За СРЕЩАТА

  • 3 058
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Catnadeen,не с*м сигурна дали ,майка ми ,Ще е на работа в с*бота,но ако е по4ивка можеШ да и оставиШ бебето на нея да го гледа Peace,наистина няма проблеми.САМО 4Е ДА ЗНАЕШ ,4е моето няма да е там а и после сами4ка ,Ще трябва да си го вземеШ,заЩото аз няма да се вр*Щам до нас. Rolling Eyes.ЗНАЯ ,4Е НЕ ЗВУ4И МНОГО УБЕДИТЕЛНО ,АКО СЕ РЕШиШ и ако майка ми е свободна няма никак*в проблем наистина Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 1 752
Хайде, ако не ви се струва напразно упражнение, разбира се, в петък всяка мама да потвърди безценното си присъствие за събота. Ще улесним и Каси, която все ни преброява. Кас, благодаря, че се нагърби с резервацията! Целувки на всички и хубав ден от мен  bouquet
Майна (Баба Яга), и останалите, които няма да могат да дойдат, ще се опитаме да компенсираме невъзможността да сте с нас с малко снимков материал. Да ни видите какви сме кукумицинки всичките, не само словесно, но и визуално  Joy
Обаче ви пожелавам, да успеете да намерите бебогледачи поне за час-два в събота вечер.
s_sunny, вашият татко не може ли да се справи с бебо за 2-3 часа и ти да дойдеш??? Уж прерових и двете теми, но не видях защо флагманът на нашия форум, а именно milk Simple Smile няма да идва. Некак си без нея няма да е толкова силно изразен революционния дух на наш'та сбирка Hug

# 17
  • Мнения: X
Milk каза веднъж, че нямало на кой да остави мъничкия.  Hug една виртуална прегръдка за малкия Борис от нас.
Направих резервацията за събота, 18.30. Значи в Мама миа на втория етаж обаче, като се качите по стълбите, завивате надясно ходите напред и като стигнете дъното масите вляво /те ще бъдат 2 събрани/ са за нас. Това е от мен. А за пловдивските мами /тя и Mariely изявяваше желание да дойде, но невъзможност едновременно/ ще има наистина снимков материал.   bouquet

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз не съм сигурна какво ще успея да скалъпя - Вал мерси, но маката гадинка не иска и свеки без мама да е в стаята. не е свикнал, щото никой освен мен и татко му, не го е гледал до сега
ако свеки още е в нас - ще се опитам да дойда, но за сега по-добре не ме бройкайте
много съжалявам, но не напълно щото ще се опитам - дано успея да дойда

# 19
  • София
  • Мнения: 2 857
 Whistling няма ли някой най-сетне да ми даде точен адрес на тази Мама Миа

искам да мина да ви видя Embarassed

# 20
  • Мнения: X
Виж в старата тема: Хайде на среща - започната от Вал, там някъде по-към края май...  newsm78 бях описала къде се намира... а в тази тема съм написала масата коя е!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 477
Мама Мия се намира на ул. Шишман. Като се тръгне от Попа в посока площад Славейков   се пада втората  пряка вдясно, улицата преди пазарчето и църквата св. Седмочисленици - това е Шишман преди. Та като завиеш по Шишман и продължиш 20-тина метра щи видиш надпис пицария Мамма Миа - ето там на 2-рия етаж. Ще се радвам да се запознаем и на живо! Hug

# 22
  • Мнения: 2 863
Момичета, исках само да ви пожелая весела вечер утре! Много бих се  радвала да се запозная с вас на живо.... но няма да е този път... първо, защото съм на 3ч. път от София:((( и второ, защото принцеса Турандот не ще да стои без мен даже един час.
Пийте по едно за мен и да знаете, че снимките са задължителни щото и ние дето не сме там сме хора:))))))))))))) искаме да видим КУПОНААААААА!!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 752
Много бих се  радвала да се запозная с вас на живо.... но няма да е този път... color]

Аз пък искам да видя мъдрата Jaly1 Cry

# 24
  • Мнения: 2 863
Много бих се  радвала да се запозная с вас на живо.... но няма да е този път... color]

Аз пък искам да видя мъдрата Jaly1 Cry
да ти пратя една снимка на лични:))) да си я сложиш на компа Joyи БОЖЕ!!!!!!!! аз и мъдра! не ме слушай какво говоря, гледай какви съм ги свършила!!!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 752
Искам, искам! Т'ва ще е мънинка компенсация, че утре няма да си с нас. Факт е, че за много неща на мен лично си ми помогнала и си ме накарала да се замисля защо не съм и как да бъда по-добра мама. Което малко не ми се връзва, че позволяваш принцеса Турандот така да те терори hahaha   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 863
Извинявам се,че ви спамя темата за срещата, ама вие и без друго вече сте се уговорили:)))
Принцеската не само ми е залепена за д-то, но вече и спи при мен на спалнята, т. е и да искам да ида на купон с преспиване-сиреч до София- няяяяяяяяяма... понеже тя без мен няма да легне, много антивъзпитателно, което пък е язък за зрелите ми години, но пък  е добре, понеже няма да се изкуша неподходящо някъде Joy
Много да се забавлявате утре Stop

# 27
  • София
  • Мнения: 6 477
Ама Джали ясно е че няма да те пусне принцесата сега, аз също ще се измъкна полулегално из къщи утре...... Обаче като се стопли времето живот и здраве ще дойдете с принцеса Турандот до София и ще направим среща на която ще се взимат и деца по желание! Hug Hug Hug Казано иначе - ще поседнем на открито заведение - мамите  нали и те са хора да пийнат я по биричка а по друго нещо newsm78, а за децата да има къде да беснеят....Мечти, мечти за топло време..а иде Коледа! Joy Joy

# 28
А самопоканили се в последния момент приемате ли? newsm03

# 29
  • София
  • Мнения: 2 857
А самопоканили се в последния момент приемате ли? newsm03
   Hug

Общи условия

Активация на акаунт