пазете се от фирма за Булмакс 09 с управител Стефан Петров Фирков

  • 6 429
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 825
Добре де, според теб на какво сме свидетели?
Ако имах фирма, аз също бих сърфирал с името й.


Добре, Вълк.... Излизаме от конкретиката на този случай и си говорим принципно. Имаш си ти плод и зеленчук и до теб или през 50 метра аз имам плод и зеленчук. Хората са купували доста и е имало работа и за двама ни. Обаче в някакъв момент народа започва да набляга на месото и нашата работа намалява или пък нещо ми се струва, че ми се надуваш и ме гледаш на криво или пък просто искам да те изкъшкам от бизнеса и започвам да подшушвам насам-натам какви са ти нитратни зеленчуците на теб, как плодовете ти са пръскани с гадни отрови, че Станка и Гинка са те видяли да пикаеш в киселото зеле и как като цяло твоите плодове и зеленчуци са гадни гмо-та. Какво ще направиш ти когато тези "мили" думи стигнат до теб? Ще се опиташ ли по някакъв начин да кажеш, че това са пълни глупости и не е така? Да, ама не може пък! А си мъцнал в твоя защита веднага те овъргалват в катран и перушина и ако някой е имал и грам съмнение в глупостите, които съм наговорила преди това за теб вече става 100% сигурен, че съм абсолютно права.

# 16
  • Мнения: 4
Здравейте. Казвам се Стела Дойкова и не мога да не се намеся и аз в тази доста чувствителна за мен тема, разказвайки и моята история на потърпевша от господин Стефан Фирков.
 През месец октомври поръчах кухня от фирма Булмакс и кухненски уреди марка Франке за сумата от 3000 лв, внасяйки половината за капаро. Малко след това имах неблагоразумието да му възложа обзавеждането и на спалнята ми - легло, матрак, гардероб, нощни шкафчета и тоалетка- отново за приблизително 3000лв и дадох капаро, по негова молба, по-голяма сума от 50%. Доставени ми бяха само част от кухненското обзавеждане и някои уреди, като абсорбаторът ми например бе съвсем различен модел от поръчания. Мивка и смесител няма, като именно заради липсата им не може да се монтира кухнята. Последваха множество уговорки, като в решаващото време, Стефан и баща му (нали е семеен бизнес) изненадващо изключват телефоните си... и изведнъж изчезнаха - повече от месец.... Момичето, което работи в офиса му напуска, тъй като не издържа на наплива на недоволни клиенти, не успява да ми издаде втората фактура за дадени пари, да не говорим, че тя самата има поръчани мебели, които не е ясно дали ще получи... Успявам да изненадам Стефан, като го причаквам при хазяйката на затворения вече офис близо до женски пазар (където не е плащал наема си от април), където той отново ме забърква в неговите опашати лъжи и неспазени по-късно обещания. Постепено разбирам, че не съм единствена, а поредна и всичко това е една съвсем простичка схема.
  Днес реших да се свържа с Франке България, с които той постоянно се оправдава за липсващите и разменени уреди, без които аз вече 3 месеца живея без монтирана кухня. Оказа се,че Франке България имат огромни проблеми за неизплатени поръчки с лицето Стефан Фирков и срещу него вече е образувано дело... Поръчка изобщо няма, а уредите, които ми е доставил са просто дадените от Франке мостри от затворения от него офис...  Това напълно обясни несъответствието им...
Така, че, Таня  Карабелева от София, трудно ми е да повярвам на тази ваша прекомерна задоволеност от фирмата, която толкова хора е завлякла със сума пари... И ако случайно имате нещо общо със Стефан Фирков... просто му кажете, че няма да му се размине!
Убедена съм, че справедливостта ще възтържествува!
Колкото повече се съберем, толкова по-добре! Дерзайте!

