Кой кой е,ама по професия???

  • 41 524
  • 752
  •   1
Отговори
# 495
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Завършила съм финанси и банково дело, но работя като митнически агент/внос-износ/ в голяма фирма, като казвам голяма, наистина е голяма(без имена), защото на ден правим износ/внос на около 20 камиона Shocked
Почти съм сигурна коя е  Wink

Е, коя е де? И как пък ще се досетиш, не ми идва на акъла Thinking
Добре де, само предположение имам за най-голямата транспортна фирма/ако е такава/.

# 496
  • Мнения: 399
Доста време ми отне, но изчетох всичко.
До тук само yosarian и аз сме статистички  smile3501
Работя при социолозите, та затова се имам и за социолог
Съвет към практикуващите социоложки (най-лесно се дава акъл)  bambam- понаучете малко статистика, много ви е нужна smile3513

# 497
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
аз пък съм Хлебар-ка...поне на договора ми пише така....иначе професията ми някъде я водят "Водач на стан", другаде "Пруферист" ... абе общо взето участвам в производството на т.нар. Заводски хляб.... сега си бременея и не се и сещам за хляб.... Laughing

# 498
  • Мнения: 55
И аз съм завършила География в СУ, но неработя по специалността. В младежките и студентските години съм работила в магазини. В момента се занимавам с Продажби по телефона, а след 10дена ще бъда Оператор в Информационен център

# 499
  • Мнения: 134
По образование:
Бакалавър - "Икономика и Финанси" в НБУ
Магистър - "PR - пак в НБУ / завършено само семестриално  Embarassed/

Работа - като се започне от барманка, сервитьорка, продавачка в студентските години, после за малко секретарка, после в отдел "Маркетинг и реклама" в ИТ фирма и накрая от почти 5 години съм в една Медиа Агенция и се занимавам с външна реклама и отделно се опитвам да имам и частен бизнес  - Детски център,  в който пък работя всяка събота и неделя и ... така до края на света.
Работа, работа и пак работа!  Laughing

# 500
  • Мнения: 1 793
И аз съм завършила География в СУ......

кога си завършила? Да не би да се окаже, че сме учили "География"-та по едно и също време. Wink Grinning

# 501
Аз съм фризьорка и в момента сам студентка по психология

# 502
  • Мнения: 332
касиерка в фирма за продажба на компютри и интерфейс
(завършила съм ИТ)

# 503
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Журналист в културен отдел на национален ежедневник от доста години. Иначе съм завършила НАТФИЗ, актьорско майсторство.

# 504
По професия съм фризьорка но сега уча психология! Flutter

# 505
  • София
  • Мнения: 378
завършила съм Публична администрация, но се изявявам като сватбен агент  Laughing

# 506
  • Мнения: 55
И аз съм завършила География в СУ......

кога си завършила? Да не би да се окаже, че сме учили "География"-та по едно и също време. Wink Grinning
Учила съм задочно и завърших 2000г.

# 507
  • Мнения: 1 793
И аз съм завършила География в СУ......

кога си завършила? Да не би да се окаже, че сме учили "География"-та по едно и също време. Wink Grinning
Учила съм задочно и завърших 2000г.

аз през 2001 .г, но бях редовно. Едва ли сме се засичали newsm78

# 508
  • Мнения: 175
Малеееееееееееее голяма тема,едвам изчетох всичко но ми беше много интересно.Занимавам се професионално с български фолклорни танци вече 11 години,май не срещнах колежки,а от 6 години практикувам и фризьорство-в това вече съм втора до тук.
Дамаянти страхотна тема. Simple Smile

# 509
  • Мнения: 1 006
 #CrazyБрей, че голяма тема, ама я изчетох!  Crazy
Аз съм специалист човешки ресурси.  Wink
Обощавам: до тук с мойта професия май са:
-bibi
-viki127
-Tanya77
-Фукла
-Ян Бибиян
Хайде да се преброим Laughing, ако съм пропуснала някой, или неволно съм го преквалифицирала - свиркайте! Whistling
Иначе съм магистър Английска филология и вече почти завършила второто си висше - Стопанско управление Joy hahaha
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт