Дядо Коледа къде е? Следващото януарско бебе кое е? - тема 21

  • 19 093
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 721
момичета може ли да гласувате за мен на http://nagradite.net/krisiYOYO
 Praynig Praynig Praynig

гласувана си Wink

а за мъжете - имам една приятелка, дето обижда мъжете на "пундели" и с нея се смеем, че те всичките са завършили Първа пунделска гимназия, а дори има някой, които са записали и Висшето пунделско училище, но резултатът е ясен - като извадени по калъп са в някои ситуации Simple Smile
но, чопи, твоят си е малко за стягане да ти кажа. как така няма да те пита как си...как сте! нали
неговото дете носиш!

Момиче, не те познавам ама сигурно от 100 дена такъв смях не съм се смяла- ей човек направо ми оправи настроението за всички празници накуп Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 721
  • Мнения: 187
Честито на Шикозна и Wondergirl! Да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват!
Ехааа, колко много нови бебета вече започнаха да се появяват!

Клео, имаш моя глас!

# 722
  • Мнения: 295
Да е жива и здрава малката Мона!Да радва мама и тати!
Честит младеж на Шикозна!Много щастливи моменти заедн
 Оф,и аз нещо съм се разклатила емоционално!Дано бързо премине,че не се издържа!
Днес строших рекорда-8 часа навън,надминах себе си! Simple Smile

# 723
  • Мнения: 422
Честито на Шикозна и на Удондъргърл да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват! Мале истински бебевалеж днес. Някой беше споменал нещо за пълнолунието Simple Smile
Лук ат ме да бе до средата на 37ма а другата викаше още да съм ги пиела ама аз спрях всичко днес ни гинепрал ни магнезии, до вчера ги намалях и днес ги спрях. Ама при мен до толкова защото нали в последния ден на 35-та седмица ме приеха с контракции на 10 минути в болница и бях 7 дни та да са сигурни, че ще избутам и 37-ма. И то какво спрях всичко цял ден размествам и подреждам , не съм лягала викам си айде да се раждаме и кошарата сглобихме даже ама няма. Една контракция нямам. А ми се иска да се родим , че започнах да качвам кръвно и ако продължа ще ме вземат и ще се ражда май секцио а аз не искам.

# 724
  • Мнения: 443
Ама Чери той твоя и  той   какви ги върШи само ,да не се интересува ,големи са ни  темерути май  твоя ,моя и на  Чопи.Ей като гледам на  някои как им помагат ...Дето ка3ваШ ,човек който е чакал толкова време дете.Той моя не е  чакал ,даже не искаШе и не вярваШе да стане,има дъЩеря на  22 год  вече,която  са се  гледали докато е навърШила годинка само , няма грам  представа от деца.Племенницата ми  която е на 5 , 2 дни беШе при мен до днес, не било нормално да с и бърка  сутрин постоянно в носа, как само бягала насам натам  тропала  на комШиите долу,обеснявам му  ,че  е  дете и всички деца са  така , 4е и той си бърка в носа , какво се прави.Обаче това е човек който е свикнал на абсолиутно спокойствие и всичко странично сега го  драzни ,не го  виждам като ревне бебка,сигурно Ще се иzнасям.Даже беШе против майка ми да  дойде zа месец д ами помогне ,zаЩото си искал спокойствието,баси егоиста .Майка ми Ще дойде ако Ще  турско да стане.Много сме с проблемите с мъжете и не вярвам неЩо да се промени после,добре ,че Ще съм достатъчно zаета ,zа да му обърна внимание на глупостите , е тогава Ще види кон  боб яде ли  той.

# 725
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Здравей те ,най накрая се докопах до компа,успях да ви изчета.Днес бях на консултация относно пъпките били от някаква алергия,но от каква???? Каза да пия алергозан-но смятам да не го правя,просто ги игнорирам и като че ли не ме сърбят.

БУБЕ да ти кажа за тези екографи ,гледай си душичката и не им се връзвай,мисля съм казвала ,че когато ме приеха да раждам каката док каза ,че е малка,а аз родих 3,600кг-51 см. за мене това е едно голямо бебе.

НОЕМИ един малък разкош!!!!!!!!!  bouquet

СОФИ, ШИКОЗНА И WONDERGIRL ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ СЛЪНЦА !!!

КЛЕО имаш глас и от мене

НОЩНИ аз също съм съгласна за имената на темите.