# 17
  • Мнения: 24
Господари на ефира му е майката, друг никой не ни обръща внимание!

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
vili1965, fleita, - добре де, а вие как така си поръчахте там - интересно ми е...
Някой ви препоръча тази фирма или просто влязохте в магазина и си поръчахте?  newsm78

# 19
  • Мнения: 4
 На мен лично не ми бе препоръчана фирмата. В този период търсех фирма, която да обзаведе апартамента ми, в който съм прясно нанесена. Офиса в който влязох  на Женски пазар изглеждаше доста добре, с множество мостри на кухни и уреди, марка Франке. Момичето, работещо там- доста приветливо, изготви ми веднага примерна оферта, която ме усторои напълно. А за уредите марка Франке съм се интересувала и знам,че са доста добро качество, още повече, че бяха намалени 15%. Фирмата си има сайт с доста модели кухни...уж тяхна изработка (вече се съмнявам във всичко). Стефан дойде, взе размери, даде ми идеи, подписахме договор и всичко си бе наред.
 По нищо, ама нищо не можех да заподозра приключението, което започна да ми се случва от този момент нататък. Смятам, че съм била изключително коректен клиент- доста търпелива и както вече споменах, дори му дадох повече от 50-те % капаро, защото "бил го закъсал"... това, което получих в замяна са лъжи, лъжи, лъжи, некоректност и пак лъжи
Така че писанията на г-жа Карабелева тип:" съм сигурна че няма да ви изостави/ако не го заслужите разбира се/" и че трябва да имам вина, за да се стигне до тук...ми звучат изключително съмнително.
Нека. Тя истината рано или късно ще излезе наяве. Да се крие,да се крие, докога да се крие... Няма ненаказано зло #2gunfire

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
fleita, значи просто си влязла в офиса и си поръчала. Дотук добре!
Съжалявам за случилото се.... Представям си как се чувстваш....  Sad
Надявам се всичко да се оправи в положителна за теб посока!  Peace
Успех от мен!  Hug

# 21
  • Мнения: 0
Скъпа Таня, много се радвам за добрите ти взаимоотношения с фирма Булмакс 09, но искам да ти съобщя , че благодарение на нета станахме вече 6 "глупави" българи, младия Стфан Фирков е работил преди години от името на фирмата на баща си Мебели "Ефи" ЕТ и ако се продължиш сериозната си разходка в нета ще откриеш жалби от клиенти още тогава, както и жалба от човек от който е купил куче.А за да не си мислиш, че говоря глупости мога да ти изпратя становището на Комисията за защита на потребителите.Трима от ужилените сме подали жалби, така , че оставам темата отворена

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Леле, Вили....
Ти пък - какви добри взаимоотношения!!!  newsm78
Аз нямам никакви взаимоотношения с тях (и слава богу).... Thinking
Просто ме е яд на такива фирми, защото заради тях страдат и свестните производители на мебели! Sad
И наистина се надявам всичко да се оправи за вас!  Peace Това е просто защото съм оптимист, а също и заради личното ми добро отношение към клиента по принцип!  Peace


ПП. Досега не съм виждала становище на КЗП - интересно ми е какво пише вътре.....

# 23
  • Мнения: 4
 Скъпа  t_ilieva, мисля, че Вили с този пост, имаше впредвид дамата Таня  Карабелева (ако има такава) относно ласкавото и изказване относно въпросния Стефан Фирков. Имам много сериозни съмнения за съществуването и, чичо Гугъл не познава такова име, а и вече нямам представа докъде може да стигнат някои болни мозъци...
От цялата ситуация за жалост се научих да съм по-мнителна и да не вярвам на хората  Confused
Вили, радвам се за излязлото становище, дано ни е от полза  Wink

# 24
  • Мнения: 0
на 04.01.2011 ще ми го дадат официално и ще ви го пратя сканирано, а в нета може да потърсите Стефан Фирков и/или мебели Ефи и ще ви излезнат красавците, така че, флейта болния мозък е на Фирков

# 25
  • Мнения: 0
Стела, на  теб кога ще ти излезне становището от Комисията за защита на потребителите, на Таня с дивана ще и излезне на 06.01.2011 год.

# 26
  • Мнения: 0
http://bg-bg.facebook.com/pages/Uzileni-klienti-ot-firma-BULMAKS … 8450235576?v=wall
това е страницата във фейсбук която направихме за така наречения "тарикат"  като Ви молим да се присъедините към нашата група идеята ни е да премахнем такива "тарикати" от пазара на българския бизнес и по-малка излъгани клиенти

# 27
  • Мнения: 4
 Хора, не си поръчвайте мебели от магазин "Дизайнерски кухни", намиращ се близо до Женски пазар, бул:"Стефан Стамболов" 18 !!! Има много примамливи промоции, изписани на стъклото: -30% или дивани за смешни цени! Наглостта на този човек няма граници, просто той си търси поредните жертви... Не се поддавайте, грози ви същата съдба- хвърлени пари на вятъра, некоректно отношение и безумно много нерви!!!  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт