Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Иху, Мийка добре сме.
Но от работа не ми остава никакво време. Сутрин излизам малко след 8 и се прибирам към 18.30. Чета рядко и между редовете. Съвсем не съм в унисон с коледното настроение в темата, може би защото нямам време за нищо.

# 46
  • София
  • Мнения: 582
Празничната ни тема и колажите са страхотни!!!
Благодаря на мамите,които са се погрижили за това   bouquet
Мама с коремче  Grinning  Ей такива новини нека пълнят темите ни! CRLN, желая ти спокойна бременност и една принцеска-лъвица  Hug Неусетно ще минат месеците покрай батко Алекс  Heart Eyes Искрено се радвам за теб  Heart Eyes

Тинна, оправи ли се Мая? Дано всичко е зад гърба ви и хубаво да си изкарате Коледа  Heart Eyes
Яничка, много са ми мили твоите дечица, като разказваш за тях, направо ...  Hug
Пак се сещам за мъжа ми като му бях заръчала близначета защо не си свърши работата докрай   Crossing Arms  hahaha

Зъби - нашите са осем (излезли още 6-7месец), след това никой нов не е дошъл.
Ваксина Приорикс - преди 2 седмици я сложихме на Рая, около 3 дена поддържаше Т. Странното е, че челото й беше нормално студено, а слепоочията и самата главичка бяха горещи.
Васи, впечатлена съм от "Благодаря" на Никол   bouquet
Меденки, нямам думи какви красоти сте натворили. Откъде такова търпение   #Crazy
Стейси, Симонка е голяма чаровница, нека е и палава, няма да се оставя някой да я командва, я  Joy

Гледах по ТВ7 за естествените елхи, че е хубаво да са в саксия с корена и после да се засадят някъде, да се продължи живота им.
Ясла, кои ноемврийчета са на ясла вече или със сигурност ще тръгнат скоро? За Антония се сещам само.

# 47
  • София
  • Мнения: 88
Не че ви навивам ,ама който е бил заблуден като мен , може да размисли , един два месеца има време Simple Smile))
И сега като се почнееееее  1datingkiss luvbed

# 48
  • Мнения: 59
Добър ден!  Simple Smile
Ех, не мога аз да се добера до тук, а вие пишете ли, пишете... Wink
Само да ме види Боби че съм на компа, веднага идва и ми го затваря и се прави, че иска да суче... малък дявол  Mr. Green

Мия, сутринта говорих с братовчедка ми (Снежанка) и тя ми се хвали "разбихме ги"- вика!  Grinning Sunglasses, много са скромни! Та, до нова година все ще са там, но моите хора ще са до утре и аз затова ще ходя днес или утре да се снимаме също! После ако пак сложат някой кльощав тинейджър  за дядо Коледа, като миналата година, да се чудиш дали не е извънбрачния син на Снежанка  Joy hahaha Само да ти кажа, че не са им разрешили да седят на едно място, а обикалят по целия мол, та трябва да се оглеждаме!  Turn-l http://www.facebook.com/event.php?eid=120709567994077&index=1

Ох, като чета искам и аз да забременявам пак....   Rolling Eyes

Шефа лази към мен да ми затваря компа.... ще пиша пак, ама друг път!  Grinning Grinning

Приятен ден на всички!  Hug


# 49
  • Мнения: 418
 
Не че ви навивам ,ама който е бил заблуден като мен , може да размисли , един два месеца има време Simple Smile))
И сега като се почнееееее  1datingkiss luvbed
EFP pregnant stork-boy stork-girl newsm32 newsm20   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 50
  • Мнения: 95
Не че ви навивам ,ама който е бил заблуден като мен , може да размисли , един два месеца има време Simple Smile))
И сега като се почнееееее  1datingkiss luvbed
EFP pregnant stork-boy stork-girl newsm32 newsm20   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Е. тотално ми развеселихте деня!!!!
Ми аз кво да ви кажа, иска ми се второ, ама не сега! Много ми е малък Васко... Не че ако стане, ще го връщаме, ама ....  Laughing ... А и ми се ще да започна работа на по-високи осигуровки, защото тези, на които бях ... стигаха, ама само за най-основнто! Не съм си позволявала нищо по-разглезено... Нито играчка, нито количка, нито дрънкалки, нищо... Чак ме е яд на себе си, но пък да ми е жив и здрав Васко, не мисля, че е лишен от нещо! Ще има и повече... Само да сме живи и здрави!

За гърне - Ние имаме напредък... Слагам го по 4-5 пъти на ден вече и е ок... Но не иска да казвааа... Преди казваше "акан" или "ако"...Сега го познавам по закротването в клекнала позиция  hahaha
Е, това е от нас за сега!  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 88
Стеле, мисля, че за майчинство след нова година ще се взима дохода 18 месеца назад.
Така, че:
Вариант 1 - Яко даване на пари за осигуровки.
Вариант 2 - Лили (CRLN) и заварено положение, от което стигаме пак до същото  luvbed СПЕШНО!!!!
Вариант 3 - До тук с бебетата.

