Нова ин-витро клиника отвори врати - мед. център "Репромед", Плевен

  • 80 184
  • 768
  •   1
Отговори
# 60
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
bobigeci, добро утро, мила!  bouquet Аз не пия кафе, но с удоволствие се присъединявам към твоята компания Grinning Ти докъде стигна, разбирам, че си в началото още? Това първи опит ли ще ти бъде?

# 61
  • Мнения: 109
да първи опит и се надявам да е последен

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 09:13 от bobigeci

# 62
  • Мнения: 109
правим изследвания подготвихме документите за фонда

# 63
  • Мнения: 109
сега  на 15 ст съм на преглед в края на месеца ще правим хормони

# 64
  • Мнения: 109
ще клъцне тръбите  ooooh!

# 65
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Значи кандидатствате с тубарен фактор, аз съм така, но не е болка за умиране - със или без тръби, като не ти вършат работа по-добре ги махай, че да не правят поразии при опита Peace
И един съвет относно постовете ти - вместо да пускаш 3-4-5 последователни мнения можеш да ползваш бутона "редактирай" горе вдясно на последното ти мнение. Или просто напиши всичко и тогава го публикувай, аз ползвам бутона "предварителен преглед", което е голямо удобство - като се прочета винаги се сещам, че съм забравила да напиша нещо (дори сега стана така Blush ) Crazy Всичко това ти го пиша с най-добри чувства Hug

# 66
  • Мнения: 1 146
Ехе, а аз си мислех, че съм само аз в тази клиника, някак си се успокоявам като има и други Simple Smile След малко дори тръгвам натам (пътувам от София). Много е спокойна обстановката в центъра, много различно от София и на мен това ми допада, чувствам се по-добре така, мисля, че и повече внимание се обръща.
Bobigeci, не разбрах ти ще почваш ли процедура след операцията?
Аз при д-р Стойков не съм била, приятелка ме насочи към Пенков и съм доста доволна за сега от него. Миналата година правих инсеминация в Щерев - но там от 3 фоликула, два станаха на кисти, не ми определиха добре стимулацията. Този път имах два зрели фоликули, показателни бяха добрите стойности  на хормоните, но за жалост нямаше успех. Стимулацията беше с клостил, естрофем и една инжекция меногон. Шансовете бяха малки, тъй като е възможно отново да имам сраствания, заради ендометриоза.
П.С. Меги, харесва ми лентичката ти, и аз съм кучелюб.

# 67
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Алекс, дано не си толкова много кучелюб като мен, че ще стане страшно в една клиника Laughing Mr. Green И няма как да си само ти в тази клиника (то и ние още не сме офиациално, но скоро ще нападнем Joy ). Аз подозирам и че има доста момичета, които са пациентки, четат ни, но не пишат - притесняват се. Относно инсеминациите те лекарите винаги предупреждават, че шансовете са ниски, но имам познати успели по този начин и то на втора инсеминация, така че шансовете ти са съвсем реални въпреки ендометриозата, аз и без такава пак имам сраствания. А клиника Щерев изобщо не искам да я коментирам, да не си изпрося кавга с някоя съфорумка Wink Успех днес и после да ни осведомиш как е минало! Peace Hug

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 13:04 от Megi_78

# 68
  • Мнения: 86
Здравейте и от мен  Grinning
Записвам се да следя темичката. На всички желая много успехи и сбъднати мечти в новата клиника   bouquet

# 69
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Аууу, Десинка, и ти ли? Mr. Green Супер, отбора се увеличава Party

# 70
  • Мнения: 86
Аууу, Десинка, и ти ли? Mr. Green Супер, отбора се увеличава Party

Меги, моето номерче е още много далеч, оглеждам се къде какво е случва, пък знае ли се.... Simple Smile

# 71
  • Мнения: 338
Привет на всички  Hug!
Меги, здравей мила  Hug ! Не сме си писали отдавна, нещо не те виждаме онлайн в скайп?
Къртиче, здравей и ти  Hug !
Как сте момичета?
Не бях писал отдавна в форума.
Хубава новина за новата клиника, а като чета - има и хубави отзиви за лекарите. Конкуренцията е хубаво нещо, особено за клиентите/пациентите. Скоро наша позната ни казаха че в КИРМ е станала голяма лудница, сравнение с преди година. Не знам колко е вярно, но ако е истина, първото нещо което ми идва наум е че повечето хора е = на по-малко внимание, респективно количеството може да е за сметка на качеството. Ще чакаме отзиви от тази нова клиника ... имаме време ...
Честно казано, надявам се в близко бъдеще да открият такава клиника и във В.Търново или региона, разбира се с добри специалисти. Убеден съм че ще има много пациенти, като се има в предвид централното място на старата столица.
Но да се върна на темата. Пожелавам много успехи на работещите в новата клиника и много сбъднати мечти на много семейства и двойки!Не изключвам възможността да се прехвърлим и ние там ... но има време ... ще четем отзиви и ще преценяваме.
Успех на всички  Praynig Peace!

# 72
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Деси, до моето номерче има около 1200 номерца (не е малко време), но искам предварително да направя всичко и при вземането на заповедта да започна веднага без да губя време, както се случи миналата година в КИРМ. Но все още нищо не съм решила и аз окончателно, въпреки че имам някакво усещане, че съм на прав път Thinking
mishi_tatko, привет, много ми е драго да те "видя" пак тук Hug Правилно си чул за КИРМ, смятай в момента записват часове за Емин за Януари 2012 Shocked С тия темпове на графика им моите планове и разстановки ще излязат повече от криви. ooooh! Прав си и за "повечето хора е = на по-малко внимание, респективно количеството може да е за сметка на качеството", мисля, че аз минах веднъж през това и да ти кажа хич не ми се повтаря Crossing Arms Затова действам докато е време, ще проуча, ще направя консултация, ще си задам въпросите и след като чуя мнение и отговори ще реша. Но смятам, че няма да сбъркам, все пак целта ми е да си имаме едно или две човечета, които да огласят къщата, а в КИРМ сякаш се отдалечавам от тази си цел. Уви! Tired Друг мотив ми е техниката, имам изискване за следващия си опит, но в КИРМ не могат да го спазят, ще видим тук Rolling Eyes Иначе в скайп уж съм редовна, без дните, в които пътувам (вече и шофьор станах Crazy ). Да поздравиш Пепи и да я нагушкаш от мен Hug А за клиника в Търново не смея и да си мечтая, би било твърде хубаво Whistling

# 73
  • Мнения: 1 786
Момичета, знаете ли какво е работното време на "Репромед"? Никъде на сайта не намерих работното време на отделните лекари  newsm78  Също така в кои дни? Работят ли в събота?

# 74
  • Мнения: 109
силви Работят  във  събота но и аз не знам работното време знам само че без записан час не приемат пациенти клиенти  bouquet Thinking

Общи условия

Активация на акаунт