Кой кой е,ама по професия???

  • 41 523
  • 752
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 435
Следвам мечтите си www.dreamnet.rousse.bg (не съм моделът, а дизайнерът)

# 151
  • Мнения: 386
Компютърен инженер съм по образование. Работя в компютърна фирма.

# 152
  • Мнения: 138
работя в застрахователно дрежество  .

# 153
  • Мнения: 1 006
Аз имам зала за аеробика и работя като инструктор. Сега съм в майчинство, но си бачкам по един час дневно.
Ауууууууу,ще ме вземеш ли да отсабвам - сериозно ,за събота и неделя обаче. Praynig Praynig Praynig

danisport , пей къде се намира залата ти и в кои дни и часове можем да се включим ! Дотук май три изявихме желание ! Hug

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Работя като секретарка - технически сътрудник.

# 155
  • София
  • Мнения: 2 164
Завършила съм Икономика на търговията.
В предната фирма си работех по специалността.
В настоящата съм по-скоро финансист.
В момента по майчинство, а след него сигурно безработна...

# 156
  • Силистра
  • Мнения: 288
аз съм строителен инженер, работя в Дирекция за строителен контрол, но бих искала да съм проектант. Иначе съм завършила военно училище, т.е. съм носъществен военен и неосъществен инженер.

# 157
  • sofia
  • Мнения: 8 958
   Във фирмата на мъжа ми, занимава се с почистване и паркети(редене, циклене,лакирана и тн.), аз върша от всичко там...
 
Ето към кого ще се обърна напролет.....  bouquet

Цитат
ми аз какво да кажа като чета тук  малиииииииииии аз съм проста шивачка в не толкова проста фирма 
Мен туй ми влече от осми клас Grinning.
Работила съм в шивашки цех (правех митниците)...знам колко е важно да имаш добри шивачки, пък били те и " прости" smile3534
Тия маркови дрехи кой ги шие, а????

Последна редакция: чт, 17 ное 2005, 12:02 от vesi1

# 158
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
 Изпълнителен директор на две фирми, кото се занимават с недвижими имоти /малко е сложно де/,  а  счетоводството им го въртя ОТ - ДО /завършила съм Финанси/. За разнообразие имам и едно заведение, с което също се занимавам, но предимно в Съботите....а познайте сега кой няма свободен почивен ден?!  Mr. Green

# 159
  • София
  • Мнения: 118
По образование съм мениджър в туризма, но работя като офис мениджър - секретар Simple Smile

# 160
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
март ми и е защитата, но не съм сигурна дали иксам да работя това, което уча. Иначе имам 2 магазина за дрехи, търговията ми идва много отвътре.

# 161
  • София
  • Мнения: 131

Ти да си признаваш бързо кога си завършила съобщителна техника и къде, щото и на мен т'ва ми е средното Mr. Green


Завърших 2001г в София, но това ми е висшето, иначе средното ми беше в техникум по текстил  Embarassed


Sorry, как те нападнахме но да не си завършила случайно КТП?

А по въпроса - завършила съм комуникационна техника, работя като ефирен оператор и в момента съм по майчинство.  Simple Smile

# 162
  • Мнения: 1 925
Аз работя в рекламна агенция,но не знам точно как да определя професиятя - занимавам се с връзки с клиенти,консултация,общо взето със почти всичко във фирмата,дори и с малко счетоводна работа-обработвам фактури. #Crazy

# 163
  • Мнения: 544
Още 1 архитект.  Simple Smile

# 164
  • София
  • Мнения: 2 357
Директор Наука и развитие в голяма фармацевтична фирма
Сетих се в коя - конкуренцията  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт