ОСЕМгодишни ДЕКЕМВРИйчета!

  • 72 989
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 695
Вержи, да си жива и здрава, много обичана и безкрайно щастлива!   bouquet

Mнееее, Алексче, писала е Вержи, че има ден-ден, а и във фейса така пише.  Laughing И си е Вержи като име, няма лъжа.  Wink

# 61
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Еееми, това ни чака и нас с две вилнеещи зверчета, явно човек си забравя собствените празници по какъв точно повод са.......   Joy Joy Joy

Вержи, да си жива и здрава, много обичана и безкрайно щастлива!   bouquet

Mнееее, Алексче, писала е Вержи, че има ден-ден, а и във фейса така пише.  Laughing И си е Вержи като име, няма лъжа.  Wink

# 62
  • Мнения: 3 695
Ами рожденичка е, искам да кажа, не знам дали ме разбра.  Hug

# 63
  • Мнения: 572
ами да, рожден ден значи ден ден Simple Smile
а и няма днес св. Вержиния... (то от Vergin трябва да е, т.е. като да е на св. Богородица деня...?!, както и да е)

# 64
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Малеееееее, ама съм шайба и половина! И хем ме поправяте и аз пак чета и чета и все виждам ИМЕН ДЕН, а то пише имам ден-ден..........  По едно време си помислих, че вержи се е усетила и си е редактирала поста, пък то той си бил наред, аз съм била недоскив...
Да ме извинява Вержито, че я обвиних в разсеяност!
И пак да е жива и здрава!!!  Hug

# 65
  • Варна
  • Мнения: 893
 Joy простено ти е алекс, знам на какъв огън се печеш с две таласъмчета вкъщи Mr. Green

Шаменет, има света Virginia в католическия календар - едно девойче което било убито от баща си защото не искал да я омъжва  Shocked
иначе питах в църквата дали има такова животно Вержиния в православния календар и попа ми каза че няма, но ако искам мога да празнувам на нашия Вси Светии, който бил втората неделя след Великден .... или нещо такова ми се върти  Rolling Eyes

а скоро ми казаха че трябва да празнувам както са ме нарочили при кръщенето...майка ми твърдеше че имам имен ден на Вяра,Надежда и Любов, защото съм вЕржиния а не вИржиния Rolling Eyes
та не знам...приемам поздрави по всяко време общо взето  Mr. Green

# 66
  • Русе
  • Мнения: 150
За много години,мацки!Здраве преди всичко...... Hug
Поздрави на всички ,които съм пропуснала да честитя поводите.  bouquet
Ние сме добре.Долу-горе се справяме! Hug

# 67
  • Мнения: 125
Вержи, честит рожден ден! Бъди все така огън жена!   bouquet

# 68
  • Мнения: 572

Момичета, хайде пак на тортичка, днес имам рожден ден, пу да не ми е уруки и на мен, и на мама Simple Smile Тортата снощи я правих, прясна е! (Отвътре е кафява орехова с крем и целувки). Наздраве виртуално...

# 69
  • Мнения: 3 695
ЧРД, шамЕнет! Да си жива и здрава, да ти се сбъднат всички мечти!    bouquet

# 70
  • Варна
  • Мнения: 893
ЧРД шаменетче! много много здраве! любов и щастие, и пари да си купиш всичко останало Wink

# 71
  • Мнения: 572
Благодаря Тини, Вержи  Hug
Кат гледам, голям форум пада тук  Mr. Green Дано сте здрави всички Simple Smile

# 72
  • Мнения: 125
шемЕнет, честит ти ден рожден и на теб! Да ти е сладък живота като тортата!

# 73
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
шамЕнет Честит Рожден Ден! (на патерици)

Тук настина е голямо затишие - ама какво да се прави явно така става с темите около 4-тата годинка на хлапетата.

# 74
  • Мнения: 4 967
Спокойно, за първи клас много ще се активизира темичката, повярвайте ми! Още от предучилищната дори!  Laughing Но тогава май вече ще бъде обединена за целия набор.

Общи условия

Активация на акаунт