Кой кой е,ама по професия???

  • 41 531
  • 752
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 689
support във фирма предлагаща интернет:)

П.П. и аз се записвам към аеробиката в свободното време

# 121
  • sofia
  • Мнения: 8 959
Завършила съм "Връзки с обществеността"
Като студентка работих в НСИ (ама в международен отдел), после като секретарка+митнически агент, после само митници, сега само секретарка (ама в държавна институция) - поне си взимам навреме детето от ясла.

# 122
  • ново
  • Мнения: 6 069
Застрахователен съветник съм.
Преди това работих като глаДен счетоводител Laughing в едно училище, за кратко бях и брокер на недв. имоти.

# 123
  • Мнения: 272
Режисьор. Бачкам като падне нещо. Сега съм в майчинство и в бременство  Wink, а като приключа с тях се надявам да мога да работя по по-сериозни проекти.

# 124
  • Варна
  • Мнения: 10 821


С идването ми в България преди 13 години ....

А откъде си родом?

# 125
  • Мнения: 264
асистент маркетинг и реклама Laughing

от един отбор сме  Mr. Green Whistling
преди това съм работила в рекламна агенция, още преди това в счетоводна фирма, като оператор.

# 126
  • Мнения: 2 792
   Във фирмата на мъжа ми, занимава се с почистване и паркети(редене, циклене,лакирана и тн.), аз върша от всичко там...
  Иначе съм юрист, по образование, но правото за момента ми е само хоби, фирмата я направихме още в студентските години и ако трябваше, след завършването да започна работа, според предлагането на пазара, това щеше да ни доведе до финансов колапс. В момента съм и съдебен заседател.

# 127
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Широкото понятие 'компютърен специалист' - в моя случай 'стъкмявам' машинно данни от маркетингови и социологически проучвания, подготвям доклади и презентации, бази данни и т.н. и много си ми харесва. По специалност съм бизнес-администратор, работила съм и във външната търговия и какво ли още не докато се строеше 'демокрацията'.

Това направо ме засегна лично  Close. Човек дето не го е работил бих разбрала да говори така, но .............. Мита за празноглавата секретарка дето по цял ден си лакира ноктите на краката, зяпа се в огледалцето и единствената и работа е да направи свирка на шефа не съществува Naughty Аз работа имам за още 10 и ако нямаш ще ти намеря и на теб. А иначе и аз като Шоши (другата секретарка в темата) съм със специалност "Електроника и електротехника" и НИКОГА не искам да работя това.
  bouquet Напълно съм съгласна - с това започнах преди (олеле, майко Crazy) 20 години, имах 50 колеги и 3-ма големи началници на главата, двете телефонни централи на цялата фирма, дето звъняха при мен директно и другите технически екстри изобщо не ги слагам в сметката, те се подразбират. Далеч по-лесно ми беше да се преквалифицирам набързо в търговец и да забягна бързо от това място в една от канторите.

# 128
  • sofia
  • Мнения: 482
Счетоводител в бюджетните структури - ужааас!
Търся нещо стабилно свързано с фирмено такова...

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 534
ами и аз да се отчета-май ще съм  единствения специалист строителен надзор,иначе съм електроинж.

# 130
  • Мнения: 1 366
Учителка - по музика  Whistling И помощник диригент на един хор за стари градски песни със средна възраст на хористите 66 години Naughty
Ауууууууу,от 1 ви клас до като се преместих в С-я пеех в хор и неосъществената ми мечта е да се занимавам с музика  Sad

И аз, и аз. Пях 10 години в.... Не знам да кажа ли, да не се окаже нещо некоректно, макар много да си се гоерея с тази си част от CV-то. И на пиано посвирвам, ама мъъъъъничко  Embarassed

Иначе съм главен счетоводител в компютърна фирма (колко ли станахме колежките вече  newsm78 ).

# 131
  • Мнения: 1 685
Ох,как искам и аз като вааааас!Почти всички тук си имате реализация и след майчинството пак се връщате на работа.Аз съм завършила бизнесадминистрация,но не съм работила по специалността.А сега тепърва с 2 деца и без стаж кой ще ме вземе?
Иначе това сервитьорство,барманство съм го минала отдавна.Последно до преди да забременея имахме магазинче за техника и си работих в него,но се отказахме,че и без това не вървеше нещо.

# 132
  • София
  • Мнения: 1 230
Аз съм Специалист маркетинг и реклама в Интернет и телкомуникационна компания, част от голям холдинг. Започнах, още преди да се дипломирам, като секретарка в 2 радиостанции
По образование - инж. химик, на практика - секретарка /ако някой все още вярва в митовете за секретарките да се обади - ще му ги разбия от всякъде  Joy/
- Подкрепям с две ръце!!! Много тежка работа, но си има и предимствата - знаеш всичко, познаваш всички и всички те слушат - едно шефско място си е това хихихи!!!! Още докато бях секретарка, шефа ми предложи да се занимавам и с ПР-а, ама и понятие си нямах какво е това ПР. Стана ми много интересно, започнах да чета, правех проекти, връзките с медиите си дойдоха в процеса на работа. През това време успях да събера пари и се дипломирах в НБУ като Историк /така ме водят, но 6 години и половина учих История и култура на Класичаския Древен Изток - Египтология и Асирология/. След радиата работех като ПР в фирма за фотоапарати и МП3 плейър /пълен ужас!/, а сега с удоволствие ходя на работа  Wink

# 133
  • София
  • Мнения: 293
И аз съм юрист. Обичам си професията!!!

# 134
  • Мнения: 1 233
Завърших Публична администрация. Работя в Общината, младши експерт "ГРАО".

Общи условия

Активация на акаунт