Подсъзнанието може всичко 34 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 75 448
  • 714
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 90
simplyaven, не е Луиз Хей, макар че стила е подобен. Идеята е една. Приемаш и другите и своите емоции спрямо хората. Няма нужда да прегръщаш, обичаш, обсипваш с изобилие и тн. Просто се вглеждаш в себе си и намираш твоята причина за страха и всички други емоции. Когато освободиш себе си и другите ще те освободят.

Писах на Мижка да видим дали има линковете.

# 676
  • Мнения: 753
simplyaven,според мен разкарай преди всичко чувството за вина.Не би трябвало да е трудно след като казваш,че ти отмъщават т.е.вредят ти съвсем съзнателно и ти си го осъзнала.Те инстиктивно усещат,това чувство и се възползват от него за да те манипулират.Чувството за страх също разкарай-там е по трудно,но ще се справиш-има техники сигурно ги знаеш.Обаче пак ще кажа вината в случая който описваш е напълно неуместна как така хем ти отмъщават хем чувство за вина имаш?Стани от подсъдимата скамейка където сама си си подсъдим обвинител и адвокат и тези хора сами ще си отидат след като" представлението" е свършило.Това с мислените пожеланията за комфорт също е добро.
sv_harmony,мисля ,че в тази тема няма много линкове за първа страница.Покрай многото празници повече честитки се изписаха.Пък и повечето неща са казани и написани.Подбери няколко важни според теб-след като ти ще пускаш новата тема и успех Peace Hug

# 677
  • Мнения: 3 034
Много сте прави. Има част от мен някаква, която е обременена с някакви задлъжнялости. Аз ровя, доколкото мога, за да намеря разковничето. Това с подсъдимата скамейка е особено уместно. Благодаря ви, ще се концентрирам повече на мен си.  Hug

# 678
  • Мнения: 2
Момичета от един час ровя в старите теми и си припомних толкова много полезни неща.В момента съм зациклила нещо и явно имах нужда точно от това.За пореден път Благодаря за чудесната тема   bouquet

# 679
  • Мнения: 90
simplyaven, докато се занимавах да оформя първа страница, намерих ето това: ТИБЕТСКИ РИТУАЛ /Кристофър Хансард/ - МИСЛОВНО УПРАЖНЕНИЕ ЗА СПРАВЯНЕ С ТРУДНИ ХОРА/ЕНЕРГИЙНИ ВАМПИРИ  - lenny_pld Мисля че може да ти бъде полезен.  Peace

# 680
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
Клеми, sv_harmony,  момичета, Hug извинявам се много ,че чак сега виждам дискусията за новата темичка и нейната визия. Praynig  Гледам, появила се е идеята и за нов сайт. Мислехме да го кажем, като стане готово, но мисля, че е добре да обявим сега нещата. Лени действително е много заета с новия си семеен ангажимент, но въпреки това заедно с нея работим по създаването на нов сайт с форум. Идеята беше, понеже действително, както sv_harmony казва, нещата искат по-добро  организиране  Peace,  да ги разпределим по друг начин – по-лесен за ориентация, с  добре обособена информация и място за дискутиране  по раздели, напр. относно ангелските ритуали, на едно място, за привличането на пари – на друго място, за ритуали по пълнолуние – на трето място, и т.н. Имаме намерение да предлагаме и нова информация.

Радостни сме,че в скоро време имаме възможност да ви поканим в един по-голям духовен дом за търсещи души  Hug

 В същото време, осъзнаваме, че тази темичка е била и е притегателен център на много момичета (и момче) с прекрасна енергия, много ентусиазъм,  била е извор на вдъхновение и подкрепа, благодарение на общите усилия на всеки един от вас   bouquet  - така че, разбира се, е добре и тя да остане.  Лени е готова да помогне с каквото е необходимо на този, който се наеме да поддържа и тази темичка, естествено, и аз – както всички в темата го правехме досега.  Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 1 280
Лелей...това е страхотна новина !   Чакам с нетърпение, наистина ще е един дом на спокйствието на душата !    bouquet
simplyaven , само искам да добавя, че каквото и да направиш, дори и да заминеш на майната си, като мене...ако не разрешиш  проблема,той съществува и дистанционно..от опит ти го казвам....един телефонен разговор, и са ти скъсали нервичките пак ! Така,че аз ти желая  да изтръгнеш от корен  всички тези грижи , и да заживееш спокойно с детенцето си...не знам как ще стане, но тези неща или ги решаваш кардинално , или ги влачиш с години.....  Имам подпбен пробелем и аз, за сега съм оставила нещата така, като гледам да не се ядосвам...може би си мисля, че  за сега е Ок положението,защото не ми пречат  съвсем директно,ох  ,сложно е,когато става дума за нйа-близките ти.

