Re: След "1001 нощи" - Приказката прелива в една "Безкрайна песен" - 155 (14)

  • 29 421
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • В центъра на България
  • Мнения: 273
А и това любимо същество, е не по-малък фактор за здравината на тяхните отношения.  love001

# 706
  • Мнения: 11 116
Момичета, не сме коментирали много по последния епизод на БП. Имате ли някакви предположения как ще се развият нещата със Сервет и заминаването им в Истанбул след края, който видяхме?

# 707
  • Мнения: 23 400

БАБЧИ, благодаря ти за тази снимка. Само като го погледне човек това прекрасно дете  и си възвръща настроението!

 Hug Hug Hug

# 708
  • В центъра на България
  • Мнения: 273

# 709
  • Мнения: 4

БАБЧИ, благодаря ти за тази снимка. Само като го погледне човек това прекрасно дете  и си възвръща настроението!

 Hug Hug Hug
Бабчи,страхотни снимки и колажи! Hug Hug

# 710
  • Мнения: 23 400
Момичета, не сме коментирали много по последния епизод на БП. Имате ли някакви предположения как ще се развият нещата със Сервет и заминаването им в Истанбул след края, който видяхме?

Аз имах предположения за причината Ферайе да се премести в Истанбул, но те бяха разбити на пух и прах от последната маневра на Захидето. Не знам какво би накарало всички да се вдигнат и да заминат, а това би трябвало да стане след една серия. Какво толкова ще се случи. newsm78

# 711
  • В центъра на България
  • Мнения: 273

# 712
  • Мнения: 11 116
Все си мисля, че тази маневра на Захиде е нейният "уникален" план. Според мен тя или ще каже по най-отвратителния начин на Яман, в ситуация, в която той ще реагира достатъчно гневно, или ще направи разкритие пред Аккован, за да ги унижи и за да ги заболи, предлагайки  план на Кадир за съвместни действия, с което ще цели две неща - да си оправят взаимоотношенията и да прогонят Ферайе.

# 713
  • В центъра на България
  • Мнения: 273
Приятна вечер момичета! bouquet

# 714
  • Мнения: 7
Възможно е Захиде да сподели с Кадир,той е последната й надежда.Но каква ще е реакцията му,като разбере,че е лъган.
Но той много обича Топрак и е възможно след скандала,който ще последва,при научаване на истината,да се съюзи със Захиде.
Друго не ми хрумва.

# 715
  • Мнения: 2 411
Интересна сутрин съм пропуснала с любимата ми тема за коментар.
Нищо включвам се сега.
Аз също съм сигорна,че никога този сериал няма да бъде купен
по обясними причини и мисля,че това е правилно.През тези времена
много мъки е преживял нашият народ за да се хвърлят пари за сериал,който величае един от тези владители,които са виновни за страданията на нашите деди.Но това не пречи ние да си го гледаме пък дори и не само заради Халит,
въпреки,че ако имаме превод, на което много се надявам,то ще бъде единствено и само заради Халит,а не от любов към турската история.
 

# 716
  • на морето
  • Мнения: 103
Здравейте скъпи дружки ! Hug Hug Hug
След малко ще пусна новата тема...

# 717
  • Мнения: 23 400
Здравейте скъпи дружки ! Hug Hug Hug
След малко ще пусна новата тема...

Благодаря, аша!

# 718
  • Мнения: 6
В момента по нвт дават "сделка или не" с Кадир от Истанбул,който каза че е участвал като dj в 1001 нощ, в една от първите серии.

# 719
  • Мнения: 11 116
Аше, и аз ти благодаря и да ти призная нещо, притесних се къде си, Планет също е заета, не ми е удобно да занимавам Галка и реших да опитам. Открих етикета нова тема и се започна голямото копиране, форматиране и т.н. Много се радвам, че успях да въведа цялата информация - линк по линк, картинка по картинка/на теб сигурно ти е смешно, сигурно има и някакъв друг - по-лесен начин/. Лошото е, че натиснах на предварителен преглед, видях, че всичко си е на мястото, /имаше само малко разлика в шрифта и цвета/ и върнах страница назад - вместо към страницата и стъпката да публикувам. Отне ми някъде 20 минути, но за миг не съжалявам. Поне научих още нещо. Затова пък влизайки в любимата тема - видях твоето включване и се зарадвах много. Благодаря ти, мила, че си до нас! HugА аз днес научих още нещо...Неволята учи... Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт