива бира или глътка-2 вино...  Rolling Eyes
И аз имам страх от пиратки, преди година на мой приятел му гръмна в ръката и от тогава доста се стряскам. 
Какво мислите да приготвяте за довечера? Понеже сме на гости, домакините пожелаха да направя само баница и кекс- фъч Simple Smile
 
тя температурата ми беше 37.7 ама като се има в предвид че на бремените температурата е малко по завишена незнам това нормално ли е.
На бременните температурата е висока до 3тия месец, когато работи Жълтото тяло. Сега вече действа плацентата и високата температура не е нормална.

# 685
  • Мнения: 4 370
Да, Елдра, пак будувах през нощта  Sad и ако не ми се доспи и на обед, просто не знам как ще издържа.

И ние тази година сме у наши приятели. С тях се редуваме, но винаги купуваме продуктите заедно и всяка готви по нещо. Аз ще направя едната салата, ще изпека заек и ще нарежа мезетата, защото имам машинка. Всичко друго ще правим у тях.

# 686
  • Мнения: 49
Здравейте, бъдещи мами!
Темата е страхотна! Пожелавам ви една приказна Нова година и една вълшебна новогодишна нощ, в която се сбъдват чудеса!
Аз лично много исках като подарък в тези светли дни да усетя мъничкото човече в мен, но то е на друго мнение Simple Smile

# 687
  • Мнения: 38
Ех, милички.С мъжо ще сме на работа цяла нощ, така че ще се разнасям с тавите. Ще пекна малко пържолки с картофки, салатка и някaкво сладичко за десерт.  chef
Чин, май дойде време да подготвяш нова тема.. Wink.И аз като че ли днес влизам в 5 м.,ако не се лъжа.

# 688
# 689
  • Мнения: 4 370
Фрии Гърл, виждам че вече категорично сте си избрали име за бебо!

Весело посрещане на Новата година момичета.

Общи условия

Активация на акаунт