скарлатина или алергия?съвет?

  • 1 154
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 448
Привет!Имам нужда от помощ.Дъщеря ми е със скарлатина,все още не доказана,секрета ще е готов едва в четвъртък.Всичко започна със страшно вазпалено гърло,от вчера и с малко обрив,но за капак и с оток по цялото лице,Започнах антибиотик от снощи,но днес положението е още по-зле.Очичките и са почти затворени,давам и втори ден зиртек,но  няма ефект?Искам да попитам някои майчета,които са минали по този път дали е нормално при скарлатина да има това подуване?Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Може подуването да е от антибиотика. Да е алергична към този антибиотик. Прочети листовката и виж какви може да са страничните ефекти. И звънни веднага на личния лекар! Сигурно ще те накара да спреш антибиотика! Бързо оздравяване желая!

# 2
  • София
  • Мнения: 448
lea,благодаря,че ми отговори,но всъщност тя се поду още вчера сутринта,за това и задържах с антибиотика и го започнахме чак вечерта.Ходихме и до 2ра градска,докторката каза,че е от скарлатината.Притеснявам се,защото личната каза,че не е от това,а и цял ден чета признаците за скарлатина,но никъде не пише за оток по лицето.Взеха и кръв и урина-слава богу,урината е чиста,но кръвта ще е готова във четвъртък.

Общи условия

Активация на акаунт