# 682
  • Мнения: 3 034
Pinkito  аз съм през океана! Виж ме къде съм се занесла. За съжаление паричните потоци не спряха от мен към тях, но в един момент просто ми дойде в повече да лишавам себе си и детето си. И казах край. И какво последва...  ooooh! Загубих страшно много, защото много хора повярваха на измишльотини и сега пак наново нагоре, пак от нулата. Обаче е до време, защото историята може да се повтори и тя ще се повтори, ако не намеря начин да реша наистина кардинално. Въпросът е как. Работата с нас самите е ясна. Но когато е намесен и трети, четвърти, пети? Как повлияваме на тяхното желание да рушат или вредят? Освен да молим за помощ, аз друго не се сещам.  Rolling Eyes

sv_harmony , правих го и това. Не става. Става временно.  Rolling Eyes

# 683
  • Мнения: 753
Мила,Лени чудесна новина Hug.Днес докато търсех нещо друго и преди да публикуваш поста си попаднах на това http://proba.bulboard.com/bulboard-dot-com-vf2.html?start=0.Малко се зачудих темата ми напомни за една от темите тук не знам точно коя.Това ли е новият сайт за който говориш?

# 684
  • Мнения: 620
Мила* , чудесна новина Hug Кога ще ни поканите на откриването Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 90
Идеята беше, понеже действително, както sv_harmony казва, нещата искат по-добро  организиране  Peace,  да ги разпределим по друг начин – по-лесен за ориентация, с  добре обособена информация и място за дискутиране  по раздели, напр. относно ангелските ритуали, на едно място, за привличането на пари – на друго място, за ритуали по пълнолуние – на трето място, и т.н. Имаме намерение да предлагаме и нова информация.

Ами хора, аз точно това правя!!! Има раздел за ангелски ритуали, за пари, за здраве, за любов.  Peace В новата тема ще го има това разделяне. Може после да се ползва за сайта!!!  Peace

# 686
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Аз съм другата половинка от Илф и Петров, но понеже не може да пишем заедно с *Мила* , да кажа, че заставам зад думите й Hug
Е, малко подранихме с обявяването, но ние си знаем, че случайности няма  Wink Това, заедно с първите коментари по новината,  ни дава още повече енергия и ентусиазъм за работа  Heart Eyes

sv_harmony, благодаря ти за готовността  да продължиш оформянето, насреща съм с помощта  Hug То и сега има тематично отделяне , но не винаги съм посочила заглавията, защото темата има определен лимит като символи Peace Прави я по свой образ и подобие и както ти идва от душата   bouquet

humanis, скоро  Wink

Sweta, просто беше опит hahaha Детективка Laughing

# 687
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
Честит празник на всички празнували вчера и тези, които празнуват днес – не можах да се появя вчера навреме да ви поздравя.  newsm51  Специални поздрави на blue diamant и на Дани Аврамова – да ви е живо и здраво името, да не се отървете от късмет и много, много любов и успехи!  newsm18 newsm18 newsm18
Крен, да ти е жив и здрав момъкът с двойния празник! ДА вър
Mamagemelar, много бързо оправяне от вируса на теб и двете ти момичета  Hug Hug Hug
Снимката на Пеликана – тук
l`ange, и аз като simplyaven мисля, че една връзка между двама души е нещо по-различно от една къща с врата, която всеки може да отвори... Ако двамата се обичат и държат един на друг и ако и двамата са удовлетворени от връзката (което се постига с желание), няма как трети човек да се настани между тях. Възможност за трети се появява само когато този евентуален трети задоволява някаква нужда на единия от двамата, която му е важна и която не е задоволена в съществуващата връзка.
Това стил ЛУиз Хей ли е? Защото оттам минах. Приемах, прегръщах, прощавах. Ама не. Все така са си проклети и злобни, и аз все така завися от благоволението им да не ми отровят отново живота.  Rolling Eyes
Изглежда, че зацикляш на това – затова се развиват нещата в неблагоприятна посока. Според мен, хубава идея е да поставиш нещата на хартия. Подреди си приоритетите – знам, че ги знаеш в главата си, но го направи и на хартия – когато пишем, влагаме много енергия в това, което пишем. Значи, първо – дете, семейство и т.н. И когато разпределяш финанси, за роднините – след като задоволиш нуждите на най-близкото си семейство.
Що се отнася до техниката за прощаване – докато ти ги виждаш като „проклети и злобни”, е добре да знаеш, че имаш за чистене. На мен ми помага разбирането, че „те толкова си могат”, т.е. да помня, че никой никога не може да направи повече, от това, на което е способен в момента. Ако то не е много – просто толкова му е лимитът в момента. В друг момент може да оцени, че това е грешка – но сега толкова може  и няма защо да му се сърдя, ако това не ми харесва. Той просто НЕ МОЖЕ да постъпи по друг начин. Съвсем друг въпрос е, обаче, аз как ще преценя да постъпя. С тази гледна точка, успявам да преместя тези хора от графа „врагове”, или „неприятели” „вредители” или както там ги наричаш вътрешно в себе си, в графа „с ограничени възможности”, да кажем... По-лесно ми е да не се боря с тях. Т.е. успявам да се отделя емоционално.

И друго – не зависиш по никакъв начин от тях!!! Ти си си ти, каквото и да приказват хората за теб, тези, които са ти важни, ще си направят изводите сами. Ако повярват на тебе – значи това са точните хора, с които да си приятел, да правиш бизнес и т.н. Ако повярват на злонамерени клюки за тебе – значи е хубаво да се разделите и няма за какво да се съжалява – просто хората, за които говорим по-горе са ти помогнали с „естествения отбор”.

Зуки,    202uu – и аз мисля, че на това трябва да се учат доста от нас, особено тези, които сме били  по-стеснителни като по-малки... Заслужаваме го, защото сме уникални, още по рождение! Защото всички имаме мисия, призвание, в което сме най-добри!
Рози, специална подкрепа за делото ти в Ню Йорк – и приятно изкарване в Сицилия – прекрасно е там, за мен беше вълшебно място. Мен, ако може, да ме вземеш в Ню Йорк – скромна, а?
sv_harmony, писах ти на лична за линковете.
Момичета, благодаря ви за подкрепата!  Hug

# 688
  • Мнения: 3 034
*Мила* , тези хора цял живот са така. Толкова си могат, обаче цял живот? Явно трябва да хлопна катанеца, да видим.  Rolling Eyes Макар да не съм сигурна, че ще се чувствам добре и ако знам, че не съм продължила да давам, пък те не са се справили без мен. Не се чувствам добре и да давам, а да лишавам тук хората около мен. Ей това ми е проблемът. Сложно, знам.

Вдъщност се чудя от доста време докъде можем и можем ли изобщо да влияем на чуждите намерения? Какво мислите?  newsm78

# 689
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
*Мила* , тези хора цял живот са така. Толкова си могат, обаче цял живот? Явно трябва да хлопна катанеца, да видим.  Rolling Eyes Макар да не съм сигурна, че ще се чувствам добре и ако знам, че не съм продължила да давам, пък те не са се справили без мен. Не се чувствам добре и да давам, а да лишавам тук хората около мен. Ей това ми е проблемът. Сложно, знам.

Вдъщност се чудя от доста време докъде можем и можем ли изобщо да влияем на чуждите намерения? Какво мислите?  newsm78
Ми да - цял живот, какво толкова чудно има?Разбира се, че ще хлопнеш катанеца, ако прецениш, че така трябва. Обаче... когато аз се чудя, да дам ли на някого Х или Х+1, обикновено давам Х+1, защото си знам, че нещо се е зациклило в мен и съм почнала да смятам, че Вселената/Бог няма да има да ми даде достатъчно, затова трябва и аз да не давам, ами да кътам за себе си...
Ти ще вземеш най-правилното решение за себе си Hug

Колкото до чуждите намерения - мисля, че не можем да им влияем директно, т.е. може и да успеем, ама това не води до добро, защото е намеса в чуждата свободна воля. Можем обаче да променим у себе си тази нагласа, която предизвиква у другите въпросното поведение спрямо нас. Т.е. като изчистим у нас това, което е повикало тези качества на тези хора да влязат в живота си - те просто ще си отидат, защото няма какво да ги привлича повече.

Общи условия

Активация на акаунт