Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 14/KY-27/

  • 21 429
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Как сте дами!  bouquet
Вени, много ти е специална чашката бре!Я си признай сега що ще пресипваш нес-кафето? Joy Joy Joy Joy
Ся че ви светнем- аз не моЕм да траем- Вени иска да целува захарчето по челото докато си пийва кафенцето! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 31
  • Мнения: 1 296
Ако беше обърнала снимката, докато надига чашата, можеше да срещне устните на захарчето Joy Ама не се е сетила, Вени, затуй ще му целува челото hahaha

# 32
  • Мнения: 15
Кмете да не свикваш оперативка тая вечер! Naughty Naughty NaughtyИмай милост! Praynig Praynig Praynig PraynigНека да е утре!Аз съм полуболна Mr. Green Mr. Green Mr. Greenпреядох с торти в неделя и сега ми е малко зле!Пък и съм на гости у съседната тема.Всеки вторник там се вихри купон, да не изпущим веселбата! Hug Hug Hug Hug Hug
Венче,я признавай бързо отде таз чаша? #Crazy newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy newsm78

# 33
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Кмете да не свикваш оперативка тая вечер! Naughty Naughty NaughtyИмай милост! Praynig Praynig Praynig PraynigНека да е утре!Аз съм полуболна Mr. Green Mr. Green Mr. Greenпреядох с торти в неделя и сега ми е малко зле!Пък и съм на гости у съседната тема.Всеки вторник там се вихри купон, да не изпущим веселбата! Hug Hug Hug Hug Hug
Венче,я признавай бързо отде таз чаша? #Crazy newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy newsm78
Кой вика оперативки днес бееееееее...аз съм на кметска визита у Ванското село. Не моем да се явим на оперативкята... Naughty

# 34
  • Мнения: 1 296
Ооо, щом е дадена команда ,,свободно, рота,,, значи аз мога да изчезна с миУто на вън на вечеря Peace

# 35
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 36
  • Мнения: 1 296
Кмете, и ако после кажеш, че нема подаръци за Саруханлъ село, ще има бой с мечки #2gunfire Я виж колко гъсто го раздаваш с божеството, при това приличаш на баровка hahaha

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Кмете, и ако после кажеш, че нема подаръци за Саруханлъ село, ще има бой с мечки #2gunfire Я виж колко гъсто го раздаваш с божеството, при това приличаш на баровка hahaha
NaughtyАма тва не е кметО, Зари! Тва е Чили! #Crazy #Crazy #Crazy

# 38
  • Мнения: 1 296
Въх, въх, сори, ама аз като не ходя по форумските сбирки, така ще бъркам хората Thinking
Е сега кмета като се появи и ще каже - ела тука, че ми требваш  hahaha Ама и Чили, скивай к,ва е скрита лимонка, с кого си имала взимане-даване Joy Ми то така ще е, хората са си го казали - дорде се умните наумуват и дорде правят баници за селото, то умните ще се налудуват със захарчето ooooh!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Въх, въх, сори, ама аз като не ходя по форумските сбирки, така ще бъркам хората Thinking
Е сега кмета като се появи и ще каже - ела тука, че ми требваш  hahaha Ама и Чили, скивай к,ва е скрита лимонка, с кого си имала взимане-даване Joy Ми то така ще е, хората са си го казали - дорде се умните наумуват и дорде правят баници за селото, то умните ще се налудуват със захарчето ooooh!
Ама и ти точно на място плашиш кметО с мечките, че нали Чили иска да ги пуска подир кметицата! hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 238
Въх, въх, сори, ама аз като не ходя по форумските сбирки, така ще бъркам хората Thinking
Е сега кмета като се появи и ще каже - ела тука, че ми требваш  hahaha Ама и Чили, скивай к,ва е скрита лимонка, с кого си имала взимане-даване Joy Ми то така ще е, хората са си го казали - дорде се умните наумуват и дорде правят баници за селото, то умните ще се налудуват със захарчето ooooh!
Аааа ами ти ходи по сватби Cry Cry CryЧили като гепи Кмета на срещата,край,друг не се дореди  Grinning Grinning
Добре съм си нахална,още стъпвам в Лагуна и веднага разцелувам Кмета Grinning Grinning Grinning

# 41
  • Мнения: 1 296
Момичета, изчезвам, че мойто захарче си дойде да ме води на вечеря, че днеска пак лапах мухите цял ден и си клатих краката в темата Joy

# 42
  • Мнения: 238
Бризче,че не съм добре с очите,не съм ShockedНо не виждам къде ще
гласуваме за Сару?

# 43
  • Мнения: 20 795
Ако беше обърнала снимката, докато надига чашата, можеше да срещне устните на захарчето Joy Ама не се е сетила, Вени, затуй ще му целува челото hahaha

Охо, навсякъде си го целувам  smile3534

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

 smile3521 smile3521 newsm08 newsm08 newsm53 newsm53

Общи условия

Активация на акаунт