Да се похваля днес ми дойде и помпата ,за сетен път се убеждавам ,че малките неща могат да те направят много щастлив.
Имах и първите болезнени контракции и много им се кефих/да не ме помислите за мазохистка,но искам да си гушна душичката вече/

# 726
  • Мнения: 119
Честита мъничка принцеска на мама София - да заяква бързо, да папка много и да се гушка скоро в прегръдките на мама и тати.
Аз тази нощ съвсем не спах от вълнение - моята приятелка, с която имахме 1 седмица разлика в термина (тя беше за 10.01) също роди момиченце - Виктория, само за 5 часа - първо раждане - много бързо и лесно... Hug Та цяла нощ се чудих къде да се свра от кеф.
adi101 - не се шашкай, нашата бебка си е била винаги ниско и на вчерашния преглед доктора каза, че това не е притеснително - напротив- по-бързо щяла да се роди.
Ноеми - всички сте прекрасни  Hug, явно лудницата ви се отразява положително и разкрасително.
chopi - няма време за нерви вече. Свиркай си и се наслаждавай на последните бременни мигове.
Аз да ви кажа за цялата бременност един път не съм ревала и с никой не съм се скарала - ходя си нахилена до уши и нищо не може да ме ядоса. А като ви слушам съм все по-благодарна - аз съм ударила джакпота с моя мъж.

Честито и на мама Shikozna и мама Wondergirl  - ех как ли се гушкат сега с бебоците. Да са живи и здрави всички.

# 727
  • Сливен
  • Мнения: 145
ЧЕСТИТО НА ШИКОЗНА И УОНДЪРФУЛ!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВЕСЕЛИН И МОНА! ГОЛЯМ БЕБЕВАЛЕЖ В ТАЗИ ТЕМА,БРЕЙ!

# 728
  • Мнения: 6 446
tuty1, то по лентичката нищо не останало  Heart Eyes

Пепинка, нали Биричка имаше видение, че някой с коте ще роди скоро.Може и то да си, а не Бубето  Laughing

# 729
  • Сливен
  • Мнения: 145
ЧЕСТИТО И НА СОФИЯ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА ДЪЩЕРИЧКАТА Й!  Hug Hug Hug

# 730
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Чери , относно постъпката на мъжа ти......искам само да ти кажа,че те понякога са по-зле от децата - по трудно успяват да осъзнаят че са станали бащи, та даже започват да ревнуват,че жените им обръщат повече внимание на бебето. Изпадат в паника! Сигурна съм,че скоро ще го осъзнае и ще започне да се държи като родител! Ще видиш  Hug

Аз нашето татенце го гледам, милото толкова се е изнервило и се притеснило  ooooh! Пред мен нищо не показва,ама аз си го познавам - не може да спи нощем, само се върти из къщи и оправя някакви неща, само и само да върши нещо,а днес  цял ден ме успокоява,че всичко е наред с малката и да не слушам лекарите  Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 119

Пепинка, нали Биричка имаше видение, че някой с коте ще роди скоро.Може и то да си, а не Бубето  Laughing

 А не Naughty има много преди мене. Искам си в Новата година.

# 732
  • Мнения: 180
ЧЕСТИТО НА ШИКОЗНА И УОНДЪРФУЛ!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВЕСЕЛИН И МОНА! ГОЛЯМ БЕБЕВАЛЕЖ В ТАЗИ ТЕМА,БРЕЙ!
Клео и от мен имаш 1 гас. Hug
Ей,ще взема да си сложа една котка в аватара Joyпък дала родя. hahahaМи и тази вечер съм с болки на 20 мин,ама ни тапа,ни води,ни нищоТо кумай покрай тртирането на гъбите ми пресъхна.....ъъъъ.....нещото EmbarassedБеб се гъзурчи,чак сковава корема и правя контракция и това само вечер.Има ли и други като мен?А сега така напира надолу,че чак ми изтръпна....ъъъъъ нещото Embarassed Mr. Green
Мацки,споко,мъжете са си примитивни и не особено чувствителни същества.Моят и той не е от най-досетливите,въпреки,че всеки ден работим по въпроса. #Cussing outВчера например,на Игнажден никой освен нас не вслезе у дома(щото ни и нямаше)но пък с взизането си такъв скандал вдихнах(добре,че нямаме съседи Confused)че чак се уплаших да не мие такава годината-нервна.Не просто избухнах а експлоадирах,и то за какво .....срам ме е да кажа Embarassedкупих на малката 2 много хубави книжки,а мъж ми ги изгубил докато бутал количката към колата ooooh!Количката беше с връх и те явно са били най-отгоре.Нищо не е,ама като полудях #2gunfire,с такава скорост яхнах метлата че по едно време взе и на него да му прилошава :crazy
:

# 733
  • Мнения: 411
Kлео, имаш и моя глас Simple Smile!

Моят мъж като му прочетох за ПУНДЕЛИТЕ ми каза, че вече никъде няма да ме води, да се седя в нас и да лежа, нали съм имала болки Mr. Green! Ей, много яко това ПУНДЕЛ smile3532!

# 734
  • Мнения: 32
Честито момченце на шикозна! Hug

Чопи, твоя мъж голям чешит.
Шана, като каза за ботушите, че се сетих да похваля моя. Той ми ги обува. Аз само вдигам крак. Wink

Клео и аз гласувах, дано спечелиш.

Общи условия

Активация на акаунт