Кръстени ли сте на някой?

  • 9 897
  • 147
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 24
Казвам се Любомира и съм кръстена на двамата си дядовци-Любомир и Любен.
Радвам се, че не съм кръстена Любена, все пак  Laughing Въпреки че Любляна може би нямаше да е толкова лошо : ))))

# 121
  • Мнения: 265
Не съм кръстена на никого.

# 122
  • София
  • Мнения: 1 609
На никого не съм кръстена, на майка ми просто й е харесало името. Брат ми и той не е кръстен на никого, та е имало бунтове и сръдни от страна на роднините на баща ми.

# 123
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 766
Аз съм Йоанна и съм кръстена на баба си Йоанна. Допреди да се омъжа имахме и еднакви фамилии-Иванова.

# 124
  • Мнения: 3 929
Кръстена съм на майката на майка ми, която се казва Недялка, но името ми съвпада само с първата буква - "Н".

# 125
  • Мнения: X
Родена съм един ден след деня Св.Константин и Елена,майката на баща ми също се казваше Елена,така,че съм дошла с името си.Много харесвам името си и страшно си ми отива.

# 126
  • Мнения: 107
Кръстена съм на тати  bowuu

# 127
  • Мнения: 3 114
На дядо ми Михаил и много си харесвам името Peace!

# 128
  • Мнения: 3
Аз съм кръстена на двете си баби-Виолета и Валентина. Харесвам си името и не съм се замисляла да го сменям. Simple Smile

# 129
  • Мнения: 3
Казвам се Кристияна и съм кръстена на баща ми, който се казва Христо.

# 130
  • Мнения: 18
Аз съм кръстена на дядо по майчина линия, а пък брат ми е на дядо по бащина линия...но имената не са 1:1.

# 131
  • Мнения: 125
Казвам се Любомира,кръстена съм на дядо ми "по бащина линия"- Любен.Иначе родителите ми са избрали името Емилия,родила съм се на Стефанов ден,но свекървата е била категорична-Любен или Любка.

# 132
  • Мнения: 3 830
На баба си Мария съм кръстена.

# 133
  • Мнения: 2
Казвам се Долорес, както казват моите две баби. Брат ми е кръстен по бащина линия на дядо ни - Пиер, и другите ми брат Луи каза за майката дядо си. Сестра ми Сузана не име никого.

# 134

Общи условия

Активация на акаунт