Мартенчета сладки чакат с нетърпение подаръци прекрасни!

  • 27 642
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 660
Привет и от нас!

Трябва да ходим до Общината да си взема белгийската карта, ама е такава поледица, че се чудя да предприемам ли това изпитание?! Спряло е да вали през нощта и е замръзнало навсякъде. Голям смях - общината свършила солта за обработка на улиците за тази зима....още преди да е свършила годината и вчера не бяха разчистили улиците, та беше купон. Днес обаче са реагирали овреме и още от сутринта са поразчистили. Ми така е като планират зима без сняг и тях ги изненада. Mr. Green

Шу, всичко ще е наред - сигурна съм. Операцията на Яна ще мине и замине с хубаво. Hug
Много интересна тема си подхвърлила... то почти като в наше "село" само дето магазините работят до 6 ч. вечерта и в неделя няма нищо отворено и хора дори по улиците няма... та е малко странно....

Гледах и снимките на Роси - наистина са много пораснали децата и си личи, че партито е било страхотно. Роси, поздравления и от мен за новият ти имидж. Браво!

Nikita, и аз съм в новаците с коледните вкусотии и започнах с ванилените и коледни кравайчета. Сякаш ванилените стават по-лесно. Ако искаш може да опиташ. Иначе правих и меденки, които още не съм украсила, ама днес ще го направя и щолен, който се получи учудващо добре като за първи път. Simple Smile
Утре ще спретна и едни мъфини, че си купих формички и е срамота да не ги използвам. Wink Мислих днес, ама ще се изкуша да ги опитам пък детоксвам вече 3-ти ден и да не се изкушавам ги оставих за утре.

Вероник, благодаря! Дано успеем да долетим до София и да успеем да се видим. И аз вече нямам търпение...ама и времето нещо не ни помага много...

# 46
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Тони, дано да успеете, сега чета тук за международното летище в Брюксел, че не само солта са свършили, ами и течността против заледяване за самолетите Rolling Eyes Много са изненадани явно. Стискам палци да омекне времето поне.
За Лондон пък пратили наши самолети да си прибират българите оттам, че английските не щяли да летят ooooh! Значи нашите може, техните - не Confused.
Шу, стискам всички палци да мине всичко перфектно.
Вероники, страшно си мила  bouquet Сега мисля да им звънна да поразпитам. Ами тя една приятелка уж се ангажира да пита, обаче не се обажда никаква Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 645
Благодаря ви момичета Hug.

Аз продължавам лекичко да се запътвам към лудницата,Боян е с 39,5 Т. Яна врещи трещи и само при него иска. Вчера като четохме какво трябва да се носи за болницата, специално пишеше играчка. След дълго чудене, не се сетих за нито една любима, тя играе с каквото и падне или с нищо newsm78 и по този случай решихме да и дадем по-рано една от коледните, които тя като види в магазина и много и се радва. много сладка реакция имаше. Първо я огледа от далеч, протегна ръчички, пак я огледа(май за да провери дали е същата) и накрая вдигна ръчички и много радостно възкликна "Йеееее". Цял ден я разнася и не я пуска. А Боян тъжно каза искам и аз такава Confused. Той преди няколко дни случайно зърна единия от подаръците си (това е като са ни малко шкафовете) и си я получи по случай завършване на срока Crazy Та не е хич капо.

Тони, не ща у ваше село, много е студено Crossing Arms Иначе и тук затварят в  :xarms:5-6 и неделя само моловете бачкат.

Вероники сега докато готвих се замислих за това къде искам да растат децата. По принцип аз винаги съм си мечтала децата да растат на село, където да тичат на воля, да карат колела, да се катерят по дървета и тн. Не знам обаче от де таз любов към селския живот у мен Mr. Green Замислих се за моето детство. От 5 до 10г., точно когато вече си по-самостоятелно дете и не си още в пубертета, аз бях в Токио. В посолството се забавлявахме като се катерихме по улуците на посланика, шпионирахме нашите и бразилските приеми Crazy. Но и много тичахме по улиците, карахме колела, играхме в градинките и парковете около посолството. Спомням си една вечер играхме на стражари апаши в близкия храм с гробище и беше много страшно, имаше и гигантски жаби Sick Бяхме много щастливи там, а когато се върнехме в Бг за ваканцията беше ужас. Замъкваха ни на вилата, където нямаше много деца, а тези които имаше, баба ми не даваше да играем с тях, че били селяни (луда жена). Ужас. Та от там си правя извода, че няма значение къде си, а с кой си.

Ох стига съм ви занимава, да ходя да готвя че трябва да има ядене за Боян тук и за Яна за из път а и там.

# 48
  • Мнения: 35
Здравейте, записвам се, че ви изпуснах дирите.
Шу, ще видиш, че всичко ще е наред и скоро това ще остане само далечен спомен. Изпращам ви много прегръдки и положителни мисли на теб и на Яна  Hug Hug Hug
Аз нещо не мога да видя снимките в Мултиплая, някой ще ме светне ли как става?
Иначе ние сме добре. Снощи бяхме на коледно парти, организирано от мен тук в Плевен - хубаво беше, нооо беше голяма лудница. Решила съм ако някога пак се наема да правя нещо такова опредлено да е с организационен комитет, защото за сам човек си е адски много работа - подаръчета за децата, за майките и тем подобни...важното е че всички останаха доволни.
Алек продължава да е все толкова луд, супер самостоятелен, не се страхува от нищо и винаги иска да е на неговото. Още не говори, само на бебешки и го бъзикаме, че трябва да си намери преводач, че нищо не му разбираме  Laughing
Това е Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 263
Оф и на трети няма да можем да се вкючим Sick Ще сме на морето,при нашите ( ако на 31ви не стане някое мазало със снега и обстановката по пътищата). Така че ако Галина и Коко са си там , да знаете че можем да се видим първата седмица на НГ.
Като се сетя за изпуснатите партита, и си казвам да се разболява вече детето , че ако и другата Коледа ще мине под знаменятеля на чакането на варицела- хич не искам и на тогавашните празнинстав да сме аут! Доколкото четох, някои и на третата седмица се разболявали, така че до петък...
Я да ви питам- ако случайно стане и се разболее от варицела, вие ще предприемете ли пътуване до роднините, че мислехме да ходим при на мъжа ми родителите за Коледа. Ама ако се опъпчи, малко не ми се иска да не сме тук. И аз не знам защо.

Шу, имаш и нашата позитивна мисъл, всичко ще е наред! Нормално е да ти е мъчно, но е за добро, нали!
За рожденния ден и аз бих могла да помогна с каквото мога, само кажете! И бих дошла  Embarassed, щом ни канят Rolling Eyes
А за мечтното място, ах, това ми е една болна тема. Не за мястото, ами за самата къща. От няколко години всяка зима си казвам , хайде другата Коледа няма да сме в тази квартира и какво- няма измъкване! Така си мечтая за собствен дом, не ме интересува колко добре обзаведен и т.н.
Съжалявам , че не по темата  Confused

Роси, страхотно за партито на естествени идеи и подаръците!
 Успех на Стела в яслата!

Бягам, че пак съм отпуска и вършея из кухнята.

# 50
  • Мнения: 660
Върнахме се благополучно без произшествия от общината. Поотпуснало е времето, де... и не вали, което е важно за сега...дано задържи така.
Рая намаза топли белгийски вафли, изяде 2 и като се прибрахме само и смених памперса и отнесе плувката....студеният въздух си каза тежката дума. Laughing

Кафе с мед, и аз четох за летището в Брюксел и тайничко се радвах, че не взехме билети на България еър, ама защото нямаше за датите когато искахме и няма да летим от там. То и Шерлероя е затворено - ужас направо. ooooh!
Ние ще летим от Айндховен-Холандия, то се оказа, че ни е и по-близо от Брюкселското летище и че паркинга за колата ни е 2 пъти по-евтин за 2 седмици от този в Брюксел. Та май с 1 куршум 2 заека цапнахме. За сега не са го затваряли летището на Айндховен имало само позасъкнели полети, но било в границите на нормалното. Дано само времето задържи. Praynig Май ще имаме нужда от стиснати палци и ние в събота-неделя...

Шу, голям си мечтатеч...признавам те. Hug Аз като се замисля не знам дали да искам нещо повече от живота, освен здраве, здраве и пак здраве. Да не прозвучи като хвалба, ама и къща с камина и огромен двор и кладенец си имаме на Банкя, още една в полите на Родопите - пак на село. Апартаменти в града - кеф ти едното, кеф ти другото... Само дето ние сме се замъкнали на 2300 км. от тези места. Верно е луда работа. ooooh!

# 51
  • София
  • Мнения: 5 752
Окич, точно мислех да питам дали сте опъпчили вече. Ако идва, да идва и да минава вече  Hug 
Бременните мами, защо не пишете нищо за бебоците  Blush То вярно, че си имате други отчетни, но вярвам на всички ще ни е интересно  Simple Smile Ако ви се споделя, разбира се. Аз случайно разбрах, че две мами от другата отчетна са бременни и много се зарадвах. Много обичам такива новини. И от приятелки чакам да се похвалят...
Вилист, видях снимки от партито - страхотни сте!  Simple Smile  Peace
Аз не мога да се оправя в Мултиплай, някой да иска да му пратя на Скайп и да качи?  Embarassed

# 52
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Хора, май няма да стане в Gymboree  Confused Първо, правят рождени дни само в събота и неделя, второ, обявиха ми една цифра от 240 лв само за едночасовата програма и отделно се плаща хапването, напитките и тортата  Crazy На мен лично ми звучи малко безумно. Трето, имат някакви изисквания за възрастта на гостенчетата, които и аз не схванах добре, вече не слушах.
Та, моля ви, ако имате идеи и предложения за детски клуб, подходящ за нашите дечица - приятна обстановка, играчки и т.н. казвайте! То вече време не остана. НАпример, аз съм пропуснала явно, но кой е този клуб, където сте правили коледното парти? Снимките са страхотни! Става ли за рожден ден?

# 53
  • София
  • Мнения: 211
Ох, ако знаете колко се радвам само - вчера не сме плакали грам. На закуска пак не е яла нищо, но била спокойна цял ден, гушкала едно бебе, возила го в количката, имали танци и госпожата каза, че много сладко си е въртяла дупето, а на обяд - за първи път е хапнала - изяла си супата, малко от основното и когато я взех си ядеше десерта - ябълка. Много съм щастлива. Днес сутринта влезе малко по-неуверено и като се изплъзнах чух, че се разплака, но сега в 10 ч. госпожата ме успокои, че бързо я успокоили, сега била спокойна и на гърне стояла и сутринта закусила. Ох, няма по-щастлива майка на света в момента - така ми улекна, щом говорих с госпожата. Към 12 ч. ще си я взема - дано пак обядва. Сори, че ви пълня главата с глупости, ама така се притеснявам и вълнувам...
Кафе с мед, и на мен ми се вижда множко... Клубчето от Коледното ни парти беше чудно, според мен - каките - любезни, новичко, чистичко, с хубави играчки и т.н. Според мен ще е супер за РД - ето ти сайта, за контактна инфо: http://www.puhenakashta.com/. Сигурна съм, че по-запознатите мами ще ти предложат и други хубави клубчета.
Айде, излизам, че искам да избера дребни подаръчета за госпожите, преди да си я взема. Цункиииии

# 54
  • София
  • Мнения: 263
Много хубаво за Стела, пу-пу!
Роси ме подсети, че щях да ви питам подарявате ли нещо в Детските градини и яслите?

# 55
  • Мнения: 660
Привет и от нас!
За нас от днес започват празниците. Тати от следобед вече си е в къщи с нас и Рая сякаш разбра и сутринта като се събуди първата и дума беше "тати", та му звъняхме по телефона, че иначе не иска да се облича... ooooh!

Кафе с мед, и на мен ми се струва много за детски рожден ден. Определено бих потърсила и други възможности.  Peace

Роси, прекрасно е, че Стела се приспособява бързо. Дано да е все така. Hug

Отиваме с Рая на разходка и пазар... днес си е направо топличко и снега се топи. newsm44 Дано е така до неделя.  Praynig

# 56
  • Мнения: 74
Така че ако Галина и Коко са си там , да знаете че можем да се видим първата седмица на НГ.
разбира се Simple Smile

Роси, браво на Стела, истински герой Peaceдано все така добре продължава с яслата Simple Smile

# 57
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Момичета, запазих час за Пухената къща /Роси, мерси за линка Hug/ за 04.01. За жалост, за 03.01, когато е рождения ден, нямаше свободни часове. Моля ви, който има желание да дойде, да ми пише ЛС, за да мога да им кажа колко деца ще присъстват, поне горе долу. Благодаря ви  bouquet

# 58
  • Мнения: 1 734
Аз да ви се похваля - Лора окончателно махна бибата. Някак си неусетно и от самосебе си стана, вече не я иска, направо си я плюе като и я дам и заспива много хубаво без нея.

Снимките, които видях от Таня Т са много хубави, дечицата са едни големки вече. Роси, за съжаление, твоите не можах да ги видя, но те приветствам за новата визия, страхотна си!!! Дано Стеличка бързо свикне с яслата. И на Лора и предстои ясла след НГ, да видим как ще я понесе.
Шу, мила  Praynig дано операцията на Яна да мине успешно! Много се моля за това и страховете и нервите да останат зад гърба ви!  Praynig Praynig

Дано всички болнички да оздравяват бързо!

Окич, ние в нашата детска градина събираме пари и госпожите купуват на всички деца

Момичета, весели празници на всички ви от сега ви желая, че не знам кога пак ще ми остане време да пиша

# 59
  • Мнения: 660
Ама много е хубаво, като е топличко.... походихме и сега героите спят с удоволствие. Laughing

Кафе с мед, писах ти на лични. Ние ще дойдем, но мисля, че е добре да платим таксата за клубчето общо, а вие да донесете почерпката примерно... но ти си прецени все пак, аз просто да кажа, че и такъв вариант ни устройва.  Peace

Сиа, весели празници и на вас и поздравления на Лора за бибата - пораснало е вече момичето... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт