Отговори
# 540
  • Мнения: 50
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ,УСМИХНАТИ,ЖЕЛАНИ И МНОГО АМА МНОГО ОБИЧАНИ   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 541
  • Мнения: 165
Честит празник,момичета!  newsm51

# 542
  • Мнения: 203
                                 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МОМИЧЕТА!!!
                                        http://www.vbox7.com/play:7e972f66

# 543
# 544
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 409
Честит празник на всички. Много да ви глезят днес, а и не само днес.   bouquet

# 545
  • Мнения: 58
Честит празник мами-мадами!  bouquet Да сте много обичани, щастливи и желани!  bouquet

# 546
  • Мнения: 571
Честит 8-ми март момичета Simple Smile))  bouquet
Аз осъмнах със едно шоколадово мече, което беше изкъпано по спешност, след като успя да оцапа навсякъде откъдето мина  Joy

08.03.2011 018 by Valchica, on Flickr

# 547
  • Мнения: 165
Честит 8-ми март момичета Simple Smile))  bouquet
Аз осъмнах със едно шоколадово мече, което беше изкъпано по спешност, след като успя да оцапа навсякъде откъдето мина  Joy

08.03.2011 018 by Valchica, on Flickr
много е сладък  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes най-сладкия подарък!

Момичета аз да ви попитам нещо:нали е студено и малкия е с чорапки ,като го мия или просто реша да му ги сваля малко да седи бос и го пускам на земята ,а той не иска да си стъпи на краката.Въобще не иска да ходи бос,.Казвам му да дойде при мен ,а той тръгва да се изправя на челна стойка направо само и само да не стъпи на боси крака Joy .Като му сложа чорапите и пали мотора.Случвало ли ви си е подобно нещо...................?

# 548
  • Мнения: 32
rozalba, на мен не ми се е случвало. Аз водя борба да го обуя. бос и гол най-обича. Но не мисля че иамш повод за притеснения. Сега лятото сам ще си събува чорапите.

# 549
  • Мнения: 141
Привет,момичета! Честит празник на всички с малко закъснение, пожелавам ви да сте много обичани Simple Smile

Еди, малкият е супер сладък бонбон Simple Smile И Елена така се омазва като докопа шоколада ми Simple Smile
Розалба, при нас нещата стоят в другата крайност - голям кеф й прави да се събува и да ходи боса, което мен ме изнервя много, защото с триста уговорки успявам пак да й обуя чорапите. Явно децата са различни Simple Smile

# 550
  • Мнения: 571
rozalba, Миракъл, благодаря!
Моя дивак, няма проблеми ходи и бос и обут. Когато му ги обувам си подава краката и уж няма проблем. Докато се обърна обаче, вече е успял да ги издърпа и шляпа бос по паркета. В колата особено редовно ми го прави този номер. Сложен с чорапи и обувки, почти винаги го изкарвам бос с прилежно наврени чорапи в устата и обувки до него на седалката  Mr. Green

# 551
  • Мнения: X
Здравейте!
И от мен честит празник на патерици. Ние цяла седмица сме си вкъщи, тъй като малката е болна. Първо ме изкара мен грипа, а веднага след това и нея-с температура, кашлица, сополи, а от вчера и с разстройство. Не иска и нищо да яде, а антибиотика, който почнахме вчера е доста силен и явно й дразни стомахчето, но не иска нищо да опита-само сокове, вода и тук там по някоя солета.
Еди, много е сладък Преси и много фотогеничен Heart Eyes
Исках да ви попитам какво давате за температуропонижаващо Нурофен или Панадол? Четох за някакви разлики, но явно при всяко дете си е различно. От вчера й давах Нурофен за температурата и ми се стори, че се повлия доста по-добре за разлика от панадола.

# 552
  • Мнения: 141
Хриси, аз знам ,че е най добре да се редуват , тъй като съставките им са различни , панадола съдържа парацетамол , а нурофена ибупрофен и заради това е добре да не се дава постоянно само от едното. Аз имам впечатления, че при нас нурофена действа по-бързо и като дам от него по-дълго време не вдига пак температура. Ползвала съм и свещички ефералган, на мен лично ми е по-удобно със свещички , защото Елена през устата много трудно поема каквото и да е лекарство. Дано Гери да се оправи бързо   bouquet

# 553
  • Мнения: 165
момичета,благодаря ви за отговорите.Значи ние сме в другата крайност  Laughing
Xриска  при нас съм  забелязала,че по-добре действа нурофен:по-бързо сваля Т. Бързо оздравяване  Hug

# 554
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета! Hug
Миракъл и Гери много трудно приема лекарства през устата, но панадола е едно, за което не я моля много, много и го приема, обаче за антибиотика е някакъв кошмар. За сироп пак по същия начин-не иска, и не иска. Свещичка ефераган пробвах веднъж, но не можах да я сложа, след това пак пробвах докато спи и пак не успях и се отказах от този вариант.
Много хора ми се губят напоследък.
Джоя нещо не се мярка напоследък, Силвана също newsm78

Общи условия

Активация на акаунт