Отговори
# 15
  • Мнения: 59
Хайде привет и от мен!
Вече започва да ми става все по-коледно като отворя и гледам хубавата ни първа страничка!  People Santa

Еди, честито прохождане!  newsm68

За болничките - вече нямам думи, хайде да идва коледното вълшебство и всички да ви излекува!  Hug

Само ние сме още без шейна...ама то ние все така си вървим, като прочета нещо ново от вас и знам какво ни чака след 2 месеца!  newsm62

Усмихнат и весел ден!  newsm03

# 16
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 368
Ето ме и мен в новата тема. Мерси за нея.
Днес сме на парти с дядо Коледа, после на рожден тен - тежка програма.
Утре ще пиша как е минало.

# 17
# 18
  • Мнения: 909
Хайде и аз в новата ни тема...прекрасна е  bouquet

# 19
  • Мнения: 399
Благодаря на всички за хубавите пожелания   bouquet!!!

Еди,честити краченца на малкияя писанчо  Hug

Всички болни бързо да одравяват и да се мятат на шейните  Grinning

Прекрасен уйкенд на всички!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 26
Ние сега се връщаме от поредното ни Коледно парти  Crazy На малкия ще му стане "лошо" от толкова подаръци  Joy
Тук е моментът да попитам-кой,как и къде ще празнувате празниците с мъниците,че то не сме нито за заведение,а новогодишните бомбандировки няма шанс да не ги събудят  newsm78

# 21
  • Мнения: 203
Ние ще празнуваме на Боровец с Теодор естествено само да е здравичък Peace Не знам за бомбардировките,но за посрещането на новата година ще изтрае,защото ние сме от нощните птици Laughing

# 22
  • Мнения: 123
   Здравейте , момичета. Не съм се явявала от "100 години " Simple Smile . Ние сме добре, Руми е голямо момиче вече, опитва се да говори, но за сега " Лампа" казва най-отчетливо . Постоянно се катери  и сякаш има трънче в дупето, не се спира.  Тежи вече 12 кг. и е опака с яденето, не яде всичко , само каквото тя реши Simple Smile Нямам време много за нета, с деца времето е кът.  Весело посрещане на новогодишните празници на всички.
 По въпроса за зъбите , непременно се консултирайте с детски зъболекар, дори и при най-малкото съмнение за нещо, виждала съм на детенце на 1 ,6 г  как му се изронват зъбките за дни. Много е неприятно , а в габрово това дете си отстрада от некомпетентността на обикновените стоматолози, които казваха, че няма проблем, чак при посещението при детския, се видя че има лесно и бързо решение.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 511
Привет! Да не ви е затрупал снега? Simple Smile

Julianka, и аз мисля, че е добре да се консултираш с детски стоматолог, а и Plamito да каже какво стана с Гугата, че и той преди време имаше подобен проблем!

Plamito, страхотен аватар!  Heart Eyes

Ние ще празнуваме Нова Година в кумците ни (в София), те имат момченце на 1 г. и 9 м. и с още едно семейство с 2 годишно момченце. Така че купона ще е и за малки и големи! И като ги знам какви са бесове сигурно ще изтраят до 12, а после ще спят като къпани и бомбичките няма да им пречат!  Wink

Ние днес  бяхме на вилата и се мъчихме да направим снежен човек, но не се получи, че снега беше като пудра захар...Иначе си изкарахме страхотно - там човешки крак не беше стъпвал по цялата улица и просто приказно!

# 24
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
 Hug

# 25
  • Мнения: 59
E, хайде добър ден!  Simple Smile

Как сте, къде сте, какви ги вършите? То вече и сняг няма, пак стана грозно и май настроението не само при мен е леееко паднало... Rolling Eyes

Снощи излизахме  за първи път с мъжа ми, откак съм родила, което за нас е постижение. На кръчма с колегите ми, много съм доволна, а Бобчо и сестра ми се справиха учудващо добре!  yes Ей сега ми паднаха, почвам по-честичко да ги изоставям  Mr. Green

Нова година ще посрещаме на хижа на Витоша - около 10 семейства с малки деца, които не познавам... Едно само ми е ясно, че ще е голяма лудница, дано да е от хубавите лудници...  Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 20
Привет  Simple Smile предколедно  santa2

Честит Игнажден днес и ЧЕСТИТО на празнуващите днес   bouquet

# 27
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 368
Честит Игнажден и внимавайте кой ви влиза в къщата днес  Naughty
Миналата година аз бях първата влязла у една приятелка и тя взе, че забременя и чака момченце през април  Party ( има момиченце на 3 )
Значи нося добър късмет  hahaha
Партито в събота мина много добре, децата полудуваха, родителите похортуваха, дядо Коледа раздаде подаръци.
http://www.album.bg/montreal_ladies/albums/149888/

# 28
  • Мнения: 203
Мацки давайте сайтове за шейни,че моето пате остана без такава Embarassed тук поръчах-там поръчах все с изчерпани наличности Whistling
А иначе е здрав вече днес го водих пак,ама сега аз съм зле нищо не чувам и една хрема направо ми тежи главата ooooh!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Здравейтееее! Ние в снега бяхме с шейната навън, на Петьофи много му хареса.
За утре сме планирали събиране в къщи на 10-тина деца и ще чакаме дядо Коледа Sunglasses  (майките бяхме заедно в курса за бременни миналото лято), част от тях познавате (но не са писали мноооого отдавна) - First expectation, rali-83, Gillanfen, Vanya_P. Та ще видим как ще се справим с нашите малки зверчета. Досега сме ги събирали все по детски центрове, за първи път ще са в апартамент. Ще разправям след това (а и снимков материал ще има).
Имаме си ново зъбче (което за Петър е нещо ново, защото откакто излязоха 4-те зъба между 8 и 9-тия месец, не е излизало нищо друго). Вършее из къщи, по цял ден се чувствам като пъдарин. Онзи ден се наложи да го измъквам изпод спалнята, защото както ми сочеше, явно е бил тръгнал след котката.

Общи условия

Активация на акаунт