Кой кой е,ама по професия???

  • 41 501
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
През последните 3 години и половина съм журналист в отдел Международни отношения, паралелно с това и преди това - преводач. Завършила арабистика и английска филология.

Журналист! Айде, репортер в местната ТВ! В момента съм по майчинство Laughing

# 76
  • Мнения: 277
 И аз се записвам като първа от този вид Кредитен администратор в банка. Работя в банковата система от 4 год в областа на кредитирането и кредитният риск. Завършила съм УНСС- счетоводство

# 77
  • Варна
  • Мнения: 956
Аз май съм първата записана от бТК   Grinning

Техник съм.
Завършила съм "Съобщителна техника" и това си работя  Wink

# 78
  • Мнения: 1 983
Хайде аз съм първата от своя вид  Wink - Спедитор. Завършила съм Стопанска логистика.

айде втора, но съм работила малко спедитор, сега пък се водя митнически агент ooooh!, но пък точно сега съм по майчинство Mr. Green

# 79
  • Мнения: 588
Работя в Отдел човешки ресурси в една фирма- занимавам се по-конкретно с обучение и развитие на персонала  smile3529

# 80
  • Мнения: 181
Директор Наука и развитие в голяма фармацевтична фирма

# 81
  • Варна
  • Мнения: 3 262
Счетоводител. В момента в майчинство  Grinning

# 82
  • Мнения: 5 391
Я да видим дали ще се появи и друг кинезитерапевт като мен Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 748
аз пък съм първият зъболекар в списъка!

# 84
  • София
  • Мнения: 6 743
Завършила съм Статистика и работя Статистика в НСИ.
Работила съм и като продавач в книжарница за компютърна литература и спасител на плажа.

За работата в книжарница много ти завиждам.Аз съм помагала известно време като студентка на сергия за книги и беше голям кеф да си чета без да се налага да купувам ,че цените на книгите вече са.... #Cussing out

# 85
  • Мнения: X
Аз май съм първата записана от бТК   Grinning

Техник съм.
Завършила съм "Съобщителна техника" и това си работя  Wink

Ти да си признаваш бързо кога си завършила съобщителна техника и къде, щото и на мен т'ва ми е средното Mr. Green

Иначе по образование съм инженер по електроника Crazy
Работя в сервиз за компютри и периферия, но сега съм по майчинство, та не е ясно после дали пак това щее си работя Rolling Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 6 743
Учителка - по музика  Whistling И помощник диригент на един хор за стари градски песни със средна възраст на хористите 66 години Naughty
Ауууууууу,от 1 ви клас до като се преместих в С-я пеех в хор и неосъществената ми мечта е да се занимавам с музика  Sad

# 87
  • Мнения: 4 068
Аз пък съм режисьор по образование. Но работя като козметик. Сега съм в майчинство де. Та и при мен не е много ясно какво ще работя след майчинството, но най-вероятно козметиката ще остане моето поприще. За другото нямам толкова връзки.

# 88
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
По професия съм инженер - химик.

Иначе в последните 5 години работя като специалист по безопасност на труда в Служба по трудова медицина.

От1,5 година съм по майчинство.

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 1 438
Библиотекарка (дотук ставаме две Grinning

Общи условия

Активация на акаунт