п.п. Аз ще се придържам към вариант 3

# 52
  • Мнения: 95

п.п. Аз ще се придържам към вариант 3


J.R. - Мила, ами явно ще е още по-трудно, но пък да ти кажа аз съм едно дете - КОФТИ МИ Е! Сега, слава богу, имам своята сестра в лицето на зълва ми, но наистина усещам липсата на брат или сестра, независимо по-големи или по-малки. Така се е случило, че след мен мама не е могла да има повече деца, тъй че те не са виновни, но аз не искам да оставям Васко сам (да е жив и здрав). Вярно е, че аз съм имала всичко, което съм поискала - Не мисля, че съм станала егоист, но и определено не знам какво е да имаш една стая, която да делиш с някой, или една игра или нещо такова.... Аз съм твърдо решена за второ дете, но просто ще изчакам във времето (Дано Господ ми даде един ден възможността да дам на Васко братче или сестриче).. Но до тогава само да е живот и здраве!

Та такаааа  Heart Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 88
Така е, Стеле. Но пък на мен ми тежи много ЕГН-то.
Е, все пак Рая има сестра от първия брак на татко си, с която много се обичат. Но тя е на 22...... няма как да си делят играчките (надявам се).

# 54
  • Мнения: 95
Така е, Стеле. Но пък на мен ми тежи много ЕГН-то.
Е, все пак Рая има сестра от първия брак на татко си, с която много се обичат. Но тя е на 22...... няма как да си делят играчките (надявам се).

 hahaha hahaha hahaha И аз се надявам!

Разбирам те....  Hug

# 55
  • Мнения: 128
Е, супер е темичката, а колко миличко ми стана, като видях, че сте сложили моето заглавие Hug

Elsun, днес пообиколихме Мола половин час и си тръгнахме, че не видях ни Дядо Коледа, ни Снежанка, добре, че ни е близо, та утре след като вземем кухнята пак сме там да ги издирваме! Simple Smile
Имаш ли представа какви са цените на снимките горе-долу да знам да се подготвя,  че после ще започнат-едната баба да иска снимка, другата също, а за лелята няма ли и така Crazy

И аз определено искам второ дете, в началото мъжа ми не беше на това мнение, ама сега е съгласен с мен, аз имам сестра, и знам колко е хубаво винаги да има някой до теб!

# 56
  • Мнения: 418
Ех да ви кажа аз имам сестра с 8 години по малка от мен. Разликата е голяма и докато аз вече ходех на у-ще тя беше бебе ... Аз помагах на мама да я гледа. После аз завърших и се омъжих, а тя беше ученичка ... когато вече завърши висше и се омъжи и тя се засякоха интересите ни  Peace За това според мен по малката разлика е по благоприятна за децата и за игрите и за учението ... да не говорим че е по весело в къщи  Peace Голямата разлика се усеща като помощ от сестрата(брата) в къщи, но чак след като си хванат и двамата(двете) живота в ръцете тогава ще почувстват близостта...
Големите ми както виждате имат 2 години и половина разлика - играеха си заедно, ходеха на училище да не говорим че от време на време си дърпат косите ..ама какво да се прави такъв е живота  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За малкия какво да кажа той е като 1-во дете... Разликата е прекалена и за това не го препоръчвам освен ако е втори брак... За мен е чудо и аз много съм щастлива от факта. Каките също са много радостни и ентусиазирани, но когато те са на около 33-35 години Тони ще е на 18 години ...
Много ми се иска и той да си има близко човече до него, но както казва JR ЕГН е доста ... така че до тук с бебетата

# 57
  • Мнения: 53
Първо набързо да драсна виждам че Портокалски е на линия.Какво стана със клубчето? Гласуването приключи вчера.Гледам предиобяд е най-желано да речем към 13-14ч. и на 15.01.

# 58
  • Мнения: 53
Аз докато пиша и момата зачезна  Thinking  hahaha Ама така де да каже говорила ли е нещо за 15ти или друга мама да се заеме Wink

Васи страхотна е темата,толкова ми харесва че на мястото на иконата си сложила пак икона но на трапеза..типично българска..Ех много ми стана мило. Hug А ако искаш помощ за "ремонта" на имената гледам че си почнала да ги променяш..та казвай мога да помагам,да си делнем труда Wink

Кло права си че е по хубаво да е по малка разликата.Но не мисля че някоя мама ще чака 7-8 години,и да има малко ще са.Но и не мисля че ще има наплив на бебета скоро..защото имаме нужда да им е поне 2-3 години разликата Grinning Но както е писала Стелето,ако се случи няма да връщаме. Wink

Викси вие кога ходихте в Мола Елсън писа че след 13ч. имало Дядо Коледа.Ние ще ходим в петък дано както тя писа не сложат някой 18 годишен Дядо Коледа. Crazy
Само едно ми е странно Дядо Коледа няма Снежанка а Дядо Мраз..как така са турнали Коледа със жената на Мраз Ама така де дали Дядо Мраз знае че женичката му изневерява  По този повод казах на мъжо че ще снимаме Мишко само с Дядо Коледа а той ми казва - "Е тогава аз ще се снимам със Снежанка"  hahaha

Хайде че останете си със здраве,аз отивам да отмарям Мишко заспа за следобеден сън преди 15на минути Shocked...взе ми силите... Tired
Хубава вечер Hug

# 59
  • Мнения: 128
Миа, ние бяхме в Мола към 15часа. Както Elsun каза, Дядо Коледа и Снежанка сигурно обикалят в сградата и не ги засекохме, защото беше голяма лудница и Дари започна да киселее и нямах повече време, но утре ще отидем пак и ще докладвам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт