Бродирана красота - Гоблени 79

  • 96 090
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 176
Чудесни красоти видях,браво момичета,аз доникъд ене съм,че палечка пак е болна за пореден път  Cry

# 31
  • Мнения: 87
Хиляди благодарности на dianjeli3 , супер си се справила и е идеална схемата.

Знаех си, че ще ми помогнете.

 Hug    bouquet

Как ми се иска да има повече свободно време на ви следя постоянно. Много красиви неща правите

# 32
  • Мнения: 910
Днес бродирате ли, нали е Игнажден?  newsm78

# 33
  • Мнения: 328
Kordeliq,това означава,че трябва да комбинираш конците.
Марие-та,можеш ли поне да посочиш пътя към иероглифите
Силванапей,браво и пак браво!

# 34
  • Мнения: 26
момичета и аз да се запиша с етапче от моя първи гоблен , да видим дали съм се научила как става качването на снимки, по точно мъжа ми

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 143
За тези ли иероглифи става на въпрос!? newsm78


Давам ви този линк ,тука има много и тези са там !Дано ви се отворят !Ако имате проблем ще ви ги дръпна!Сега в галерито има обновленния Whistling ooooh!!
http://gallery.ru/search/?search=%E8%E5%F0%EE%E3%EB%E8%F4%E8

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 21:12 от pepen

# 36
  • Мнения: 3 331
момичета и аз да се запиша с етапче от моя първи гоблен , да видим дали съм се научила как става качването на снимки, по точно мъжа ми


Гобленът е много хубав! Продължавай в същия дух!

# 37
  • Мнения: 720
Аз преди 2 дни показах докъде съм стигнала
вместо запис
днес почнах контура  на бебето , но не ми се снима пак , ще го покажа когато го довърша ...
mimo7  за новогод.  картички на мариетка - рових но не ги открих , а бях почти сигурна че имам това със сърничката поне...  Rolling Eyes
А тази с къщичката и фенерчето , не е ли същата като средната от картичките на фъстъчка  Flutter , може би тя ще ти даде схемичка..

П.П. Намерих ги !
Заповядай :

http://tranz.it/load.php?id=S3Am5DQYGHDu0QXL708581

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 21:51 от Мимито & Светла

# 38
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 071
и аз в дружинката  Blush

# 39
  • Мнения: 1 111
silvanapei , извинявай,моя грешка - имам предвид втория линк /така е като отварям всичко наведнъж и губя номерацията Wink /
http://i554.photobucket.com/albums/jj426/silvanapei/DSCN6568.jpg - как се казва

и как шиеш толкова гоблени наведнъж...аз имам започнати два,но си шия предимно единия /другия не ме кефи и е забутан в гардероба/, иначе имам комплектовани още три гоблена,които чакат...знам,че прекъсна ли да  започна друг и този,прекъснатият гоблен ще има да си чааака...

# 40
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз.Искаше ми се да представя завършен гоблен, но уви .Контурния бод е толкова много ,че ми дойде в повече.Закъсах го аз с "Герика" и смятам,че една фирма като Dimensions не може да си позволи недостиг на конци,това е мое мнение.На всички вас искам да пожелая весело посрещане на празниците ,много здраве и късмет,приятно изкарани мигаве, бъдете мнгого желани и много обичани,нека всичките ви мечти се сбъднат!

# 41
  • София
  • Мнения: 3 789

Това е "Европейско бистро", един от любимите ми гоблени, имам схемата в РМ, мога да ти я метна  Hug

# 42
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Eдин етап, но снимката е от телефон и не стана много добре


Трябва да стане това

# 43
  • Варна
  • Мнения: 22
Да покажа и аз завършеното ми коледно подаръче от Antoniabg

# 44
  • Варна
  • Мнения: 16
Здравейте!
Големи красоти показвате. Поздравления!
Ето един ушит гоблен:

и един етап от новото ми начинание:
.
И двата сама съм ги комплектовала с конци ДМЦ.

Общи условия

Активация на акаунт